Alison (Anne Hathaway) má vše na co si vzpomene. Stále víc ji ale fascinuje pouliční životní styl a hip-hopová kultura. Spolu se svou kamarádkou Emily se začnou přátelit se členy pouličního gangu. Velmi rychle narazí a uvědomí si, že i nevinný čin může mít vážné následky. (oficiální text distributora)

denisavary

Překvapilo mě obsazení...teda vlastně je to už 7 let, takže v té době nebyli až tak "slavní"...Z členů gangu šel opravdu strach, na takové bych se ani nepodívala, natož abych chtěla patřit k nim do partičky jako hlavní postava-Anne. No kdo by to do ní řekl, že si zahraje takovou malou mršku :-) Jinak film podprůměrný a ještě ten béčkový dabing...brrr..jen nedávali nic zajímavějšího v TV :-) ()

KdG

Jak už tu někdo poznamenal, tak film byl zajímavý jen proto že se tu svlékla Anne Hathaway. Jinak to byla trapárna. ()

Bezda22

Pár dobrejch momentů. Dvakrát dvoje pěkný kozy. Ale jinak nic moc. Dá se to, ale když bych to neviděl, bude mě to mrzet hlavně kvůli těm kozám Anne Hathaway a její kámošky, protože to sou jediný věci na který budu po filmu vzpomínat :-D. ()

Black3R

Ukážkový príklad toho ako sa bohaté detičky v USA nudia a nevedia čo majú robiť od radosti, celkom ma to dostalo....65% ()

Mire

Slávna a nesmierne sexy Anne Hathaway pri úsvite svojej kariéry. Len ma trochu štval jej charakter, ktorý nevedel čo vlastne chce. Ale aj tak ide o vcelku príjemný film na jedno pozretie. ()

sidcom

Film, který vstoupí do historie pouze odhaleným poprsím Anne Hathaway, nic jiného zajímavého na něm není. Jako sociální sonda moc povrchní, jako drama těžko uvěřitelné a patetické a jako akce k uzoufání nudné. Takže jedna hvězdička za každé ňadro sexy Anne :) ()

elpin

Tvůrci filmu na tom byli stejně jako ti teenageři - zmatení, nedospělí, rebelující proti stereotypům. Ať už záměrně nebo ne, dokázali spojit formu s obsahem a možná proto mě ten film tak oslovil. BTW, Anne Hathaway role děsně sedla. ()

Madax

Film krásně vyobrazuje oba sociální extrémy nevyvážené "demokratické" společnosti - znuděné, arogantní zazobance, kteří nevědí čím by se rozptýlili, a jako jejich protějšek bandu ne zrovna majetných obyvatel sporných čtvrtí, kteří jsou na policejní stanici snad častěji než doma. A protože já mám rád filmy, které ukazují tyto "půvaby" americké společnosti, bylo mi toto dílko velmi sympatické. A mohlo být ještě o dost lepší, kdyby se při jeho tvorbě trochu přitlačilo na pilu, jak už poznamenali autoři několika dalších komentářů. Tak například závěrečná potyčka mezi trojicí mladistvých rádobydrsňáků a těma tetovanýma kumpánama mohla být protažena až do konečných důsledků, i když připouštím, že stávající divákova nevědomost má taky něco do sebe. Zakončení mohlo být rozhodně temější, ale i tak jsem s filmem hodně spokojený a jsem zvědav, co nám jeho režisérka příště připraví. ()

FandaF

Pohádka o nudících se náctiletých mrškách, kteří jezdí do hispa gheta pro adrenalin, fet a ..., což je problém. Osobně si myslím, že ve skutečnosti by ten děj kolem "chtění a nechtění" - a zvláště potom - dopadl úplně jinak. Jenže natočit thriller neměli tvůrci v plánu a tak vznikla sračko-pohádka na 2*. Tu 3.* dávám za krásku Bijou Phillips, která se mi líbila už v Na pokraji slávy a tady je v pár scénách taky sexy. Anne Hathaway taky není špatná, ale jen v záběrech, kde se nesměje. ()

montel

Alison a Emily jsou nejlepší kamarádky z té nejbohatší čtvrti Beverly Hills. Mají vše na co si vzpomenou, ale to jim nestačí. Při kupování kokainu v té nejdrsnější čtvrti, zatouží obě dívky stát se členy pouličního gangu. Podmínky přijetí jsou ale tvrdší, než si obě mysleli... Drsný příběh,dobrá hudba, pěkné holky v čele s Anne Hathaway, ale bohužel nedotažený konec, díky kterému jsem jednu hvězdu ubral. Ale jinak slušné. 55% ()

