Tahle komedie na mě působí, jako kdyby parta vtipnejch týpků nakoupila pytel hulení, vydala se někam do přírody a tam začali sobě pro srandu točit film. I přestože je to skutečná pakárna, nelze filmu upřít to, že je někdy tak blbý, až je vtipný. Asi bych „to“ už nikdy nepotřeboval vidět znovu, ale pár usměvů jsem při sledování vypustil.(6.2.2012)

• akisha

Strašně nesnáším tenhle film. Jeho vtipnost se omezuje na situaci, kdy chcete někomu říct název filmu, což bych ocenila, ale nevím, jestli to byl záměr. Nadšenost některých tady nechápu, a to myslím naprosto upřímně. Dredatej Depardieu s dementním výrazem na obalu dvd celkem dobře sumarizuje, co vás čeká uvnitř. Nic lákavého.(12.3.2011)

• curunir

,,ZNÁTE MOJI ŽENU?" ...,,JO, ŠÉFE." ... ,,PĚKNÁ, CO?" ... ,,JO,ŠÉFE." __ Jedna z prvých viet, ktorá odznie v tejto pravekej ságe (mimochopom, šéfova žena rozhodne nie je žiadna krásavica). Môj celkový dojem na tento film je pomerne vlažný a veľmi som zvažoval , aké dám hodnotenie, možno, že by si RRRrrrr! zaslúžilo aj 3*, koniec koncov jedná sa v podstate iba o zábavu, ktorá je rôzne zvrhlá, či viac alebo menej vydarená. Hercov tu nebudem rozoberať, úroveň Depardieových filmov v poslednej dobe značne upadá. Z celkového pohľadu je film ale prekvapivo originálny a nápaditý - koho by už napadlo, aby sa všetky postavy volali Kameň, alebo krátka epizóda s nemenovaným nákupným centrom. Treba však povedať, že v niektorých pasážach je film viacej vydarenejší ako v tých druhých (najviac sa mi páčila paródia na ,,Apokalypsu"), takže aj napriek 90 minútam som sa chvíľami nudil viacej, ako by sa patrilo. Inak riadna prča.(15.1.2008)

Pravda, je to blbost, ale ve filmu o blbost přece jde. Nemůžete hodnotit film odpadama, že to byla kravina, když o ní jde (i děj je blbost, jak se perou 2 týmy o šampón). Já bych řekl, že film si zaslouží více než Odpad. Kamera a hlavně hlášky jsou super. Slepicomut, žížalomut, podle mne je to docela dobře vymyšlené. Ani Gérard Depardieu nezahrál svoji roli špatně (jako vždy:P). 95%(20.1.2009)

• xxmartinxx

I přes pár zajímavých a vtipných nápadů je tohle jen další stupidní komedie. Je opravdu vidět, že režíroval ten samý člověk, co u Mise Kleopatra, ale právě ta si ještě udržela jistou laťku vkusu, kterou tenhle film zdaleka překročil. 90% je pro mě naprostý odpad a těch pár kladů to nedokáže zastínit.(12.12.2009)

• - Scéna, kdy šéf (Maurice Barthélém) pobíhá po supermarketu, odkazuje na film Requiem za sen (2000). (Cheeker)

• - Kámen Blonďák a Kámen Kudrnatý parodují snímek Starsky & Hutch (2004). (Cheeker)

• - Intro na začátku filmu uvádí příběh 101. výsadkové divize z války ve Vietnamu, kdy se Američtí vojáci snaží dobýt kótu 937. Tato událost je skutečná a je o ní natočený film s názvem Hamburger Hill (1987). (Cheeker)