S filmem Příšerky, s.r.o. pootevřete dveře do světa podivných figurek a rošťáků, kteří rozesmívají každého přímo ďábelským smíchem. James P. Sullivan a Mike Wazowski pracují v továrně Příšerky, s.r.o., největší společnosti v Monstropolis, která přeměňuje křik na elektrickou energii. Všichni tam věří, že děti ze světa lidí jsou nebezpečné a žádná příšerka se jich nesmí dotknout, Proto všechna ta monstra dokonale vyděsí, když se do jejich světa nedopatřením dostane malá holčička Boo. Sulley a Mike dělají vše proto, aby ji bezpečně vrátili do jejího dětského pokoje, odkud se ztratila. Čekají je ale přímo příšerné překážky, než se jim to povede. Nikdo nikdy ještě nevymyslel film, ve kterém by se objevilo tolik podivuhodných postaviček a příšerek, Spolu s dokonalými dialogy a neuvěřitelným humorem pro děti i dospělé se tato komedie okamžitě od svého vzniku zařadila mezi největší světové hity! (Magic Box)

frog

Já se dobře bavila a co víc-moje nejmladší neteř vydržela v klidu ceý film a to nedokázal ani Nemo. ()

jcall2bad

Nejlepší animovaný snímek všech dob. To mi nikdo nevymluví. Má to všechno, co si od takového filmu představuju - precizní animaci, pořádnou dávku humoru a nekončícící zábavu. ()

Vital

U společnosti Pixar si mohu být vždy jist kvalitou hůmoru a i příběhu a ani v tomto případě to není vyjímkou,ruzné hlášky na mě proudí ze všech stran,pár komických scén,a na konci filmu zjistim jak jsem se řechtal,jen tak pořád kvalitně dáál... ()

parabella

videla som prvy krat a nic moc -bola som unavena, pozerala som to v noci- .. nuz ale na druhe skuknutie uz to bolo k veci a zabavne :D ()

sospik

Normální animák. Normálně vtipný, normálně namalovaný, normální pointa, normální hudba.. je to celé nenormálně normální. :D ()

Sindymindy

Skutečně dětský animák, který mě trochu nudil. Nijak zvlášť vtipné, nijak zvlášť dobrý příběh, nijak zvlášť zajímavá animace. Mohu podtrhnout snad jen emocionální výraz postaviček, který byl vskutku přesvědčivý, a perfektní nápad s dveřmi vedoucími ze světa příšer do dětských pokojů. Trochu jsem se pobavila, ale jinak jsem zůstala téměř neoslovena. ()

shinlove

Rodinná pokoukaná především pro menší a nejmenší, ale i tak se mi celkem líbila. Měla tu velkou výhodu, že vznikla, když ještě nebyla až tak velké konkurence animáků na nejrůznější témata... 3* ()

dracekt

Výborná podívaná se skvělými postavičkami modrou košiškou i zelenou koulí :-))))))) příjemný, hezky gradující příběh, vysoce zábavné nejen pro děti. ()

Davidsoi

Začátek byl trochu nudný, ale uprostřed filmu se to rozjelo a film se mi líbil. Nicméně víc než 4 dát nemůžu. ()

sikky

Oddechová zábava na večer. Pěkně vypracované detaily (hadí vlasy v límci), věci denní potřeby přizpůsobvené na míru jednookým či mnohorukým příšrkám :-) ()

vodnarik

Pre mňa je tento animák menej násilný než Ako vycvičiť draka, ale aj o niečo menej vtipný než Na vlásku. Preto z tejto trojice u mňa stále vedie Na vlásku. ()

J. K. Lister

Filmaři měli originální nápad předělat příšerky coby strašidla na pobavení a rozesmání dětí místo toho, aby je strašili... Snímek se mi líbil, hlavní myšlenka (jako u podobných filmů jako Zkáza Ecobanu nešla jinou cestou) vystihla podstatu animovaného filmu, dala mu určitou logiku. Příjemné pobavení. ()

Tomulka

Je to takové miloučké a roztomilé, spíše pro děti, ale já mám pohádky rád a hlavně díky výbornému českému dabingu jsem se bavil aji u příšerek. Nejlepší postava je pro mně Mike Wazowski ten je prostě geniálně udělaný. ()

marien1039

Tak toto je podle mě výkvět studia Pixar. Dojemný velmi zábavný, skvěle naanimovaný příběh podtrhuje kvalitně udělaný český i anglický dabing. ()

Butch71

Příšerky se ze začátku tváří nejen roztomile, ale také nadějně. Po úvodních minutách jsem si myslel, že se u filmu budu bavit, bohužel asi od třetiny filmu, kdy se až do samého konce začaly střídat jen honba za ztraceným dítětem se snahou jej následně utajit před ostatními příšerkami, jsem se postupně začal nudit. Co se týče dvojice hlavních hrdinů, Mike Wazowski se mi líbil, je zábavný, ale ze "strašlivého" Sullivana se postupně vyklubalo nudné a upjaté klubko emocí připomínající strachující se matku. Nicméně, pro caparty asi skvělá podíváná, alespoň mě osobně by to jako malého bavilo. Avšak vzhledem k tomu, že už malý nejsem, mě film už tolik nenadchl. ()

JaneMCroft

Tenhle animovaný film je pro mě srdcová záležitost. Byl to vůbec první film, na kterém jsem byla v kině (když nepočítám Terminátora 2 "zhlédnutého" v prenatální období :) ), dodnes ho zbožňuji a umím téměř nazpaměť! Námět, zpracování, hudba... skvělé! ()

Jak to vypadá s Příšerkami s.r.o.?

Jak to vypadá s Příšerkami s.r.o.?

10.04.2019

Server The Hollywood Reporter přišel s informací potvrzující předchozí plány studia Disney oživit sérii Příšerky s.r.o. na chystané streamovací službě Disney+. Seriálový projekt nese název Monsters… (více)

Hugh Jackman ve městě duchů

Hugh Jackman ve městě duchů

05.05.2009

Produkční společnost Seed Productions, kterou vlastní Hugh Jackman, zřejmě spojí síly se studiem Disney. To právě zakoupilo práva na blížící se komiks Ghostopolis. Hugh bude produkovat filmovou… (více)