D||X

Střet světu kde si hrají děti na gangstery a světu kde jsou praví gangsteři. Námět to není vůbec špatný. Nádherná Anne Hathaway byla skvělá. Hudba byla skvělá... Myšlenka by taky nebyla špatná kdyby byla dotažená. Příběh se vždy někam rozjede a.... a nic. Prakticky nic se nedotáhne do konce, ani samotný film. Je to docela škoda. Celý film se mi projevoval na pomezí 3* a 4* a čekal jsem na konec abych se rozhodnul. Po skončení mám pocit, že tomu dám 2* až 3*... ()

Pythonator

Jediný důvod proč se dívat na tuto capinu o pouličních vypatlancích je několik záběrů na bradavky Anne Hathaway. Hodnocení Anne Hathaway: 4 hvězdy, hodnocení jejích koz: 5 hvězd, hodnocení filmu: 2 hvězdy. ()

teseth

Film, který se snaží o sondu do nudného života "tvrdé" středoškolačky se zvrhne v naprostou změť něčeho co vám připadne jako by autoři vystříhali hromadu jiných filmů a slepili to dohromady. Ona neví co chce, ale chce to hned. Ony by si rády užili ale neví s kým a kde (když k tomu dojde tak už zase nechtějí). Oni si hrají na drsný chlapi, kteří jsou k smíchu. Proč tahle slátanina vznikla je záhadou. Ale kvůli Anne tomu dám 2*. ()

leonskennedy

Vyjma trocha nahoty a dobře hrajících herců hlavně Freddy Rodrígueze a Gordon-Levitta,nic nového.Anne Hathaway ukáže kozy,mihne se i Channing Tatum ale moc prostoru nedostane stejně jako Michael Biehn. ()

Alpha69

Film průměrný, ale má své výhody... Rozproudil velice bouřlivou konverzaci o vážných tématech a to se jen tak nějakému filmu nepodaří. Anne Hathaway byla roztomilá, nejspíš až příliš na film o gangech (v new Yorku?), každopádně nabízí zajímavý pohled na americké teenagery, kteří vyrůstají na předměstí, chodí do soukromých škol a mají vše, co si dospívající můžou přát, a zahrávají si se světem, o kterém nemají ani páru. Navíc, pro milovníky hip hopu a rapu je to pěkné sousto. ()

Evziiik

Už jenom to, že jsem se za celý film ani na chvilku nenudila, si zaslouží pár hvězdiček. A nebýt neúplného konce, který si zasloužil mnohem víc, možná bych dala v rámci žánru a očekávání plný počet. Jasně, nikdo si z toho nesedne na zadek, ale když má člověk chuť na zcela nenáročný příběh, který má v sobě sakra hodně pravdy... Rozhodně nelituju času, který jsem sledováním strávila. I když přiznávám, že možná jednu hvězdičku jsem dala spíš kvůli Anne, než kvůli filmu, ale i obsazení se počítá :) ()

Crucifere

Třeba mě upalte, ale já mám takovéto filmy hodně rád. Líbí se mi ta anarchie a to jak to vždy skončí a rád si to pustím znovu. Hodně mě to do sebe vtáhne a tak trochu i přehodnocuji určité situace, které jsem kdy udělal a myslím, že právě na nitro člověka by měl film útočit. Jestli jsou to city, nebo vzpomínky, je to jedno, každopádně jsem si to vychutnal. Tyhle filmy mou hlavu v oblacích často sestřelí na zem a proto dávám vysoké hodnocení. ()