Hrdiny tohoto příběhu jsou dvě hollywoodské hvězdy Gwen Harrisová a Eddie Thomas. Jejich manželství se sice ocitlo v troskách, ale kvůli udržení popularity je potřeba, aby se společně zúčastnili tiskové konference a předpremiéry nového filmu. Celou akci zprostředkuje Gwenina sestra Kiki, která rozmarné hvězdě dělá asistentku. Jenže dostat rozhádanou dvojici do luxusního hotelu nedaleko Los Angeles a udržet ji tam na uzdě je hodně těžký úkol i pro zkušeného tiskového agenta Lee Phillipse… Gwen Harrisonová a Eddie Thomas jsou nejen obdivovanou hereckou dvojící, ale i vzorným manželským párem až do okamžiku, kdy se Gwen zamiluje do béčkového španělského herce Hectora Gorgonzolase. Eddie se zhroutí, odjede do hor a svěří se do rukou duchovního vůdce. Blíží se premiéra posledního filmu, který ještě jako slavný pár natočili. Jeho režisér Hal Weidmann film šéfovi filmového studia Dave Kingmanovi nepředvede, skrývá ho a dá si jako podmínku, že jako první uvidí film tisk. Kingman pověří šéfa propagace Lee Phillipse, aby na projekci  představil rozkmotřené manžele jako hrdličky. Lee zajistí pro projekci hotel v nevadské poušti a pro novináře nabitý program. Po dlouhých tahanicích se mu podaří přesvědčit Gwen i Eddieho, aby odjeli do nevadského hotelu. Gwen tam jede se svou sestrou a asistentkou Kiki a svěří se jí, že situace využije, aby Eddiemu předala rozvodové papíry. Ale Eddieho Gwen stále přitahuje, takže si ani nevšimne, že je do něj zamilovaná Kiki, kterou Gwen jen využívá… Gwen s Eddiem se dohodnou, že budou před novináři vystupovat jako přátelé, kteří si jsou přese všechno velmi blízcí. Když má Eddie povečeřet s Gwen, ona se omluví a pošle za sebe Kiki... (TV Prima)

kaygen.it

Zmařené naděje. Spousta hvězd, zajímavý scénář - mohlo to vstoupit do historie. Takhle jen průměr na který po týdnu zapomenete. ()

Radim

Průměrná romantická komedie s několika skvělými hláškami. Hvězdné obsazení je sice zajímavé, za zmínku však stojí jen John Cusack - ale možná to bylo dabingem. ()

Haymar

Příjemná, oddychová a překvapivě vtipná, realisticky pojatá podívaná se zajímavým námětem a nebývale kvalitním hereckým obsazením. Vzhledem k samotnému titulu i zemi vzniku až překvapivě "neamerické" (naštěstí). Kupodivu i Julia Roberts a Billy Crystal (které jinak moc nemusím) sem perfektně sedli... ()

lukasd

Vcelku zábavný filmeček, přesto jsem se docela vážně rozhodoval mezi třema a čtyřma hvězdičkama. Nakonec jsem dal čtyří, protože závěrečná scéna promítání filmu je opravdu skvělá a výborně jsem se u ní bavil! ()

Yardie

Pro mě velké zklamání! Z obsazení filmu jsem čekal nějaký opravdu dobrý snímek, nebo alespoň takový lepší průměr, ale toto je opravdu slabota. Není to téměř vtipné, až na pár vtipnějších hlášek, děj už 100x natočený. Komedií bych to opravdu nenazýval, romantický jen trochu. Bylo to celé takové nijaké. A tak nízké hodnocení také proto, že vzhedem k hereckému ansáblu je to děs. Howgh! ()

aLPaC

Poměrně zdařilá tak trochu parodie na hollywoodské hvězdičky, v níž z mužského osazenstva vyniká především Billy Crystal coby hasič problémů, z ženského poté výborná Zeta-Jones jako ona nafoukaná hvězda. Příběhově to celkově vzato je spíše takový průměr, ale film disponuje řadou výborných a známých herců a to i ve vedlejším obsazení, kde excelují jak Stanley Tucci, Hank Azaria, tak i vynikající Christopher Walken, který v závěrečném promítání předvede skvělou show. ()

filipvrbik

Bída, naprosto nevtipná, tupá, nudná a neromantická "komedie" ... Když jsem si četl obsazení, čekal jsem mnohem víc - ale i taková jména Jako Julia Roberts, jako by nebyla ve své kůži, prostě totálně zpackaný projekt - ale zas tak moc se nedivím, scénář napsal Billy Crystal a s ním je to vždy průšvih...20% (za snahu a Christophera Walkena) ()

Mortemiss

No dobrá...... film jsem přežvýkala několikrát a odnesla jsem si z něho ponaučení, že nesmím věřit své sestře (kdybych nějakou měla) a obzvláště jejímu ex příteli. Přestava že si taková kočka, jako je Gwen, najde takovýho měxickýho vola o velikosti penisu její rtěnky, mi nešla na mozek. Jinak zábavný film bez kapky rozumu. ()

Emzet

Pokud tvůrcům sežerete Julii Roberts coby uťápnutou šedou myš (což je tak absurdní, že by se to snad v reálu i mohlo stát), je tahle "dekonstrukce Hollywoodu" příjemným snímkem, který je v mnoha ohledech odvážnější než bych čekal. Na druhou stranu se ale místy trochu moc drží zpátky a jeho potenciál je do určité míry nevyužitý a jako celek mohly America's Sweethearts tlačit na pilu ještě víc a z téměř sociopatického prostředí slavných vykřesat ještě jizlivější (a větší) zábavu. Z průměrného "šumu" romantických komedií se ale bezesporu vytáhnou, což je dobře, protože jinak bych se pro tu nudu ve druhé třetině přikláněl možná spíš ke dvěma hvězdám. --------------- Enormně potěšil John Cusack, na kterého je radost se koukat a kterého bych rád viděl častěji. Jemu i Roberts to dohromady sekne a jako dvojka (překvapivě) fungují. Scény z disfunkčního manželství dvou egomaniaků jsou jadrně trefné. Tahle zlatíčka rozhodně nejsou pro každého, ale stejně tak si dokážu představit, že bych šel s hodnocením ještě výš. Možná někdy jindy, v jiném životě. ()

Berry

John Cusack je vynikající herec a tady si jenom upevnil pozici jednoho z mých "nej" a možná i díky němu jso Zlatíčka pro každého opravdu dobrá zábava, která okrajově, ale i přesto docela trefně a věrohodně, ukazuje život hollywoodských hvězd. Zábava pro každého! ()

pend

Silné herecké obsazení, ale pouze standardní podívaná. Na obě herečky se krásně kouká, leč to je vše. ()

Silencia90

Nevím jak je to s pointou nebo romantikou, ale komedie je to boží. Hlášky v ní nemají chybu. To se mi na tom nejvíc líbí. Romantika taky ujde a film sice nepatří mezi nejlepší, ale má fakt dobrej humor. Když pozorně posloucháte co kdo říká, tak se prostě musíte smát. Ráda se k němu vracím. Skvělej v něm je John Cusack a Billy Crystal. Billy strašně oživuje tento film o super vtipy ze života a John je tam super už z toho důvodu, že ač to všechno myslí vážně, vyzní to často směšně. :) Opravdu pěkný vtipný film, který už znám skoro zpaměti, ale pár scén z traileru se v něm (bohužel) neobjevuje. ()

Rathalos

Romanticka komedia nabita hereckymi hviezdami,ktora nie je nejako extra vtipna,no ma svoje caro,uplne totalna pohodovka,pri sledovani sa budete usmievat a mat dobry i prijemny pocit na dusi...:-) ()