Victorine chce co nejdřív otestovat svoji technologii léčby srdce na pacientce, ale napjatá situace s Alessandrou se nečekaně vyhrotí. Dupin jde konečně s pravdou ven. (Netflix)

kenkaku odpad!

Ten casting je fakt bizár…  asi největší dno je holohlavá lezbo mužatka. To utrpení z feministických keců a vaty celou epizodu… neskutečný. Nad vodou mě držela jen vize, že každá epizoda bude mít na konci mrtvolu a tentokrát to bude tahle. 50 minut pryč. Neskutečná nuda a mužatka furt žije. Tahle epizoda opravdu nemá nic. ()

HarryCameron

Za mňa jedna z najslabších epizód, ktorá je len ukecanou psychologickou drámou, kde hlavná postava hovorí doslova do steny a všetky jeho deti - ktoré ešte žijú - potrebujú odbornú pomoc. V zásade každý Usher ma nejaký psychický problém, droguje, alebo ma halucinácie. Dva dôvody pre ktoré ma zmysel vidieť túto epizódu: 1, dozviete sa konečne kto je "informátor", 2, uvidíte čo sa môže stať, keď po svojej partnerke hodíte poriadne ťažkú sošku. . . . ()

Anderton

Tentokrát to Parker a Flanaghan s tou ukecanosťou a statickosťou trochu prehnali, avšak môžu to odôvodniť tým, že spomínajú Bergmana a tak dlhé dialógové scény v tejto epizóde (a nič viac) sú vlastne len poctou a snahou o hlbší psychologický ponor do postáv. Osobne mám pocit, že už sme s viacerými súvislosťami a povahami postáv oboznámení dostatočne a nie je potrebné tým pádom každú epizódu natiahnuť na hodinu. ()

molcan2

Takže v minulej epizóde sme mali šialeného Owena z Bly Manor a v tejto epizóde máme šialenú Hannah z Bly Manor? To sa mi páči. Veľmi sa mi to páči. Opäť sú tu všetci v najlepšej forme, ale najmä T'Nia Miller ako Victorine LaFourcade. Hrá šialene roztržitú takmer rovnako dobre ako roztržitú a ja som rád za akúkoľvek zámienku vidieť ju na obrazovke. Aj Carla Gugino je opäť vo vynikajúcej forme, keď hrá rôzne aspekty/postavy a majstrovsky sa vysmieva postave T'nia. Odkazy na Poea neustále plynú bez toho, aby pôsobili rušivo alebo vynútene, napätie sa neustále stupňuje... je to jednoducho ďalšia majstrovská trieda od Mikea Flanagana. ()