Terri Fletcher (Hilary Duff - Dvanáct do tuctu, Slez ze stromu) je dívka z malého města s jedinečným hlasem. Poté co osobní tragédie změní její život, se Terri navzdory svému otci rozhodne strávit léto na hudební akademii v Los Angeles. Terri je nejprve ohromená a zaražená z nového prostředí, ale je pevně rozhodnutá nepromarnit jedinečnou příležitost. Navíc brzy poznává nové přátele, výborného učitele a taky první velkou lásku. Ve vedlejších rolích se objeví John Corbett (Moje tlustá řecká svatba), Oliver James (Co ta holka chce), Rebecca De Mornay (Identita) a David Keith (Ponorka U-571). (oficiální text distributora)

Ištván87 odpad!

Moje první setkání se zajímavým úkazem, kdy i velice netalentovaní herci z disneyovského druhu teenagerovských s*aček typu Muzikál ze střední a hned to dopadlo takhle bídně. Tenhle film je zhruba stejně blbej jako výše zmíněné slátaniny, ale je hrozně zákeřný v tom, že se snaží si hrát na něco víc. V normálním životě byste s dívkou, které zemřel její milovaný bratr, soucítili, ale když jí hraje Hillary Duff a ještě ke všemu takovýmto stylem v takovémto filmu, tak máte chuť jí po způsobu moudrých native americans přivázat k mučednickému kůlu a expresně jí poslat za bráškou... ()

ARI50

Hilary je pěkná a není úplně zlá herečka a tady se na ní dalo dívat ale na bobra vedle ní už ne moc nepřesvědčil, a tak příběh byl sice super hudba se dala tak to je nedělní obědovka. ()

Handle

Filmy s Hilary Duff jsou většinou opravdu hloupé, dětské a naivní. Nejsou přímo na odpad, ale neumím si představit, že jdu na to do kina nebo něco takovýho. Řekl bych, že toto ocení spíše 12-ti leté holky, každopádně tento film mě špatný nepřišel. Trochu drama, trochu komedie, trochu rodinný, trochu hudební, trochu romantický... Sice všechno jen trochu, ale čekal někdo něco víc? Čekal někdo nějaký vyjímečný film? Asi težko. Hodnocení je tu v rámci žánru podle mě až moc nízké, náhodou se jedná o koukatelný průměr a jeden z těch lepších filmů s Hilary Duff. Ono to překvapivě mělo i nějakou tu pointu. Dokonce i velmi dobré momenty, které byly třeba ihned zkaženy blbým dialogem, nebo maximálním klišé, který tento film také nabízí. Samozřejmě, že už jsme všechno X krát viděli, ale proč ne... Na jedno odpoledne to špatné nebylo a závěrečná píseň se mi dokonce i velmi líbila a lehce dojala... :) Musím říct, že tak trochu překvapení. 60%. ()

MoiJe odpad!

Tolko hluposti a umelej hmoty pohromade som nevidela ani nepamatam. O pravdepodobnosti nastalych situacii a 'uzasnosti' hlasu Duff ani radsej pisat nebudem. ()

Marek1991

Veľmi stupídny film a to mal tak dobrých hercov ako Oliver Jamesa a Hilary Duff. Naivné, infantilná vec hrajúca sa dospelé filmy. Tento film je jedno veľké klišé. Skrátka scenár a dej sú strašné, ale nikdy to nevzdávajte. ()

ladko

Tak toto bola....sranda.Fakt keď jej na konci učitelia začali tlieskať a uznanlivo pokyvovať hlavami-bol som pod stolom.To bolo myslené vážne tento film? ()

Vxxx

Jednou za čas přijde chvíli, kdy máte chuť si prostě pustit sračkoidní film, odpočinout si a vzpomínat na dětství, kdy to pro Vás byly filmy úžasné. Pro mě je to jakýkoli films Hillary Duff... 3* ()

ivishka

Nebudu a nechci obhajovat teen filmy, protože jejich urputná snaha člověka jakkoliv posunout dál v jeho životě nebo ho jakkoliv ponaučit je nemožná ale tohle se mi líbilo hned z několika důvodů. Mám ráda tenhle typ muziky, který Hilary Duff zpívá a nejen její hudbu ale také takový ten vysoce nevinný způsob hraní....Možná to zní divně a hlavně jak vidím je to tu většině proti srsti ale co je mi po vás ostatních. Mé dojmy z filmu byly silné hlavně proto, že mi bylo málo let ale teď s odstupem času sice přiznávám jistou naivitu, která jaksi patří k tomuto druhu filmů ale je silný tím, že se v něm skrývá reálný a velice smutný příběh hlavní hrdinky, která ztratila životní oporu-svého bratra s kterým si velice rozmněla a poznamenalo ji to. Přes své rozpaky a svého ochranitelského otce, který ji bránil svými ambicemi, aby se vydala na cestu po které touží a to dělat ostatním lidem radost hudbou. Miluju typy filmů ,které se dokáží přenést i přes těžkosti a nezdárnosti do dobrého konce s patřičnou odezvou do budoucnosti a nástinu dobrého pokračování. A 4*, protože na tři je to velice málo odsoudit něco jen proto, že to spadá do teen romantiky je velmi nevhodné. ()

