Je to trapný? Jo, ale chechtala jsem se tomu jako blázen. Teda místy..., který se střídaly s chvílema, kdy jsem se s lehkým úsměvem podivovala nad tím, jak může vůbec někdo takovou trapárnu stvořit. Nicméně úsměv, ať už takovej či makovej, jsem měla na obličeji furt, a to byl asi účel. Mělo to bejt trapný a mělo to pobavit - splnilo obojí. "Chce vědět, kdo jí zabil, aby věděl, proč jsem to udělal." :-)(5.4.2010)

Když pustíte z řetězu Alaina Chabata, režiséra Mise Kleopatra, je jasné, že se budou dít věci. Jenže zatímco ve svém předchozím filmu vkládal nebývale originální vtípky do scénáře pevně svázaného předlohou, tady už vlastně jenom vkládá vtípky. Tím pádem se často prakticky nic neděje, jenže když se děje, jsou jednotlivé scény díky svému osobitému humoru natolik originální, že mi téměř praskala bránice.(6.9.2007)

Nevěděla jsem nic o tomhle filmu. Čekala jsem něco na způsob Leslieho Nielsena v kombinaci s nudnou francouzkou komedií. Pak přišel pohled do doby kamenné kde se všichni jmenují Kámen (nešlo o flashback) a já se strašně smála šavlomravencům, šavlohusám, šavlohadům a dalším šavlozvířatům. Ostaní bylo ale jen úsměvné(1.1.2011)

To je mega koňomutina! :D:D:D Ok, beru to, že né každý to pochopí, není na to správně naladěn, ale dávat tomu odpad? Vždyť ty hlášky jsou legendární a pokud se někdo začne bavit na téma komedii, kdykoliv si každej vzpomene na dRRRrrrsnou koňomutinu :D Je to kultovní, je to zábavný a ty hlášky jsou prostě luxusní. Káááámen! :D Já se dokonale bavil.(16.9.2008)

Pravda, je to blbost, ale ve filmu o blbost přece jde. Nemůžete hodnotit film odpadama, že to byla kravina, když o ní jde (i děj je blbost, jak se perou 2 týmy o šampón). Já bych řekl, že film si zaslouží více než Odpad. Kamera a hlavně hlášky jsou super. Slepicomut, žížalomut, podle mne je to docela dobře vymyšlené. Ani Gérard Depardieu nezahrál svoji roli špatně (jako vždy:P). 95%(20.1.2009)

• - Intro na začátku filmu uvádí příběh 101. výsadkové divize z války ve Vietnamu, kdy se Američtí vojáci snaží dobýt kótu 937. Tato událost je skutečná a je o ní natočený film s názvem Hamburger Hill (1987). (Cheeker)

• - Scéna, kdy se šéf drží za hlavu a říká:"Hrůza, hrůza," odkazuje na snímek Apokalypsa (1979). (Cheeker)

• - Režisér Alain Chabat se ve filmu objevil v roli šamana. (Cheeker)