Der Palast
Režie:
Uli EdelScénář:
Rodica DöhnertKamera:
Hannes HubachHrají:
Svenja Jung, Anja Kling, Heino Ferch, Hermann Beyer, Ursula Werner, Inka Friedrich, Theodora Tetzlaff, Friedrich von Thun, Katia Fellin, Nicolas Wolf, Hannes Wegener, August Wittgenstein (více)Hrají
Svenja Jung
Německo
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Spy/Master (2023) (seriál)
Císařovna (2022) (seriál)
Anja Kling
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Pod jedním nebem (2017) (seriál)
Chobotnice (1984) (seriál)
Hotel Adlon (2013) (seriál) - herec, a.z.
Heino Ferch
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě '59 (2018) (seriál)
Napoleon (2002) (seriál)
Hermann Beyer
Německá říše
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Der Palast (2021) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Ursula Werner
Německá říše
Nejlepší seriály:
Hanna (2019) (seriál)
Der Palast (2021) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Inka Friedrich
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Der Palast (2021) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Theodora Tetzlaff
Nejlepší seriály:
Der Palast (2021) (seriál)
Friedrich von Thun
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší seriály:
Muži na křídlech (1978) (seriál)
Radetzkymarsch (1995) (seriál)
Der Palast (2021) (seriál)
Katia Fellin
Itálie
Nejlepší seriály:
Průsmyk (2019) (seriál)
Der Palast (2021) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Nicolas Wolf
Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Der Palast (2021) (seriál)
Bella Germania (2019) (seriál)
Hannes Wegener
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Pod jedním nebem (2017) (seriál)
August Wittgenstein
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Koruna (2016) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě '59 (2018) (seriál)
Marc Hosemann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
4 bloky (2017) (seriál)
Královna višní (2004) (seriál)
Luisa-Céline Gaffron
Rakousko
Nejlepší seriály:
Der Palast (2021) (seriál)
Osm dní (2019) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Matthias Brenner
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Charité (2017) (seriál)
Der Palast (2021) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Uwe Preuss
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Tančírna na hlavní třídě '59 (2018) (seriál)
Berlínští psi (2018) (seriál)
Pod jedním nebem (2017) (seriál)
Annabella Zetsch
Německo
Nejlepší seriály:
Der Palast (2021) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Luise Befort
Německo
Nejlepší seriály:
Der Palast (2021) (seriál)
My jsme Vlna (2019) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Martin Buczkó
Nejlepší seriály:
Der Palast (2021) (seriál)
Gryf (2023) (seriál)
Daniel Donskoy
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Koruna (2016) (seriál)
Světlo naděje (2023) (seriál)
Detectorists (2014) (seriál)