Tahle komedie na mě působí, jako kdyby parta vtipnejch týpků nakoupila pytel hulení, vydala se někam do přírody a tam začali sobě pro srandu točit film. I přestože je to skutečná pakárna, nelze filmu upřít to, že je někdy tak blbý, až je vtipný. Asi bych „to“ už nikdy nepotřeboval vidět znovu, ale pár usměvů jsem při sledování vypustil.(6.2.2012)

• forsberg

Nikdy jsem neviděla žádnou z Troškových komedií, ale takhle nějak si je představuji. Hodinu a půl jsem si říkala, že jestli se zasměju alespoň jednou, tak odpad nedám, ale bohužel, nezadařilo se. A pohled na Jeana Rocheforta v takovéhle slátanině je stejné utrpení, jako vidět Jana Kačera v Rodinných poutech.(25.4.2009)

• kajda.l

Za fórek "nemůžete čumět na zeď tak pozdě v noci-zhasínám" dávám hvězdu, ten mě pobavil, asi nejvíc. Pár vtipnějších hlášek a situací(laňobal,všechna zvířata s kly) se tam občas vyskytla, ale i tak hodnocení větší než 30% nedám, spíše jsem se nudil i když uznávám, že herci se při točení této ptákovinky, asi hodně nasmáli..EDIT: Po druhém polozhlédnutí změna na odpádek, jelikož hláška se zdí vlastně ani moc vtipná není.(14.10.2008)

Bezmála 15 let jsem tomu vyhýbal, kult RRRrrrr se na mě v podobě hlášek valil ze všech stran, a já velice silně tušil že takovou debilitu bych nemusel přežít ve zdraví. Nakonec to tedy doceala šlo. Dvě lahve vína a ženská společnost na tom ovšem měly nemalý podíl. Ony ty hlášky totiž opravdu jsou docela vtipné, a to nejspíš víc v českém dabingu, a celý ten svět a humor svou absurditou dokáže bavit, když se povede naladít na jeho vlnu (jak říkám, dvě flašky vína)... ale ano, je to strašně debilní.(8.8.2018)

Já proti tomuhle filmu nemám vůbec nic, protože dle mého názoru obsahuje hlášky a scény na které nikdy v životě nezapomenu. Sice je to neskutečně praštěné a pitomé, ale na druhou stranu mě fascinuje, jak moc lidí mu tady dává odpad, protože si to vůbec nezaslouží. Je to magořina, to určitě, ale neřikejte mi, že jste se tomu Carefouru nezasmáli, minimálně. Účel filmu je být praštěný a vůbec se tím netají. Alain Chabat točí praštěné filmy. On má sice jen dva (praštěné), tento a Asterixe s Obelixem, ale popravdě se na oba znovu a rád podívám, vypnu a jednoduše se budu bavit. Vždyť u jeho filmů to ani jinak nejde, a proč nad tím vůbec přemýšlet, když cíl je hlavně se pobavit?(22.4.2009)

• - Scéna, kdy šéf (Maurice Barthélém) pobíhá po supermarketu, odkazuje na film Requiem za sen (2000). (Cheeker)

• - Scéna, kdy se šéf drží za hlavu a říká:"Hrůza, hrůza," odkazuje na snímek Apokalypsa (1979). (Cheeker)

• - Ve scéně, kdy kudrnáč (Pef Martin-Laval) poprvé spatří Ghi, opírající se o strom, lze si všimnout, že má vzhledem k době nelogicky vyholené podpaží. (chleba24)