To je mega koňomutina! :D:D:D Ok, beru to, že né každý to pochopí, není na to správně naladěn, ale dávat tomu odpad? Vždyť ty hlášky jsou legendární a pokud se někdo začne bavit na téma komedii, kdykoliv si každej vzpomene na dRRRrrrsnou koňomutinu :D Je to kultovní, je to zábavný a ty hlášky jsou prostě luxusní. Káááámen! :D Já se dokonale bavil.(16.9.2008)

Tahle komedie na mě působí, jako kdyby parta vtipnejch týpků nakoupila pytel hulení, vydala se někam do přírody a tam začali sobě pro srandu točit film. I přestože je to skutečná pakárna, nelze filmu upřít to, že je někdy tak blbý, až je vtipný. Asi bych „to“ už nikdy nepotřeboval vidět znovu, ale pár usměvů jsem při sledování vypustil.(6.2.2012)

Snímek prostého, ale docela vtipného, názvu RRRrrrr!!! se mi jevil jako nápady našlehaný dobrodružný film. Brzy jsem ale zjistil, že o žádné dobrodružství z pravěku se tolik nejedná a hraje se především na vtip. Tím se děj uzavírá. Skoro bych se nebál říci, že požírá, jako had zakousnutý do svého ocasu. Smyčka nad humorem se stahuje a stahuje. Problém je totiž v tom, že když film nemůže nabídnout nic než humor, nemá žádného záchytného bodu, o který se divák může opřít, když mu specifický (a zde velmi - tak trochu montypythonovsky, ale po americku - ano, po americku) humor nesedne. Zrovna tak jako mně. Šavlozubá zvířena pobavila, stejně jako mnoho dalších gagů, čím originálnějších, tím lepších, ale celkově mi oči od slz smíchu docela vysychaly. Úplné mlácení hlavou o zeď v záchvatech smíchu asi mít nikdo nebude. Ale to se dá oželet. Říkejme tomu od teď netradiční usměvný fantasy film. Trochu člověk zapláče, pokud bude čekat na takový ten humor, který je vlastní klasickým francouzským komediím, ten známý francouzský humor. A Depardieu jako Obelix z Namibie to zrovna dvakrát nezachránil.(5.10.2012)

• salahadin

Oceňuji odvahu režiséra, že se nechal uvést v titulcích a nepoužil nicneříkající pseudonym. Já bych se pod TOHLE nepodepsal. Pro sledování tohoto filmu doporučuji skupinové kouření marihuany....No comment... pravěky primitivní vtípky? Kdepak, tohle by natočil i Homo habilis - člověk zručný, který je na rozdíl od Chabata............ zručný. Účast novopečeného ruského občana jménem Gérard Gerardovič Depardiev dokazuje, že má asi tolik mozkových buněk jako Putin, tedy standardně asi tolik, kolik je poctivých politiků v Kremlu, někdy i více. Sledovat film o samotě, to způsobí jen: "Grrrrrrrrrr!!" (citoslovce chrápání, nebo vzteku, vyberte si prosím).(25.5.2006)

• Brouk

No to je vrchol..... Proč já jsem vlastně na to koukal... Aha už vím... Původně jsem nechtěl tenhle hnus ani okomentovat, ale z druhé strany po shlédnutí tohohle paskvilu jsem neuvěřitelně (v rámci duševního vzpamatování) rychle prošel pro mě obtížné 3 levely DOOM 3, za což musím tvůrcům tohoto filmu poděkovat... A všem doporučuji pokud se chcete na tenhle film opravdu podívat a jak trapný je G.Depardieu nainstalujte si na PC nějakou RPG hru... Fakt to zabere... Ještě, že jsem na to nešel do kina, pak bych musel navštívit místo střelby nějakou nálevnu.... :-((29.9.2004)