Thanyss

Třeba mě ukamenujte, ale já tuhle úchylárnu prostě zbožňuju. Já vím, že je to do nebe volající pitomost, ale vždycky mi zvedne náladu hromadou vtipných a absurdních hlášek i situací, které hlavní hrdinové berou naprosto vážně. Takže Kameni, začíná noc! :D ()

davella

Naprosto dokonalá komedie, jejíž hlášky se staly legendární snad všude. Je to ten nejprimitivnější humor, a proto je to tak dokonale vtipné. Chápu, že na takovou komedii člověk musí mít náladu, aby se mu zalíbila, ale přijde mi jako blbost dávat odpad. Tato komedie určitě nebyla vytvořena s úmyslem být "inteligentní" komedií, byla vytvořena za účelem pobavit a to se podle mě podařilo a vlastně svým způsobem je to neuvěřitelně inteligentní komedie. Jeden z mála filmů, u kterého se dokážu smát od první minuty až do té poslední. ()

Aurius

Jste naprosto bez smyslu pro humor... Jedna z nejlepších komedií plná hlášek na které nezapomenu a u kterých člověk pobaví okolí... 100% ()

Tisto

nechapem ako moze niekto povedat ze je to nuda. pre mna je Rrrrr kralovská zabava a smial som sa na kazdej scene...Kámen jmenuju se kámen B.L.O.N.D :D ()

DrakMrak

já tomu dal kdysi pět hvězdiček a stále na tom trvám, souhlasím, že pro někoho je to asi odpad ale prostě ta úchylná atmosféra a super hlášky tomu dávají kouzlo a pro mě je to jeden z hodně povedených kousků právě těma hláškama a tím, že si to tropí žerty z konzumní společnosti a dalších civilizačních nešvarů... Carefour byl úžasnej... Když k tomu přidám i to, že jsme námět použili i na několika povedených letních akcích s velkým úspěchem prostě to nemá chybu.... jen je tomu potřeba přijít na chuť ;-) ()

duff666

proč se lidi koukáte na komedie,když chcete nějakou hlubokou myšlenku??.....v týhle komedii je nejvíc originálních vtipů, co jsem kdy viděl...spoustu z nich nikdy nezapomenu.....a fakt nechápu proč má tenhle film menší hodnocení než kdejaká šablonovitá hollywoodská komedie.... ()

anonima

Je to skvělá komedie, možná trochu hloupá a ujetá, ale hlášky jsou nezapomenutelné. "Řekni, proč jsi surově zabil dvě ženy, znichž jeden byl chlap?" "hmm, tam vazne mela byt dira..." "Zemřela stářím...ták mladá" "Tak musime vraha dopadnout, proč? Abychom se ho mohli zeptat proč to udělal!" ()

OK11

Nemůžete všechny filmy brát tak, že jsou točeny na oskara, a že všechny mají býti perlou kinematografie. Občas se musí taky natočit nějaká kravina, která absolutně nic nepřinese, kromě tak hloupých vtipů, až jsou opravdu vtipné. Proto vidím určitou podobnost mezi takovými filmy jako: notoricky oblíbené Dědictví nebo Scary Movie a také v neposlední řadě RRR! Jestli tedy hodnotíte odpadem, uvědomte si, kolik neuvěřitelných hovadin už jste viděli a jak jste je hodnotili. Taky odpadem? Nehledě na to, že tento film je od začátku do konce originální a takový nádherný "primitivní" humor se do něj úžasně hodí. RRR podle mně strčí do kapsy nejednu parodii a moc rád se na tento film dívám (ať už ze studijních důvodů nebo ne). ()

DansteR

"Kámen?...Zde...Kámen?...Zde....Kámen?...Jakotže tu není Kámen?"....Líbí se mi rozdíly v hodnocení, buť ten film nadchl, nebo je to považováno jako paskvil a odpad. Proto budu někde uprostřed. Film je neskutečná blbost a magorárna francouzkého prehistorického vtipu. To je vlasně důvod proč tomu dát právě těch 50%. Vtipy vážně drsný, ale děj a to prostředí a zápletka...někde to vázne, ale je to skutečně zábava :-D ()

Šošia

"To je ale blbej scénář..." Nemůžu si pomoct, ale ono to bylo až tak bolavě trapné.....až to prostě bylo vtipné. Doporučuji ale shlédnout ve skupince, popř. s lahvinkou, která umocní zážitek! ()

Pete1790

Podíval jsem se na tento snímek, protože ho každý v mém okolí chválil. Bohužel jsem po dokončení téhle trapnosti musel uznat, že moji přátelé mají hodně pohnutý vkus. ()

gruzdej

Chápu, že existují na téhle planetě lidi, kteří mají takový typ smyslu pro humor, že je tenhle film baví. Jsem rád, že žádného z nich neznám osobně. (Ovšem šílený vtip s nákupem v Carrefouru je perfektní. Jediný.) ()

Benjo

skvělý hlášky, stupidní film ....ale sranda prostě..nic víc nic míň...:-D 4* tomu nedám, protože to ybch moh dát už pak všemu, ale pod tři nemužu jít, protože bych zapřel výtlemy.... jestli chcete "filmové utrpení" jak tu nekdo tvrdil koukněte na něco z prodkuce "Asylum"....to je teprve děs (třeba Megapiraňa a podobně) Tohle je sranda, prvoplánová, ale pobavila ()

Mon_Ty

Já se smála od začátku do konce. Co smála, já brečela smíchy. Tenhle film prostě miluju,ikdyž to většina považuje za sebevětší zhovadilost. Ale pořád je to stokrát lepší než většina amerických "komedii". Holt u toho nemusíte přemýšlet, protože není o čem. Vystavět film na boji o šampon mi přijde lepší než parodovat americké filmy (nebo aspoň originálnější). Je to sice jednoduchý a hloupý, ale můžu na to koukat stále dokola a pořád se budu smát. Hlášky, mě pronásledují stále (např. zkuste na fesťáku zařvat "Začíná noc" při hledání stanu a uvidíte, nebo spíš uslyšíte :-)). ()

endrix

Obávám se, že tento druh humoru mohl fungovat ještě tak ve Flinstoneových, ale na samostatnou komedii je to málo. Pár nápadů (šerifská ježovka) a hlášek dobrých, ale celkově jde spíše o podprůměrnou komedii postavenou na velmi jednoduchém humoru. ()