Vy nrozumíte srandě!!! Proč tomu dáváte tak málo?! Tento film se mi teda strašně líbil, spousta legrace, dobrý hlášky a prostě super nápad. Doporučuju všem, co se chtějí pobavit!!! - No, tak jsem nad tím popřemýšlela a on je to zrovna ten typ filmu, který se jedné půlce lidí nelíbí a druhá půlka ho úplně žere. Doporučuji vidět víckrát!(8.9.2008)

Je to trapný? Jo, ale chechtala jsem se tomu jako blázen. Teda místy..., který se střídaly s chvílema, kdy jsem se s lehkým úsměvem podivovala nad tím, jak může vůbec někdo takovou trapárnu stvořit. Nicméně úsměv, ať už takovej či makovej, jsem měla na obličeji furt, a to byl asi účel. Mělo to bejt trapný a mělo to pobavit - splnilo obojí. "Chce vědět, kdo jí zabil, aby věděl, proč jsem to udělal." :-)(5.4.2010)

Když pustíte z řetězu Alaina Chabata, režiséra Mise Kleopatra, je jasné, že se budou dít věci. Jenže zatímco ve svém předchozím filmu vkládal nebývale originální vtípky do scénáře pevně svázaného předlohou, tady už vlastně jenom vkládá vtípky. Tím pádem se často prakticky nic neděje, jenže když se děje, jsou jednotlivé scény díky svému osobitému humoru natolik originální, že mi téměř praskala bránice.(6.9.2007)

• salahadin

Oceňuji odvahu režiséra, že se nechal uvést v titulcích a nepoužil nicneříkající pseudonym. Já bych se pod TOHLE nepodepsal. Pro sledování tohoto filmu doporučuji skupinové kouření marihuany....No comment... pravěky primitivní vtípky? Kdepak, tohle by natočil i Homo habilis - člověk zručný, který je na rozdíl od Chabata............ zručný. Účast novopečeného ruského občana jménem Gérard Gerardovič Depardiev dokazuje, že má asi tolik mozkových buněk jako Putin, tedy standardně asi tolik, kolik je poctivých politiků v Kremlu, někdy i více. Sledovat film o samotě, to způsobí jen: "Grrrrrrrrrr!!" (citoslovce chrápání, nebo vzteku, vyberte si prosím).(25.5.2006)

• liskam

Stupidní kravina po všech stránkách. Primitivní děj bez nějakého pěkného nápadu zůstal pouze primitivním dějem. Herecké výkony z doby kamenné. Mnozí z herců mě svým trapným vystupováním úplně lezly na nervy. Ano, byli tam pokusy o vtipy, ale opravdu jen pokusy. Scénář psalo asi nějaké děcko a jeho o rok starší seorozenec udělal hudbu. Za mě 30%(29.8.2012)

• - Kámen Blonďák a Kámen Kudrnatý parodují snímek Starsky & Hutch (2004). (Cheeker)

• - Intro na začátku filmu uvádí příběh 101. výsadkové divize z války ve Vietnamu, kdy se Američtí vojáci snaží dobýt kótu 937. Tato událost je skutečná a je o ní natočený film s názvem Hamburger Hill (1987). (Cheeker)

• - Scéna, kdy se šéf drží za hlavu a říká:"Hrůza, hrůza," odkazuje na snímek Apokalypsa (1979). (Cheeker)