Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Kriminalisté dostanou hlášení o zmizení mladého majitele spediční firmy. Při prohledávání objektu naleznou staré záclonky z kamionů se skvrnami zaschlé krve. Jako indicie vraždy je to málo, ale vyšetřování začíná. Případ začne dostávat hrůzné kontury, když kriminalisté najdou první část těla oběti plovoucí v řece v igelitovém pytli. (Česká televize)

(více)

Recenze (17)

Ziral odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nemá už cenu se čílit nad dvojicí vyšeřovatelů a je potřeba brát je s humerem jako Pata a Mata. Jsou to machři, buď při zatýkání v tom skelpě bydleli nebo ovládají teportaci, obojí je super. Rovněž jsou skvělé jejich průkazy, které vypadají jako z dětské hry. Vždy a všude je na průkazech fotografie a potřebné nacionále, protože zasahují do soukromí a vyžadují i citlivé iformace od občanů ! Je paradoxem, že na pitomé průkazce městské hromadné dopravy je ta fotografie bezpodmínečná, na rozdíl této hicparty. Kde asi pobýval řidič 400 km od Č.B. když na nejvýchodnější místo v naší republice je to pouhých 308 km ??? Lituji, že nejsou i mínusové hvězdičky, alespoň do padesáti. ()

bratr_jezek 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Reálný případ rozřezaného těla ženy, kdy pachatel nebyl nalezen, už inspiroval filmaře ve známém seriálu 30 případů majora Zemana. Srovnání se nabízí a nutno říci, že z toho Zeman vychází lépe. Je tam větší napětí, není tam pokus o trapný humor (Noha), pachatel taky zapírá, ale nechová se jako idiot - v novější verzi se ani pod tíhou důkazů nepřizná, ví o domovní prohlídce, ví, co tam může najít, žena mu nebere mobil a on jako trouba se nepokusí o útěk, když už je 400 kiláků od policajtů, ale vrátí se, i když je jasné, že si tam na něj policie počká. Vrcholem "amatérismu" novější verze je dvojitá prohlídka místa činu, ono prostě nejde najít klíčový důkaz (nábojnici) hned, i když při druhé prohlídce se ukáže že nebyla zase nějak příliš "zastrčená", aby se nenašla. Budějovice prostě jsou a asi bohužel i budou takový podprůměr na oddechnutí. ()

Reklama

topi odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Honza Zeman v případu Kvadratury ženy vyšetřoval tak, jako správný kriminalista. Čtveřice budějovické mordparty v Kvadratuře muže si opět počíná jako banda imbecilních a neschopných diletantů, o chování vraha radši ani nemluvím. Já vím, oni za to nemůžou, hlavní je odříkat scénář a na první dobrou skončit. Miroslava Vaice by měli zbavit svéprávnosti, co chtít taky od scénáristy, který je podepsán pod tituly jako Policajti z předměstí, Nováci, Nadměrné maličkosti, 3+1 s Miroslavem Donutilem, nebo filmy s majorem Maisnerem. V osmdesátých letech byl výbornej, nyní už senilita nadobro zahlodala a v mozku se mu usídlila. ()

subic 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Umím si živě představit, jak by slovo kvadratura vyslovil Jindřich Šídlo... Zabili Milana Peroutku ml. Nejdřív našli ruku, tak kde je zbytek? Tak jasně že byl zabalen ve vodě ve Vltavě. Konečně se Leoš Noha taky trochu rozohnil, proto tu taky může hrát kapitána. Jako vrah porcovač Matěj Hádej dobrý, ale jeho advokát Michal Jagelka, to jsem se skoro válel smíchy. No čekal bych od toho trochu víc. 5/10 ()

bourec 

všechny recenze uživatele

Recyklát už stovky různejch krimi seriálů . Blbě obsazenej. Třeba Leoš Ruka je čistě na facku. Davida jako herce mám rád, a jeho rozhodnutí se na určitou dobu stáhnout mu schvaluju. Je prakticky všude. Díly maj slabou nebo podprůměrnou úroveň. Dramatický málo, akce nijaká. Jen v dílu o lupičích bankomatů to mělo drajv, a zločinná skupina měla úroveň. Ovšem konec úplně na hovno. Jinak díly se podobaj jako vejce vejci všemu, co už jsme v minulosti viděli. Slabota. 40%. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (3)

  • Při domovní prohlídce sklepní kóje se najde pistole EKOL Tuna a krabička nábojů ráže 6.35. Přitom v seriálu se hovoří o nábojnici, která byla nalezena na místě činu jako o .22 LR, následně i střela vyjmutá z torza těla je ráže .22 LR. (Schwimm)
  • Ten istý kabát, ktorý má na sebe podozrivý Janeček pri rozhovore na námestí s vyšetrovateľkou, mal na sebe aj Ivan Trojan v seriáli Docent (2023), ktorý sa vysielal deň predtým. (robo22)

Reklama

Reklama