latvar

Myslel jsem, že se u téhle rádoby komedie alespoň zasměju, bohužel opak je pravdou. Nevkusný a nudný film 15% ()

Specs

Hláška: vypravěč: - "9. května 1969, dva kilometry od severní hranice Laosu, postupuje 101. pěší divize americké armády ke kótě 937. Pro Američany je to pouhá průzkumná akce. Pro členy Viet Kongu znamená kóta 937 strategický bod. Tucet vojáků 101. divize, úplných nováčků, má zvládnout tuto rutinní akci za dvě hodiny. Vietnamci se brání celých devět dnů. Tento film však nevypráví jejich příběh." ()

Masrii

Po dobu celého filmu jsem se snažil, abych o tom mohl říct, že to je tak blbé, až je to vtipné, třeba jako u Noci v Roxbury. Nicméně po zhlédnutí jsem si uvědomil, že není...až na opravdu ojedinělé výjimky jsou vtipy absolutně nevtipné a ani tisíc Kamenů to nenapraví. 20% ()

Arius

Uboha,primitivna a dejovo naslabla strata casu. Vsak predsa len vo mne vzbudzuje iste znamky schopnosti udrzat oko divaka a preto sa zlutujem a ocenim aspon snahu jednotlivcov jednou hviezdou. ()

fruitbueno

"To je moje žena!" "Pěkná, šéfe." "Pěkná, šéfe." "Pěkná, šéfe." a nebo "Začíná noc!" "Drž hubu." to jsou dvě věci, které mi utkvěly v paměti. Viděla jsem ten film po neskutečně namáhavé kalbě spolu s kamarády, všichni jsme měli tvrdý alkodojezd a přisambůh, v životě jsme se u ničeho tak netlemili. Jistě, vidět ten film za střízliva, hodnotila bych jinak, nejsem padlá na hlavu, snad. Ale s trojkou v žíle, partou podobně postižených úchylů a těsně nad ránem.. nemůžu jinak než za 4* ()

Ferinka

Pravěk nesnáším jako učební látku a tenhle film nesnáším asi tak podobně. Jen mi přišlo vtipný, že podobnou "zewláckou dvojku", která se tu objevila, znám i ze svého reálného života :) ()

Dromed

Bomba miluju francouzský humor...je mi jedno, že vy ho nechápete! Já se válel smíchy a i teď, když si vybavím nějakou scénu se chechtám. Je tady kámen? :-D ÁÁch jo. Síla! ()

civrss

Proč se tohle točí? Chápu, že chce někdo prorazit vtipnou recesí, ale tahle zrůdnost by neměla vůbec vycházet na obrazovky. ()

Kejdlo

Tak takovou bláznovinu jsem dlouho neviděl. Pro někoho odpadní, pro mě slušný filmek, jehož dějová linka jde shrnout ve dvou větách. Se slušným humorem (ač po zamyšlení docela primitivním) ale přesto hodně úsměvným. Takže jsem v konečném výsledku víceméně spokojenej. Je to způsobeno asi taky i tím, že jsem od Chabata po posledním filmu ani nic jiného nečekal. 7/10 ()

Zombik.

Bláznivá komedie s jediným účelem jednoduše pobavit. Prostě vypněte a užívejte si plno hlášek a všeho možného. "Umřela stářím - Tak mladá" ()

Angus odpad!

Více stupidní film jsem neviděl...V pravěku dvě tlupy bojují o šampón....Co více k tomu říct? ()

Rebbit

Toto asi nikdy nepochopím, filmy na které se nedá dívat, nemaj hlavu ani patu a lidi jsou z nich uplně vystříkaný, mají hodnocení kolem 90%. Ale když se najde třeba komedie jako je tato a nějaké hlášky z toho slýchávám každý týden, tak tomu dá každej jen 2 hvězdy, dobrá, řeknu že jako fim to za moc nestojí, ale baví protože nejde dělat nic jiného než se smát... ()

MsUtahraptor

- "Kámen..." · "Zde!" - "Kámen..." ~ "Zde!" - "Kámen..." ¤ "Zde!" - "Kámen..." ÷ "Zde!" - "Aha, Kámen..." × "Zde!" - "Kámen... Kámen... Jasně, zas nepřítomen... A Kámen je určitě taky nepřítomen... Jako vždy- zas jsou někde spolu." Ano, z jistého úhlu pohledu je to blbé až to bolí. Ale já naštěstí patřím do toho tábora, který to bolí proto, že se nemá kdy přestat smát a po chvíli má místo žaludku jeden velký, křečí stažený chumel. ()

JADIM

Toľko vtipných momentoch a hlášok k popukaniu v tak jednoduchom filme. Vynikajúcim primitívnym spôsobom si táto primitívna komédia robí srandu z primitívneho spôsobu života pravekých ľudí. Veľmi veľa príležitostí na smiech, aj pri vtipoch, ktoré sa opakujú. Kto by v tej dobe povedal, že o 35 000 rokov neskôr sa budeme na tejto detektívnej dráme a opísaní života pravekých ľudí smiať? 9/10 (Videné 4.12.2020, CZ dabing) ()

coscarelli

Absurd absurdum! Skoro dokonalá, pritom jednoduchá a vtipná "paródia" s Výkričníkom. S nezáujmom o 2WW, kladie pasce, ktoré už boli videné, alebo vedia prekvapiť. A nehral tam žiadny neger, žid a ani japonec. "Co je doma , to se počíta! " Pokračovaním je Jurský Párek! Mimochobot, Chabat je mi stále trapný, požul piatu hviezdu. ()