Den po zítřku

(TV film)
  • Česko Po dopadu (více)

18. října 2012 dopadne na Zem meteorit a způsobí nečekaně silné zemětřesení. Mraky prachu postupně zasahují severní polokouli a celou Evropu v krátké době pokryje vrstva sněhu. Katastrofa navždy změní vzhled Země. Dopad meteoritu bude znamenat konec civilizace v podobě, jak ji známe dnes. Někteří lidé ale zázrakem přežijí a své úkryty najdou v podzemních dráhách. Jejich jedinou záchranou je satelit schopný zahřát atmosféru. Najít ho musí Tom Parker, šéf ochranky Americké ambasády v Berlíně Všechna města přikryje sníh a z bílého horizontu trčí pouze poslední poschodí Eiffelovky. (oficiální text distributora)

Autogram odpad!

Toto je naozaj lahôdka. Absolútne zmätené „akčné“ scény, zemetrasenie simulované trasením kamery a papierové kulisy vrátane snehu... ()

deckardx odpad!

Neco tak trapne blbyho sem potreboval.. Nechutna radoby napodobenina Dnu pote na amaterske urovni.. A nezachranil to ani serialovy superman, kterej byl taky hroznej... ()

Cejny odpad!

Den po zítřku? To mi něco říká....jo aha Den poté. No tak k tomuhle se nedá dodat nic jiného než, NEPOKRADEŠ! ()

bari68

,,Katastrofický film,, , ktorý má efekty na takej úrovni, že oproti priemernej počítačovej hre je len hadrou na zem. ()

Petr.Kocfeld

Ujde to,lokace jsou pěkné a herci celkem dobří...Hlavně ústřední dvojice Tom a Anna,ale jinak nic moc.U mě je to tak na 2 hvězdy a 40 procent. ()

kymberelyJ odpad!

Totální odpad, jestli se někdo snažil napodobit Den poté, tak se mu to vyloženě nepovedlo...erotická scéna hned na začátku to jen dokazuje... ()

serioga odpad!

Aj keď je to len TV film,človek by od toho očakával aspoň akú takú kvalitu.V tomto filme však žiadna kvalita nebola. ()

Karmin odpad!

Naprosto priserne, narvane k prasknuti logickymi nesmysly, nikterak pusobive na pohled a jeste vykradajici THE DAY AFTER TOMORROW. ()

VeeDee odpad!

Jen jako zvuková kulisa k háčkování a i tak se to nedalo "dokoukat". Prosím vás, řeknete mi někdo, jestli tu manželku v tom Berlíně nakonec našel? Nebo jen dceru a zůstal s brunetou?? Na doposlouchání opravdu nemám sil! Tolik hloupých dialogů jsem snad ještě nikdy neslyšela! A co teprve ty do sebe nezapadající nesmysly! :-) ()

Acrobat odpad!

Matematikárka dáva päť, lebo mám v mojom riešení príliš veľa náhody. Ako Christoph. Zhluk nesúvisiacich scén násilne pôsobiacich na dušu, a nie je to len klam - všade po chrbte lezie mi mráz. Zamrzlo vedenie, a tragédiou je to, že aj pri katastrofe sa strieľame. Debilne vypracovaná dramaturgia s horibilným scenárom a postavami. Ani ten pes, nikto. Poprsie členky armády ? Kdeže, z chladu to nevytrhne, iba ak popri filme riešite svoj registračný profil na pornhub. Inak to nemá zmysel. Snáď len na ten záverečný list a nález s hudobným doprovodom. Záblesk slnečných lúčov námahy. (videné 18.03.2016,JOJarchív) ()

Maniik88 odpad!

Bohužial som si chcel pozrieť deň po tom a omylom som stiahol toto "majstrovské dielo" debility, ani žiačik zo základky by snáď nebol schopný spraviť horší film. No a originál deň po tom tiež bieda, nuž čo už, reklamy navnadili mnoho ľudí a tí sa strašne sklamali. ()

1mArc0 odpad!

Nechcem byť hnusný. Nehanbia sa niečo TAKÉ, vypustiť do éteru? Televízia už skutočne niekedy nevie, ako vyplniť vysielací čas. ()

wraith

Netřeba dlouhých recenzí a chvalozpěvů - už distributorem uvedený žánr tohoto grandiózního veleshitu sám o sobě celkem precizně definuje jeho kvalitu - ono "katastrofický" film se mi totiž zdá opravdu velice výstižné :) ()