markotter

Docela chápu ty hodnocení od odpadu až po 5 hvězd - to se tak často nestává, ale RRR je film, který musí rozdělit diváky na dva úplně rozdílné póly. Já naštěstí pro mě samotného patřím k těm, kteří ocenili hromadu frků, hlášek, nápadů a legračních převleků a hlasitě se smál v pravidelných intervalech. Je pravda, že s tak jednoduchým scénářem to nejde vtipně táhnout 98 minut a že pokud by to bylo okolo 75 minut, úplně by mi to stačilo. Ano jsem nevěděl, že obraty koňomut apod, které naše rodina už docela dlouho používá, jsou z tohohle kousku. ()

Elii

"Chceš vidět můj zadek?" Patřím do skupiny těch pětihvězdičkových, protože tenhle film mi přijde vtipnej a on i vtipnej JE, jen si asi někdo o sobě myslí, že je až moc anteležánt a tento druh až absurdního humoru není nic pro něj. Ty hlášky jsou neuvěřitelný, i když se nedaj běžně používat, protože by vás lidi zřejmě považovali za úplnýho blázna. Lidi by neměli být až přespříliš upjatí. :) ()

vincchuppo

Dvě hvězdičky za kameny. Mám pro ně pochopení. Pocházím z rodiny geologů. Ne vážně, myslím si, že se opravdu povedl stylisticky i obsahově vytvořit film hodný pravěkého člověka a jeho chápání. Ale proč ne? Vždyť pokud přijímáme Darwinovu teorii vzniku druhů, tak bychom se měli těmto vtipům smát. A kdo se jim nesměje, tak je jistě přesocializovaný a příliš kulturně i jinak zmutovaný, než aby se s vděčností vracel ke svému pravěkému já. Já se u filmu bavil, takže se mohu považovat za zdravého RRRrrrr! :) ()

Mitisko odpad!

Toto úpne vyjadruje dve veci že 57% je na velmi nízkom IQ preto sa im to lúbi, tak trapné fakt trapné nevtipné a dokola opakujúce sa vtipy to som eešte nevidel to sa može páčiť len totálnemu debilovi lebo je to totálna francouzská debilina. Nič horšie som už dávno nevidel, odporní herci, podpriemerné herecké výkony a dialogy občas vobec nenadvezujú na dej. Tomu Alainovi Chabatovi by som odporučil okamžite odbornú pomoc najlepšie spácha´t samovraždu aby ma viac neokradal o čas hovedo jedno ()

Doski

Francouzi umí opravdu jenom pár věcí a mezi ně patří výborně trhlé a idiocké komedie. Tahle je mezi nimi jistě na vrcholu. Nezapomenutelné hlášky a scénář, které vás vyprostí z blbé nálady téměř ihned. 75% ()

sisimiut

je to vlastně tak strašně nevtipné, že jsem se u toho válel smíchy. Nejlepší herecký výkon podal bezpochyby kámen... ()

Kotsour

Není to nijak geniální a velevtipná komedie, která vám rozcupuje břišní svaly na kousíčky, ale je to super právě v tom, jak je to ujetý, polotrapný a celkově praštěný. Spousta hlášek se dostala do slovníčků nejednoho z nás a dávat odpady něčemu jako je tohle dílko a přirovnávat to k ubohostem typu Kameňák, mi přijde opravdu mimo. ()

balcazar

V úvode som si povedal stručné: čo je toto za kravinu? Veľa vtipov si len myslelo, že sú vtipné, skutočnosť bola trochu iná, trochu dosť. Postupom minút sa to zmenilo k lepšiemu, úprimne som sa zasmial, čo je základom komédie. Grafika (úprava postáv, rekvizity a podobné prkotiny) otrasná, pripomínajúca lacné porno. Ale dobre, tri hviezdy, nech nežerem. ()

rejsek9

Film, který rozděluje lidi na dva tábory. Ač z mého okolí neznám nikoho, kdo by se vyjádřil proti tomuto snímku, tak tady je zjevně dost lidí, kteří mají nějaké výhrady (Ach nebe...). Já se smál od začátku až do konce a i když jsem to už viděl mnohokrát, tak se směji zas a znovu. Není třeba hledat žádné složitosti, protože tento film je natočen jednoduše a hlavní důraz je především na tom, o čem tam melou, což jsou solidní ptákoviny.... Společně s Drž hubu je to nejlepší francouzská komedie. ()

Sign

To je přímo ta situace, přímo ten typ filmu kdy buď ano nebo ne, já měl zrovna dobře šílenou náladu takže ANO a klidně mne ukamenujte :-D ()

Lumberjack

Tak je to jednoduchý film, ale já se bavil - sem tam super hlášky a dobré scény. Velké plus je absence fekálního humoru ! ()