Kdo je Harry Crumb?

• slovenský

Kto je Harry Crumb

Komedie

USA, 1989, 98 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $10,982,364Tržby Celosvetovo $-(14.5.2010)

Čekal jsem slabou komedii, ale dostal jsem obstojnou zábavu 80s style. John Candy je tady skvělý, povedený hlášky, moudra a obličeje. Občas to trochu ztrácí tempo ani se u toho člověk nepopadá za břicho, ale velmi pohodové. Někdo tvrdí, že tohle je slabší film Johna Candyho. Jenže na druhou stranu on je tu naprosto famózní. - "Not so fast. I've had my eye on you for a while, lady. I knew you were up to something, and here's my proof... It was you who was having an affair with your husband all along!"(16.1.2008)

• Rex Mundi

John Candy je moja srdcovka. Toto je bohužiaľ jeden z jeho slabších filmov. Pozerala som kvôli nemu a príliš som sa nebavila. Sklamanie.(5.5.2005)

Z roviny mierneho nadpriemeru tento film vyťahuje brilantný John Candy, ktorý je vo svojej role priblblého detektíva úžasný a nezabudnuteľný. Jeho monológy, úvahy a dialógy sú neskutočne. Na druhej strane mal John aj lepšie filmy a Harry Crumb určite patrí k horšej polovičke.(1.1.2006)

Americký inspektor Clouseau v podání Johna Candyho je okouzlující ale to je jediné pozitivum filmu.Trapné gagy převládají nad skvělými.(31.5.2003)