AddieWilimes

Prý nejvíce nedoceněný film na ČSFD. No, já vám nevím... Viděla jsem několik samostatných scén ještě dříve, než jsem měla možnost zhlédnout celý film. Pravda, u těch jsem se smála, ale pak, když jsem viděla film coby celek, postrádal náboj. Připadal mi jako pokus alá Jak moc velká blbost jde do filmu zakomponovat? A prestože jsem RRRrrrr!!! moc fandila, nakonec jsem se za sledování těch oslovin musela stydět (a nejspíš i za autora). ()

skejpa

Geniální film. Tak moc jiný. Přitom po většinu času opravdu absurdně vtipný. Ano, je to celé strašně přitažené za vlasy a ano, je to vlastně blbost ale opravdu na tom záleží, když to člověka pobaví ? Dokonce bych řekl, že když to člověk vidí podruhé, je to ještě lepší než poprvé :) ()

SAJA

Soudruzi z Francie se v dětství dívali na CAVEMAN(1981), ale to nestačí...V něm jsou chytré gagy, tady ne...U tohohle​ filmu bych se zasmál pouze v jednom případě...To kdyby mi jeho název něžně zašeptala do ouška moje ráčkující šéfová, až by těmi vibracemi došlo ke ztopoření bubínku, kladívka i kovadlinky ()

himor

"Kámen? Zde. Kámen? Zde. Kámen? Kámen? Jasně že tu není, jiste tu nebude ani Kámen. Jasné, ani Kámen tady není." To je asi najvtipnejšie na celom filme. Ostatné sú zvláštne bludy a nie príliš vtipný druh humoru. 35% ()

EmilHS

Skvělá komedie se spoustou skvělých vtipů a vtipných scén. Ne všechny vtipy jsou úplně TOP jako třeba v Drž hubu!, ale vzhledem k tomu, že se do každé scény snažili nacpat něco, je to celkem pochopitelné. Pro mě nejlepší scéna s vyslovováním jména "Gi" a následným vyhazovem člena tlupy :D ()

elimS

70% - komentář 20ti slovy: Kultovní, legendárnímí hlaškami nabušená komedie, která je totálně debilní a příběhové tupá, ale tááák zábavná! Petihvězdičkový odpad, proto dávám 70% :D KÁMEN! ()

Yoshik

Ztělesnění absolutní dokonalosti. Absurdní a idiotský humor, plno legendárních situací i hlášek, naprosto neseriózní kousek. Tenhle film vás nenechá lhostejnými, buď se zamilujete nebo zjistíte, že jste nikdy v životě neviděli nic debilnějšího. A kde najdete švadlenu-kytarystku? Přece v hudební škole šití. ()

wef

Nejlepší komedie na volnou chvilku s přáteli. Tento "film", jestli se to tak dá nazvat, totiž musíte vidět v kolektivu, nejlépe s dabingem, ale jen v případě, že vám ještě nebylo 20 let, v takovém případě film nedoporučuji, pokud nemáte velký smysl pro humor. A taky velkým intelektuálům by se mohlo stát, že kvůli tomuto snímku nebudou mít chuť už žádný film do konce života vidět (dále pak by se mu měly vyhnout ženy). Větší blbost ještě nikdo nenatočil a ještě asi dlouho nenatočí. Absolutní kravina, jenže v kterém jiném filmu můžete vidět "prasomuta"? A většina herců nehraje špatně. Takže čtyři a půl hvězdičky. A chudák ten, kdo si bude v DVD půjčovně lámat jazyk u názvu RRRrrrr!!! ()

Prankster

Hrozný hukot. Tohle natočit je vážně odvaha. Je v tom hafo hlášek ale ten styl jakým je to podáno je děsivý. Možná až se na to podívám znova dám i ****. ()

Hawkeye666

Totálně debilní a neskonale trapná blbost, kde se jen z otevřenými ústy díváte na obrazovku a čekáte, čím vás ještě tvůrci znechutí. Je to tak blbé, až je to zvláštním spůsobem "magické" - musíte se prostě dodívat. 90% vtipů je trapných a kromě té divné atmosféry totální blbosti to zachraňuje jen všudypřítomnost šavlozubých zvířátek. ()

Maxmilian

Většina film ohodnotila jako odpad, já musím nesouhlasit. Jen se tak zkusme zamyslet: Kdy naposledy byl natočen podobný film? Tak jednoduchý, až to ani není možné. Kámen, co je to kámen, něco obyčejného. Ale pokaždé když zazněl kámen tady, tak následoval úsměv, smích nebo snad výbuch smíchu. Pro mě jedna z mála komedií, kde není potřeba myslet ani vteřinu a dokáže pobavit na dobré úrovni. ()

Cortesz

Jak se říká: Je to tak blbé až je to zábavné. Ano v některých momentech ty vtipy přišly vtipné, ale na to, že film je celý vtip a každá scéna je vtipná a střídá vtipnější tak proč jsem se nesmál? Protože ty vtipy nejsou vtipné, což je asi na vtip chyba. Ale přiznávám se, že jsem se občas pousmál nějakému vtipu, ale za boha si nemohu vzpomenout jakému. Hodně rozporuplný film. ()

selekce

Ano, je to kravina. Šílená hovadina, od které nečekejte žádný hlubší význam. Není to komedie "inteligentní" ani originální, takže tu spoustu odpadu chápu. Jenže člověk se chce aspoň někdy trochu odreagovat, něco skouknout a nepřemýšlet nad tím, co vidí. Navíc některé hlášky nejsou až tak špatné. Takže tenhle filmek neberte moc vážně a kritiku si nechte pro snímky, které se člověku snaží aspoň něco vnutit. ()

MarkHoppus odpad!

V posledních letech začli hodně vznikat takové bláznivé komedie, nějteré výchází jako parodie, mám na mysli filmy jako Epic Movie, Disaster Movie, Superhero Movie a nebo celou sérii Scary Movie. Pravda tenhle film nepatří přímo mezi tyhle, ale něčím se jim trochu podobá - je to jednoduché podobá se jim absolutní trapností a absurdismem. Jestli chcete zabít hodinu a půl svého času a jste ochotni udělat cokoliv jenom abyste se zabavili, prosím vás nesahejte pro tenhle film - bylo by to ještě horší. ()

Suomi

Naprostá nuda,dost často to nedávalo smysl, což by se u některých komedii dalo pochopit, ale tuto hrůzu nepovažuji za komedii, ale za naprostou hovadinu,Gérard Depardieu snad neumí číst,nebo je naprostej blázen, že dokáže točit takový kraviny. ()

Muzaffer odpad!

Rrrrrrrrr? Brrrrrrrrrrr Grrrrrrrrrrr? Eeeeeeeeee. Přišel vám předchozí rozhovor vtipný? Jestli ano, tak pak máte přesně ten správný smysl pro humor na tento film ()