Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kajda.l
  *

  Za fórek "nemůžete čumět na zeď tak pozdě v noci-zhasínám" dávám hvězdu, ten mě pobavil, asi nejvíc. Pár vtipnějších hlášek a situací(laňobal,všechna zvířata s kly) se tam občas vyskytla, ale i tak hodnocení větší než 30% nedám, spíše jsem se nudil i když uznávám, že herci se při točení této ptákovinky, asi hodně nasmáli..EDIT: Po druhém polozhlédnutí změna na odpádek, jelikož hláška se zdí vlastně ani moc vtipná není.(14.10.2008)

 • xxmartinxx
  *

  I přes pár zajímavých a vtipných nápadů je tohle jen další stupidní komedie. Je opravdu vidět, že režíroval ten samý člověk, co u Mise Kleopatra, ale právě ta si ještě udržela jistou laťku vkusu, kterou tenhle film zdaleka překročil. 90% je pro mě naprostý odpad a těch pár kladů to nedokáže zastínit.(12.12.2009)

 • ScarPoul
  **

  RRRrrr!!! je veľmi naivný a hlúpučký film, ktorý na jednu stranu. je plný originálnych nápadov, ktoré sú ale absolútne nevyužité a vlastne tá originálna vtipnosť je pochovaná, hneď od začiatku. Pri sledovaní som mal pocit, že by som sa naozaj bavil, keby som mal trocha mänšie IQ a keby mi stačilo, že herci len poskakujú z miesta na miesto a riešia banálnu zápletku. Chabat je neskutočne hlúpy režisér. Vo svojej podstate len natočil film, ktorý by s trochou iniciatívy mohol byť celkom vtipný. takto 90% vtipu vyšumí do prázdna. A ďalšie aspekty filmu sa ani neoplatí pozerať. toto je jednoducho príklad odfláknutého filmu.(27.8.2009)

 • Goldbeater
  ***

  Hodnotit RRRrrrr!!! je docela dilema. Na jednu stranu je to tak trochu infantilní bejkovina, na druhou stranu některé hlášky dnes již úplně zlidověly, mnohé scény se vryly do paměti diváků a nebudeme si nic nalhávat, zábava je to nehorázná (Maurice Barthélémy válí!). Bláznivá komedie, která z vás chvílemi dostane i poslední dech.(21.4.2018)

 • juta
  *****

  Nechápu, jak někdo nedokáže ocenit tuhle skvělou komedii. Tohle je prostě jeden z nejlepších filmů, který jsem kdy viděl. Tolik vtipu a skvělých scén, to jsem už dlouho v žádným filmu neviděl. No prostě nemůžu dát nic jiného než 5 hvězdiček a jestli máte rádi komedie, tak určitě shlédněte tento film a nekoukejte na ostaní uživatele, protože zřejmě nemají mozek :-) Celý příběh je dokonalý, stejně tak prostředí a kostýmy. Ve filmu je tolik hlášek, že si je ani všechny nepamatuji. Jsem taky kámen a nestydím se za to!(7.7.2007)

 • - Kámen Blonďák a Kámen Kudrnatý parodují snímek Starsky & Hutch (2004). (Cheeker)

 • - Scéna, kdy se šéf drží za hlavu a říká:"Hrůza, hrůza," odkazuje na snímek Apokalypsa (1979). (Cheeker)

 • - Všechna zvířata ve filmu mají kly, s výjimkou opic. (Milan25)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace