• kajda.l

Za fórek "nemůžete čumět na zeď tak pozdě v noci-zhasínám" dávám hvězdu, ten mě pobavil, asi nejvíc. Pár vtipnějších hlášek a situací(laňobal,všechna zvířata s kly) se tam občas vyskytla, ale i tak hodnocení větší než 30% nedám, spíše jsem se nudil i když uznávám, že herci se při točení této ptákovinky, asi hodně nasmáli..EDIT: Po druhém polozhlédnutí změna na odpádek, jelikož hláška se zdí vlastně ani moc vtipná není.(14.10.2008)

• xxmartinxx

I přes pár zajímavých a vtipných nápadů je tohle jen další stupidní komedie. Je opravdu vidět, že režíroval ten samý člověk, co u Mise Kleopatra, ale právě ta si ještě udržela jistou laťku vkusu, kterou tenhle film zdaleka překročil. 90% je pro mě naprostý odpad a těch pár kladů to nedokáže zastínit.(12.12.2009)

• ScarPoul

RRRrrr!!! je veľmi naivný a hlúpučký film, ktorý na jednu stranu. je plný originálnych nápadov, ktoré sú ale absolútne nevyužité a vlastne tá originálna vtipnosť je pochovaná, hneď od začiatku. Pri sledovaní som mal pocit, že by som sa naozaj bavil, keby som mal trocha mänšie IQ a keby mi stačilo, že herci len poskakujú z miesta na miesto a riešia banálnu zápletku. Chabat je neskutočne hlúpy režisér. Vo svojej podstate len natočil film, ktorý by s trochou iniciatívy mohol byť celkom vtipný. takto 90% vtipu vyšumí do prázdna. A ďalšie aspekty filmu sa ani neoplatí pozerať. toto je jednoducho príklad odfláknutého filmu.(27.8.2009)

Hodnotit RRRrrrr!!! je docela dilema. Na jednu stranu je to tak trochu infantilní bejkovina, na druhou stranu některé hlášky dnes již úplně zlidověly, mnohé scény se vryly do paměti diváků a nebudeme si nic nalhávat, zábava je to nehorázná (Maurice Barthélémy válí!). Bláznivá komedie, která z vás chvílemi dostane i poslední dech.(21.4.2018)

Nechápu, jak někdo nedokáže ocenit tuhle skvělou komedii. Tohle je prostě jeden z nejlepších filmů, který jsem kdy viděl. Tolik vtipu a skvělých scén, to jsem už dlouho v žádným filmu neviděl. No prostě nemůžu dát nic jiného než 5 hvězdiček a jestli máte rádi komedie, tak určitě shlédněte tento film a nekoukejte na ostaní uživatele, protože zřejmě nemají mozek :-) Celý příběh je dokonalý, stejně tak prostředí a kostýmy. Ve filmu je tolik hlášek, že si je ani všechny nepamatuji. Jsem taky kámen a nestydím se za to!(7.7.2007)

• - Kámen Blonďák a Kámen Kudrnatý parodují snímek Starsky & Hutch (2004). (Cheeker)

• - Scéna, kdy se šéf drží za hlavu a říká:"Hrůza, hrůza," odkazuje na snímek Apokalypsa (1979). (Cheeker)

• - Všechna zvířata ve filmu mají kly, s výjimkou opic. (Milan25)