Včela na mušce

• Velká Británie Man vs. Bee

Epizody(9)

Roztržitý táta Trevor dostane na starost luxusní dům a snaží se vyzrát na zákeřnou včelu, co se pořád motá kolem. Komediální seriál, ve kterém jeden průšvih střídá druhý. (Netflix)

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

kockodan

Měl tohle Rowan Atkinson na starý kolena zapotřebí??? Běhat s psím hovnem rozmázlým na obličeji, a s mixérem po baráku nahánět netflixovou CGI včelu??? Krocan na hlavě už to bohužel není, i když se Rowie snaží seč mu síly stačí! Na jaké focus group to testovali? Šestiletých??? Nebo přímo mateřská školka??? Co kdyby nám ten začátek tak polopaticky nevysvětlili a Mr Bean by se prostě probudil v luxusním baráku vedle pračky... Asi by nás to vtáhlo víc do děje a byli bychom víc zainteresovaní proč tam je a proč se to vše děje a majitelka mohla zavolat z dovolené až někdy ve druhém nebo třetím dílu, aby jsme se konečně dovtípili celou souvislost. Takové prvoplánové ničení drahých strategicky rozmístěných uměleckých děl je trošku předvídatelná nuda. Šlo mu jen o tučný šek od Netflixu? Nebo si opravdu myslel že to je kvalitní počin na zakončení kariéry??? Od vynikajícího Blackadder, a originálních ztřeštěností milého a přiblblého Mistra Beana před více než 30 lety, jsme se dostali až sem, do psích hoven! 20% ()

Dawe2

Jedna * za Rowana Atkinsna, zbytek je o ničem. Herecky by na to Rowan měl, pořád mu to jde a umí. Tady to je ale totálně zabité stupidním scénářem se včelou. Navíc vše předvídatelné téměř od počátku. Zlatý Johny English nebo Největší filmová katastrofa. ()

kolly13

Po první dementním dílu nemám chuť ztrácet čas předem jasnou pointou, bez opravdového humoru. Fandím Atkinsonovi, ne za tohle. ()

Saxos

Od Mr. Beana nečekám nic jiného než pořádnou směs absolutních kravin. Tahle desetiminutková série mě bavila. Žadné umění jsem ani nechtěl. Závěr: doporučuji. ()

bonovox

Rowan Atkinson sa vracia k variácii svojej slávnej postavy. Cca 10 minút trvajúce epizódy sú celkom svižné a poteší aj záverečné vyústenie príbehu. Všetci to asi poznáme, keď nám doma vadí nejaký hmyz... ()

Diego75

Ač jsou díly velmi krátké a já jsem celý seriál zhltnul za jeden den, tak musím jednoznačně pochválit a doporučit ostatním. Druh humoru je sice stavěn na něčem podobném jako například Tom a Jerry, ale upřímně řečeno i tady to perfektně funguje. Atkinson stále dovede pobavit a to i když celý seriál jen ničí věci v luxusní vile. Jeho herecké schopnosti a mimika jsou zkrátka darem od boha. Sice mě trochu zklamala ta prvoplánová pointa v posledním díle, ale i tak jsem rád, že jsem si tuto novinku nenechal ujít. ()

Easykill

Když tohle "dílo" avizovali, tak jsem se pousmál a říkal si, ano proč ne, bude zase nějaká sranda. Omyl, omyl, omyl ,toto v žádném případě není Mr. Bean a tenhle čmelák mu nesahá ani po malíček na noze. Mr. Bean byl reálný člověk a předváděl reálné věci, které byly uvěřitelné a ve spojení s Rowanem vždy fungoval. Byl vymyšlen geniálně. "Čmelák" je pouze a jen hezky natočená pohádka pro děti ve věku 3-6 let plná nesmyslů a nelogičností daleko za prahem absurdity. Hlavnímu hrdinovi se nedá ani jakkoliv fandit, protože je to pouhý idiot a nic víc. Rodinná vsuvka úplně zbytečná. Zasmál jsem se snad jen dvakrát a to jen u těch největších debilit co tam předváděl a ne proto, že to bylo vtipné ale proto jak moc je to trapné. Myslím, že tohle neměl Rowan zapotřebí točit. První hvězda za rowana, protože ho mám rád (taky kdo by neměl) a druhá za to "pozlátko" a super "future house". ()

hony23

Postavit na souboji muže s včelou 90 minutový příběh, to je zkrátka slabá zápletka. Pár vtipných gagů to mělo, ale ty by se daly vměstnat do některé z krátkých epizod Mr. Beana. ()

brasek

Ak by 9.epizóda neskončila happy endom, tak by som ostal zmätený. Dovtedy som sa zasmial možno trikrát a asi šesťnásťkrát som bol smutný, raz z osudu Trevora inokedy či toto naozaj Rowan Atkinson potrebuje. ()

Karbos

Musíte tomu jít hodně naproti aby jste se bavili, protože je to hodně stupidní. Je to vlastně hraný Pat a Mat akorát že s mistrem Beanem, dřív ale Bean nebyl záruka stupidnosti, byl sice afektovaný ale ne takhle dementní. ()

KukulienkaHO

Čo si budeme hovoriť, Mr. Bean ani Johnny English to nie je a ani to na to nemá. Man vs. Bee začal veľmi slušne. Prvá epizóda velice bavila a ja som bol dosť prekvapený, ako sa s tým tvorcovia nemaznali a začali hneď pekne z ostra. S nasledujúcimi epizódami (ktoré mali, mimochodom, len polovičnú stopáž oproti prvej) však tempo upadlo. A môže za to predovšetkým práve včela (aj keď sami ju v seriáli nazvali "bumblebee"). Kapitola 1 bola čisto iba o Trevorovej nešikovnosti, a práve preto fungovala skvelo. Keď sa tam objavila včela, už to bol len cykliaci sa súboj, ktorý nemal konca a až tak nenadchol. Včela je nesmrteľná a Trevor má strašnú potrebu ju zabiť, ako keby ju nestačilo len nechať niekde zavretú. Koniec je potom už len čisto prestrelená záležitosť. Netvrdím, že okrem úvodu to nemalo už nijaké svetlé momenty, pretože napríklad zlodeji alebo sprcha boli veľmi zábavné elementy. Každopádne, to, čo bola hlavná téma, teda boj muža a včely, bola zároveň aj hlavná slabina. Vidieť znovu Rowana Atkinsona v jeho najkultovejšej podobe bolo veľmi fajn, avšak slabý dej, nelogickosti a hlavne digi včela/čmeliak robia z Man vs. Bee priemerný a dosť premárnený počin, inak s dobrou hudbou, vizuálom a zábermi. P.S.: Ešte by som rád vedel, prečo to nebol rovno film, keďže ako seriál to príliš nevyzeralo... ()

Mr.Jokker

Veliké překvapení. Rowane Atkinsone, tleskám. Je to borec co prostě umí ty nejlepší grimasy a pohled na něj a člověk už se hyhňá jak malá školačka. Epizoda 3 podle mého nejvtipnější ke konci to trochu ztrácí šťávu ale pořád je to místama hodně vtipný. Celkový koncept je Basic jak to jde ale co je na tom, někdy stačí málo a člověk se zasměje není to alchemie. Netflix jednou za čas zase příjemně překvapil ()

Peky

Od tohoto krátkého ''seriálu'' jsem dostal přesně to, co jsem od něj očekával. Námět je velmi jednoduchý, vše je postaveno na vtipných scénkách, kterých je zde hned několik. Rowan je pořád třída, toho chlapa já mám prostě rád. Pěkná průměrná oddechovka na jeden večer. ()

Stinger78

Parádní jednohubka na večer, kdy jsou sice některé gagy předvídatelné, ale to vůbec nevadí, neboť Rowan Atkinson je dokáže sám nahodit na vyšší level a člověk v některých momentech vidí legendárního Mr. Beana. Pokud se chcete pobavit, tak s tímhle nejde šlápnout vedle. ()

Colomba666 odpad!

🚮 Pokus o návrat “mr.Beana” bohužel nevyšel. Už dlouho jsem neviděla nic tak pateticky trapného a blbého. Tomuto škváru se mohou smát pouze tupí puberťáci a nebo osoby duševně choré s IQ vypnuté lednice. Další z propadáků roku, a že to letos vypadá na slušný zástup slátanin. ()

Netflix odhalil nové britské projekty

Netflix odhalil nové britské projekty

13.12.2020

Streamovací gigant Netflix zveřejnil své plány pro tvorbu celkem sedmi nových a rozmanitých originálních sérií, které hodlá realizovat v rámci britské odnože své produkce, do níž investuje stále víc… (více)