Postup, jak sledovat RRRrrrr!!!: Nechte si narůst dlouhé vlasy, spleťte je do dredů, přidejte pár mšic, vší a blech, pořádně se zamažte, vyzkoušejte si, jaké je to žít dva týdny v jeskyni bez jídla a bez pití oblečeni do pár kousků kůže. Zkuste se pohybovat jako opice a nacvičte si před zrcadlem (které jste umístili přímo naproti vchodu jeskyně) pár opičích grimas. Po této proceduře zapomeňte na všechny filmy, co jste viděli, hlavně na ty dobré, vyhrabejte ze svých mozkových závitů pár kapek smyslu pro humor a nechte se unášet touto kravinkou, která z vás sice neudělá specialistu na odvětví neandrtálců, nepodělí se s vámi o tajemství evoluce, neřekne vám, jaký používat kondicionér, ale naučí vás, že život je někdy taky příšerná hovadina.... GRRRrrrr!(14.3.2012)

Bezmála 15 let jsem tomu vyhýbal, kult RRRrrrr se na mě v podobě hlášek valil ze všech stran, a já velice silně tušil že takovou debilitu bych nemusel přežít ve zdraví. Nakonec to tedy doceala šlo. Dvě lahve vína a ženská společnost na tom ovšem měly nemalý podíl. Ony ty hlášky totiž opravdu jsou docela vtipné, a to nejspíš víc v českém dabingu, a celý ten svět a humor svou absurditou dokáže bavit, když se povede naladít na jeho vlnu (jak říkám, dvě flašky vína)... ale ano, je to strašně debilní.(8.8.2018)

Já proti tomuhle filmu nemám vůbec nic, protože dle mého názoru obsahuje hlášky a scény na které nikdy v životě nezapomenu. Sice je to neskutečně praštěné a pitomé, ale na druhou stranu mě fascinuje, jak moc lidí mu tady dává odpad, protože si to vůbec nezaslouží. Je to magořina, to určitě, ale neřikejte mi, že jste se tomu Carefouru nezasmáli, minimálně. Účel filmu je být praštěný a vůbec se tím netají. Alain Chabat točí praštěné filmy. On má sice jen dva (praštěné), tento a Asterixe s Obelixem, ale popravdě se na oba znovu a rád podívám, vypnu a jednoduše se budu bavit. Vždyť u jeho filmů to ani jinak nejde, a proč nad tím vůbec přemýšlet, když cíl je hlavně se pobavit?(22.4.2009)

Nevěděla jsem nic o tomhle filmu. Čekala jsem něco na způsob Leslieho Nielsena v kombinaci s nudnou francouzkou komedií. Pak přišel pohled do doby kamenné kde se všichni jmenují Kámen (nešlo o flashback) a já se strašně smála šavlomravencům, šavlohusám, šavlohadům a dalším šavlozvířatům. Ostaní bylo ale jen úsměvné(1.1.2011)

• genetique

Nepovažujem sa za intelektuála a pri zmagorených a sprostých komédiách sa vždy rád priusmejem, ale toto je aj na moje chápanie až príliš! Nevkusná demencia, jediné, čo by stálo za zmienku je Depardieuho výkon, ktorému som toho dementného pračloveka naozaj uveril. Ale ak by som mal dávať percentá za takéto výkony aj iným hercom asi by sme sa ďaleko nedopracovali. 5%.(6.3.2006)