Jimmy Tong (Jackie Chan) je jen obyčejný řidič taxíku, ale když se oblékne drahý smoking svého zaměstnavatele, hned se z něj stane neodolatelný muž. Tento exkluzivní oblek je ale jako dělaný pro situace plné problémů. Nového "tajného agenta" i jeho oslnující partnerku (Jennifer Love Hewitt) nečekaně vtáhne do nebezpečného světa mezinárodní špionáže. (oficiální text distributora)

Juto

Divoká komédia Jackieho Chana je mimoriadne pôsobivý akčný film s dobrými trikmi a výborné mu sekunduje Jennifer Love Hewitt. 6/10 ()

otík

Velký mix komedie, akce na laně a drsných záběrů na zevntř vysychajích lidí. Velmi zábavné a vtipné scény střídají nudné a nic neříkající scény. Opět platí jako u jiných amerických filmů Jackieho Chana - neurazí, nenudí, nenadchne, ale příjemně pobaví. Je to rozhodně lepší než Agent z Hongkongu a asi stejné jako Křižovatka smrti 2. Jen mě udivilo, kolik scén je umělých (na lanech) a ne přirozených. To bych u Chana nečekal. Snad to nebude nová móda a už v novém fimu Medallion nám ukáže starou dobrou školu kung-fu. ()

misulka03

No, co k tomuto výtvoru říct? Podle mě je to film s velmi nízkou inteligencí. Spíš než Jackie Chan tu pracoval počítač a ty levné počítačové triky mě vážně nezaujali. Jediné, na co se dalo koukat byl milý obličejík Jennifer Hewitt, ale to je skutečně všechno!! ()

phoebe.h2

Nuda Nuda nuda..ne všechny filmy s Jackiem Chanem jsou děsné,ale na tohle se nedalo koukat..ani jsem ten film nedokoukala..Jennifer je pro mě jedna z nejhorších hereček vůbec ()

dan.pacino

Tak to s Jackiemu fakt moc nepovedlo. Myslim, že to neni zas tak jeho chyba. Prostě mu jen dali hrozný film. Ba dokonce to právě on vylepšil a bez něj by to byl jasnej propadák. ()

Mrkvič

Jackieho Chana mám hodně rád a jeho filmům dokážu leccos odpustit, ale tohle už bylo trochu moc, teda celé tohle jeho období se hemží podobnými kousky. Méně jeho prostocviků a více trapností. ()

Savo

S Jackiem Chanem to jde poslední dobou z kopce. Snímek postrádá už dokonce i kvalitní souboje, ale zase na druhou stranu Jackie už není žádný mladík a nápad se super oblekem se musí ocenit. ()

lennyd

Jimmy Tong (Jackie Chan) celé dny přemýšlí, jak sbalit dívku, kterou jednou uviděl v galerii. Ale vzhledem k tomu, že je jen nesmělý taxikář, všechny jeho pokusy jsou marné. Až jednoho dne začne pracovat pro elegantního gentlemana Clarka Devlina, od kterého by se mohl nějaké ty finesy naučit. Bohužel jsou ale cílem teroristického útoku, a Devlin končí těžce zraněn v nemocnici, a Jimmy shodou nešťastných náhod dědí jeho práci tajného agenta. Ale není v tom tak úplně sám, v boji proti mocichtivému Banningovi mu pomáhá krásná agentka Del Blaine (Jennifer Love Hewitt), ale hlavně supermoderní agentský oblek, který umí naprosto vše ... Takovéto filmy s Jackie Chanem mám docela rád - člověk u nich nemusí moc přemýšlet, občas se i uspěje, a navíc si Jackie volí velmi příjemné herecké partnerky. Stejně jako v Medalionu, který je nachlup na stejné brdo jako Tuxedo a společnost mu tam dělala Claire Forlane, tak v Tuxedu její roli zdatně zastala Jennifer Love Hewitt. Jinak příběh je takový plytký, ale na to se u Chanových filmů nehraje, jen mi přišlo, že tady byla Jackieho choreografie kapku slabší... ()

kurcatovium

Čekal jsem naprosto nehorázný sh*t, ale nakonec to nebylo tak uplně děsný. Místy sice opravdu dementní, ale člověk se tomu občas i zasmál. Při vypnutém mozku ideální film... ()

Sabiana

Průměrná komedie s Jackiem Chanem. Nezhlédnout neuškodí ani nepřidá. Nedá se tu nic moc pochválit ani moc zkritizovat, protože je prostě všechno až moc průměrné... ()

haj

Většina lidí byla z tohoto filmu velmi zklamaná a ani recenze nebyly zvlášť příznivý, ale o to víc se mi film líbil. Sice se člověk nedočká téměř žádných soubojů a těch pár nezbytných, které Jackie do filmu dát musel, jsou velmi krátké a nijak dobré, ale vcelku zajímavý příběh a spousta humoru to podle mě vynahradí. Je sice pravda, že kdybych se na Tuxedo těšil, tak by se mi asi tak nelíbil, ale pořád bych ho měl raději než obě Křižovatky. Jackieho partnerka Jennifer Love Hewitt mu ve většině případů povedeně sekunduje a když zrovna nemluví, tak se na ní hezky kouká. Celkově jde o lehce nadprůměrnou americkou komedii, která se sice v Jackieho filmografii nijak vymykat nebude, ale příjemně pobaví. ()