Fresh sleduje príbeh Noy (Daisy Edgar-Jones), ktorá sa v potravinách zoznámi so zvodným Stevom (Sebastian Stan) a - vzhľadom na jej zlé skúsenosti s internetovými zoznamkami - využije šancu a dá mu svoje číslo. Po ich prvom rande je Noa vo vytržení, a tak prijme Stevovo pozvanie na romantický víkend mimo domu, len aby zistila, že jej nový milenec má akési nezvyčajné chúťky. (Disney+)

John80

Narušený psychopat sa zoznami s mladou babou a zavedie ju na miesto ,kde ona sama zistí jeho pravý zámer Zaradil by som to medzi Thriller 3* ()

samkko

7.8/10 lahůdka. K filmu Fresh jsem se dostal přes herečku Daisy E. Jones, která si má ještě tento rok střihnout roli ve filmu Kde zpívají raci a tímto filmem, byť je to vlastně skoro její první, jsem si ji chtěl nějakým způsobem zařadit a k mému překvapení je Daisy velmi nadaná mladá herečka, u které mám pocit, že její kariera teprve začíná a bude se dál velmi dobře vyvíjet. A Sebastian Stan zde grál líp, než ve všech svých Marvelovkách. Film působí zvláštní, originální a zajímavou směsicí žánru a dokáže vás bavit i při svých slabších momentech (moc jich tam není). Má to slušné tempo, velmi slušnou kameru a barvy. Prostě lahůdka. Sice se nám zde objeví nespočet pitomých klišé, ale když je tam nahoře napsána komedie, tak mám sklony nebrat to tak vážně a tudíž i nějaké ty hlouposti odpustit. ()

Sharleen76

Směs pocitů, údivu a napětí. Originální podívaná, ne úplně pro každého. S výraznou hlavní hrdinkou, která se zamiluje tak mocně až přijde o kus sebe sama. 😉 Silných 5 ⭐ ()

Tomash58

Ale jo, fajn podívaná. Při uvedení jsem si film jen přidal na watchlist v očekávání, že se jedná o další tuctový horor. A když nepřichází s ničím zásadním či originálním, je to minimálně lehce nadprůměrná pecka. Sebastian Stan(který celkem umí hrát) i Daisy Edgar-Jones (kterou věřím a doufám čeká slibná kariéra) jsou skvělí, chemie mezi nimi funguje jak v první půl hodině, tak i později, i když (kvůli jasným vztahovým problémům) ne tak dobře. Pár postav je trošku navíc, minimálně by to příště chtělo více péče.  Nepříjemná skličující hudba a paradoxně veselé písně se skvěle hodí a u úvodních titulků, které jsou až po půl hodině filmu (za mě velké plus), je to něco úžasného. Na snímek se taky krásně kouká, po všech směrech.  Škoda jen, že to chvílemi vypadá, že film neví zda má být komedie či thriller a tato nerozhodnost trošku kazí jinak (ne)příjemnou atmosféru. Jinak jde o fajn jednohubku, která ničím nevyčnívá, ale za nic se nemusí stydět. ()

kukkik

V rámci žánru horor/thriller určitě jeden z těch lepších filmů. Oba tyto žánry považuji za mimořádně obtížné a náročné jak na tvůrce, tak na diváky a taky naprostá většina snímků, řadící se pod tyto žánry, nestojí za nic. Z tohoto snímku by se dalo vytěžit ještě o něco víc ale i v této podobě jde o solidní dílo, které se dá doporučit a které stojí za zhlédnutí. 4/5 ()

Kingjiri

Romantická komedie roku, která vrhá na známý rčení jako “láska prochází žaludkem” nebo “miluju tě k sežrání” uplně jinej pohled. Nejlíp biják funguje právě v odlehčenějšim černokomediálnim duchu (hlavně začátek a závěr), díky čemuž má určitej punc originality a člověk si ho snadno zapamatuje. Když se v prostřední části snaží o serióznější horor, nemá čim pořádně zaujmout. Steve je správně ujetá postava, která má prostě ráda svojí práci a vlastně se při ní i zamiluje. Hlavní hrdinka mohla být o poznání víc sympatická a charismatická, abych si příběh užil ještě víc. Ocenil jsem, že většina nechutnějších drsnějších scén zůstávala díky kameře v ústraní spíš na úrovni fantazie diváka než na doslovný prezentaci obrazem. Velká škoda, že se víc nepodařilo zužitkovat netradiční romcom námět. Nicméně za nápad, filmařinu, vtípky a pár sympaticky ujetejch scének dávám tři silnější hvězdy. ()

