Reklama

Reklama

Epizody(5)

Obsahy(1)

V tomto dystopickém thrilleru se navždy změní život rodiny, když se zásoby ropy kontaminují infekční látkou, což má za následek celosvětové zhroucení společnosti. (Prime Video)

Videa (1)

Trailer

Recenze (3)

cernakus 

všechny recenze uživatele

Ekologická agitka schovaná za thriller. To by zase aý tak moc nevadilo, ale co vadí je, že je provedena dost nekvalitně, levně a hlavně roztahaná do dlouhých 4 hodin, když by na to stačily necelé dvě. ()

chrispe 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V první řadě nejsem cílovka. Tenhle typ filmů nevyhledávám. Nicméně téma zajímavý, o tom žádná. Jsou tam dobré pasáže, ale hraje si to prostě na něco, co není. Chvílemi jde vidět malý rozpočet, chvílemi to pořádně šustí papírem a tři dějové linky jsou (co do zajímavosti děje) dost nevyvážené. Někoho může bavit hledat v tom všem český herce a lokace. ()

Zajímavosti (3)

  • Kromě Francie se natáčelo i v České republice, a to konkrétně na těchto místech: Modletice, Trmice, zámek Kačina, Tursko, Ejpovice, Újezd nad Lesy a Praha. Natáčení probíhalo od 25. září do 12. prosince 2021, tedy 58 natáčecích dní. (Leopard105)
  • Ve scéně na benzínové pumpě, která má představovat někdejší francouzskou benzínovou pumpu při cestě do Calais, když Lucas (Samir Boitard) zaparkovává auto, můžeme v pozadí vidět projet český autobus. (Leopard105)
  • Když Lucas (Samir Boitard) nastupuje zpět do auta a oznamuje Eleně (Joanne Froggatt), že Eurostar tunel je uzavřen, záběr filmu, který má představovat pařížské nádraží, je točen před Obecním domem v Praze. Na pravé straně stojí sloup s integrovaným WC se známým červeným logem Praha. (Leopard105)

Reklama

Reklama