Když pustíte z řetězu Alaina Chabata, režiséra Mise Kleopatra, je jasné, že se budou dít věci. Jenže zatímco ve svém předchozím filmu vkládal nebývale originální vtípky do scénáře pevně svázaného předlohou, tady už vlastně jenom vkládá vtípky. Tím pádem se často prakticky nic neděje, jenže když se děje, jsou jednotlivé scény díky svému osobitému humoru natolik originální, že mi téměř praskala bránice.(6.9.2007)

Zcela určitě otázka vkusu. Souhlasím s tím, že tahle komedie ho postrádá, naopak oplývá bezbřehou infantilností. Pamatuju si, že při první projekci jsem smíchy brečel, úsměv z tváře mi sebralo až místní hodnocení. Nebuďte tak dospělí...(29.4.2008)

• salahadin

Oceňuji odvahu režiséra, že se nechal uvést v titulcích a nepoužil nicneříkající pseudonym. Já bych se pod TOHLE nepodepsal. Pro sledování tohoto filmu doporučuji skupinové kouření marihuany....No comment... pravěky primitivní vtípky? Kdepak, tohle by natočil i Homo habilis - člověk zručný, který je na rozdíl od Chabata............ zručný. Účast novopečeného ruského občana jménem Gérard Gerardovič Depardiev dokazuje, že má asi tolik mozkových buněk jako Putin, tedy standardně asi tolik, kolik je poctivých politiků v Kremlu, někdy i více. Sledovat film o samotě, to způsobí jen: "Grrrrrrrrrr!!" (citoslovce chrápání, nebo vzteku, vyberte si prosím).(25.5.2006)

Tak primitívne až je to smiešne, aspoň pre mňa, pretože ako tak sledujem niektorých znechutených užívateľov, tak asi tomu neprišli na chuť ako ja. Takmer všetky hlášky z filmu ovládam, proste sa mi vryli do pamäti lebo také somariny ako koňomut a housmuťátka som ešte nikde nepočula, a takéto žvásty si zapamätá proste každý, kto venoval filmu pozornosť a netváril sa pritom akoby jedol citrón. Ach, nebe! 4*(2.5.2012)

" Já navrhuji... To je dobrý nápad. - Nic jste neřekl, šéfe. -Ajo, no tak to pardon." Pro mě jedna z nejkultovnějších komedií všech dob. Hlášky z filmu jsou denní rutina. Absolutě nestravitelné pro dnešní kritiky, protože je to taková hovadina, jakou svět snad ještě neviděl.... ale smíchy jsem brečel jen u pěti filmů. Tento byl jeden z nich. "Máme ovoce? - Jo, dáš si? - Ne." (11.1.2013)

• - Všechna zvířata ve filmu mají kly, s výjimkou opic. (Milan25)

• - Scéna, kdy se šéf drží za hlavu a říká:"Hrůza, hrůza," odkazuje na snímek Apokalypsa (1979). (Cheeker)

• - Ve scéně, kdy kudrnáč (Pef Martin-Laval) poprvé spatří Ghi, opírající se o strom, lze si všimnout, že má vzhledem k době nelogicky vyholené podpaží. (chleba24)