Simomon

SUPERTIP: Skvěle zrežírované. Takže z každého dialogu jsem cítil napětí, atmosféru a strašně mě zajímalo, co se bude dít dál. Bohužel závěrečné finále je přehlídka totálního kliše. Záporák má 3 životy a hlavní postavy dělají zcela absurdní rozhodnutí, jen aby došlo k opětovnému konfliktu. Většinu stopáže jsem se fakt suprově bavil, doporučuju 4/5, 80 % ()

gemi

Když se mladá kočka snaží seznámit přes Tinder a kořeň jí během první minuty pošle dickpic, tak si asi řekne, že má pech na magora, nicméně může být hůř. Mnohem hůř! Mohla by třeba takhle v obchodě narazit na někoho, kdo bude... Úplně normální! Minimálně na první pohled. S potěšením konstatuji, že tohle bylo fakt fresh. Jako, má to svoje mouchy. Tak třeba když někomu - hypoteticky - v jedné scéně amputují prdel, tak by ve scéně následující měl být bez ní, že? No tak tohle se úplně nepovedlo. Ale jinak parádní kulinářský thrillero-horror, který mi připomenul Menu. (Kdo to kategorizoval jako komedii, je debil.) ()

Shanen29

O kousek více komediálních prvků a filmík je zcela někde jinde. Přitlačení na pilu by bylo obstojněším řešením. ()

Najt

Tohle je bezesporu dobrý film. Jako thriller je parádní, jako horor to je nesmysl, a jako komedie ? Tak tady není naprosto nic komediálního. Černý humor, který tam vzniká je jen přetvářka hlavní podstavy, aby se infiltrovala do přízně jejího mučitele. Takže jde o thriller. Škoda jen, že není více řezání a krve, kdyby v tomhle filmečku bylo více hororových prvků, byla by to paráda. Ale alespoň ten konec se rozjede. I tak se jedna o výborný film, který je skvělé zahraný s dobrými herci v hlavní roli. ()

.killer.

Hvězda navrch za "originalitu". V uvozovkách proto, protože tenhle počin určitě tak originální není, ale něco obdobného ražení už tu pěkně dlouho nebylo. Hostel meets Hannibal. Thriller sklouzávající plynule do melodramatu a zase zpátky. Největší devízou je poměrně dobře napsaná hlavní postava, která se, až na jeden exces ke konci (návrat pro mobil - jako fakt?), nechová naprosto idiotsky - jak už se u podobných filmů stalo pomalu zvykem. Velice solidní debut, který má vlastní tvář, dobré režijní vedení a je zapamatovatelný. Dotáhnout pár maličkostí, lehce stáhnout stopáž a čtvrtá hvězda by byla rázem zasloužená, nejenom chtěná. ()

GameboyNES

My rádi jíme se Zimním Vojákem. Aneb ochutnávka receptů dle kuchařky Doktora Lectera. Po dlouhé době opravdu svěží komedie s brutálně černým humorem. 89% ()

RAFT

Steve jako plastický chirurg který se seznamuje se ženami. Aneb Mlčení jehnátěk trošičku jinak.Stan v roli psychopata role mu sedla dokonale.Dobře natočený a skvěle zahraný.Pěkná atmosféra.Holka se zamilovala do psychopata.Dá te si zadeček nebo nožičku.Konec dobrý .Za mě 70% ()

papadoce

Svieže, originálne, maximálne kulinárske. Film, ktorý si takým zvláštnym spôsobom dokáže zachovať hranice akéhosi “vkusu” a to aj napriek tomu o čom je. Vyslovene na mňa urobil dojem tým, že nejde prvoplánovo po detailoch orezávania tiel, ale skôr to necháva na predstavivosti diváka a len občas ukáže nejakú tú hnátu. Sebastián hral magora veľmi slušne a uveriteľne. Zimný vojak už pre mňa nebude tým čo bol. Ja si myslím, že to ako toto dielko pôsobí je rýdzo zásluhou zvrátenej Jaskynnej Mimi, začo všetka česť. Od ženy režisérky by to jeden nečakal. Na záver už len chválim záver 😁, ktorý sa tak ako celý film vyhol gýču a ešte špeciálnu pochvalu udeľujem nápadu s úvodnými titulkami. To bola ozaj bomba. Dávam okrúhle štyri. A čo budete variť cez víkend vy? ()

Mamlas

Kromě poslední čtvrthodinky je to vyžvatlávací záležitost typu Sex ve městě. Nedívatelné, 90% popřetáčeno. Ke konci aspoň nějaká ta zábava, tak to nedám do odpadu. (15%) ()

Solverino

Překvapivě velmi dobré, není to sice na plný počet, ale dobře vystavěný příběh, pěkně zahraný... líbil se mi herecký projev Sebastiana Stana, palec nahoru! (mňamka) ()

PlysovyMacko

Bavil ma zvrátený námet, uvítala by som aby postavy popísali ako to ľudské mäso naozaj chuti. Škoda, že film sa viac venuje zbližovaniu vraha a jeho obľúbenej obete. Reže a predáva sa tu maso malo. Predvidatelny záver ma nepotešil, tvorcovia mohli vymyslieť niečo originálne. ()

adamix

Zvrátená, ale príjemná romantika, pri ktorej som si naivne prial, aby to medzi ústrednou dvojicou dopadlo dobre, ale popravde mi nevadil ani ten krvavý záver. Sebastiana Stana budem mať rolou moderného Hannibala viacej zafixovaného ako marveláckeho Buckyho. Výborný soundtrack, sympatický párik, šokujúce a krvavšie ako som predpokladal a krásne detailné aj kvôli hravej kamere. Za mňa 85%. ()