Po vyloučení ze školy se Percy Jackson dozví, kdo je, a stane tváří v tvář světu bohů a nestvůr. (Disney+)

Raid91

Ty dva filmy byly docela ok a pro první mám dokonce slabost ale zatím první díl seriálu je hodně divný, urychlený a postavy nejsou vubec takový jaký by měli být. A casting neřeším vůbec na tohle už jsem si zvykl. ()

matko2351

Po prvej časti možem napísať,že sa mi to zatiaľ páči. Ak sa budú držať predlohy a nebudú šetriť a škrtať, podľa mňa to bude pecka. Aj keď je pravda, že mne stáči málo, pretože aj tie dva filmy ktore vnikli sa mi pačili. Ale toto je tak verne knižnej predlohe, že som ju opäť začal čítať. Verim v to a verím že to v disney neposerú. ()

schonecek

Parádní start, který si zvládl udržet hravost a jednoduchost původních knih, aniž by pochleboval jen dětským divákům a opomněl na dospělé. Walker Scobell i Aryan Simhadri výborně zapadli do rolí ústřední dvojky a Virginia Kull společně se Scobellem zvládla na poli několika scén vybudovat velmi uvěřitelný vztah mezi maminkou a synem, což je pro ústřední konflikt klíčové. Navzdory plytkým trailerům si režisér James Bobin zvládl hezky vyhrát i s vizuální stránkou prvního dílu. Pracoval sice s omezeným rozpočtem, vyhnul se ale tomu, že by první díl kdykoliv působil levně nebo ošizeně, jak trailery naznačovaly. ()