poster

(T)Raumschiff Surprise - Periode 1

 • Slovensko

  Ružová loď Surprise zachraňuje Zem

 • Slovensko

  Rozpálené Hviezdne vojny

Komedie / Sci-Fi

Německo, 2004, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • berg.12
  **

  Jo, kvůli těm akcentům bych si to pustil klidně znovu, technický důstojník alias Čechov asi vede. Jinak se toho paroduje trochu moc (parodie na parodii může fungovat jen stěží) a stylem, že i pozdní Brooks by raději chodil kanálem. O to víc v kontrastu se skvělou technickou stránkou. Po předchozím souboji u "Manituovy boty" srovnávám tentokrát ve prospěch filmového svědomí.(8.9.2009)

 • Hellboy
  **

  Občas překvapivě vtipné, povětšinou hodně trapné. Ale koukat se na to dalo. Škoda jen té Herbigovy úchylky na jakože teplouše. Hvězdné války i Star Trek si zaslouží lepší parodii. Zvláště když už je tu tak povedená technická, vizuální, triková stránka...! Ono by to šlo, kdyby psal scénář někdo s trochu míň "teplym" smyslem pro humor. Třeba tadyto VIDEO mi přišlo asi jen stokrát zábavnější, než celý tento film..(16.3.2009)

 • corpsy
  ****

  V Nemecku je STAR TREK mimoriadne populárny. A tak nečudo že v tejto krajine vznikla aj paródia, ktorá mala korene v rovnomenných skečoch komediálneho programu BULLYPARADE. Paródia nesmierne vtipná a technicky vynikajúco spracovaná. A ja len dodám, že kto pozná STAR TREK a takisto aj pánov okolo Michaela Herbiga a obľubuje ich, tak si zgustne. Podobne ako pri MANITUOVEJ TOPÁNKE.(8.2.2011)

 • BuryGol
  ****

  Manituova bota byla trochu lepší, ale i tak je tohle prdel na 80 minut. Smíchat Star Wars, Star Trek, western, historii a homosexuály byl od Bullyho super nápad. Chvílema jsem se fakt řezal! Anja Kling je na Němku fakt moc pěkná holka. Takže dávám 4 hvězdy, ale jednu výhradu tady fakt mam. Ta jejich podělaná bavorština dávala zabrat i mně, de facto rodilýmu mluvčímu!(25.5.2009)

 • Wheelcrusher
  ***

  Tohle mi dost připomínalo Mazanýho Filipa (halt jůrop-stájl), akorát teda zaměřeno na scifárny... takže bych byl rád o hvězdičku spokojenější parchant, kdyby nebylo TOLIKA přihřátejch tlachů, který navíc v němčině zněj samozřejmě brutálně na kopanec do koulí. Ale světelnej švýcarák mě fakt dostal, páč svůj taky nosim za pasem, jako ňákej džedáj:)(7.1.2014)