Her0.89

Klasická blbina pro malý holky. Nic jiného jsem ani nečekal. Co mě ale dokázalo překvapit byl David Keith. Kdo by čekal, že v takovém slaďáku bude hrát nejdrsnější otec, jakého jsem kdy viděl. Takový bývalý mariňák skřížený s šerifem z divokého západu doplněný o notnou dávku pesimismu. ()

blackrain

Zcela ničím nevynikající snímek s průměrným a ohraným příběhem pohrávající s vlnou emocí. Od začátku bylo úplně jasné jak vše dopadne, ale to nevadí, protože při takových filmech se krásně vypíná mozek a nemusíte se na nic důležitého soustředit. Do hlavního vysílacího času bych film nezařadila. Hodí se na sobotní pošmourné odpoledne, kdy je venku dušičkové počasí a vám se nechce nikam jít. ()

Damiel

37 % - Svařák komedie, dramatu a romantiky, umíchaný ze existujících všech klišé. V tomto případě vyniká hlavně umělé dojení emocí, nepřirozená hra na city, nánosy sentimentu, Toho cukru je tady tolik, že cukrovkáře by po požití snímku museli ihned odvézt na ARO. Deset kostek v malém espresu. Místo sušenky jsou k němu servírovány šroubované, patetické repliky, jaké by živí lidé z masa a kostí zřejmě nikdy z pusy nevypustili. Hrdinové jsou ploší jako letištní runway, černobíle rozděleni na ty „hodné“ a na ty „zlé“. O nějaké byť elementární psychologii postav nemůže být řeč (kraluje týpek jménem Kiwi). Zpěv Hilary Duff nechávám bez komentáře :-) ()

lekr odpad!

AAAAAAA!! Tak tohle už nikdy více!! Nechutná patlačka několika žántů dohromady!! Zezačátku si to hraje ne jakousi puberťáckou komedii pak zas na nějaký strašně smutný rodinný drama potom zas na Muzikál ze střední a nakonec mi to připomíná Hannah Montanu....Tenhle film je fakt něco strašnýho!!! Doufám že to už nikdy neuvidim!! ()

Wiikii

Název "Nikdy to nevzdávej" prozrazuje celou pointu filmu. .. Je to takový ten snímek kdy si ve třinácti řeknete "Bože! To je luxusní" a postupem let zjišťujete, že krom emocí to nemá žádný pořádný základ. .. Kdyby to bylo udělané jen na filmových klišé, dal bych možná i dvě hvězdy, ale herecké výkony jsou slabé a nejhorší je, že to chce zaujmout hlavně těmi emocemi, ničím jiným. .... HODNOCENÍ: 19% (1*) ()

Agent006

Kouzlo stupidních překladů. Film Nikdy to nevzdávej! o dívce, která to začne vzdávat při každý menší komplikaci. ()

dezorz

Ked je vsetko na svojom mieste tak ako ma byt. Nic nevycnieva, nic neprekaza. Americky tinedzersky romanticky priemer. To je pochvala. ()

Streeper

Pěkný průměrný film. Hilary Duff mám ráda, je to příjemná herečka, která párkrát šlápla s filmem vedle, ale do tohoto filmu se trefila. Začátek je hezký, pobrečela jsem si, pak film trochu ztrácí na kouzlu, ale po nějaké chvíli už to je zase skvělý film, který zahřeje u srdce. ()

tomtomtoma

Film Nikdy to nevzdávej! je čistokrevnou komerční záležitostí a přeslazenou pohádkou pro malé a nedospělé holčičky. Pokud v tom někdo spatřuje něco většího, zneklidňujícího, nebo naléhavějšího, je dokonale poblouzněn důmyslně předkládaným žebříčkem pseudohodnot spotřební společnosti a lacinou podbízivostí pop-kulturního vyjadřování. To vše se z filmu přes plátna a obrazovky chrlí na diváky v citovém vydírání hollywoodského komerčního střihu a odhaluje celou krásu kapitalistického uspořádání, kdy se ze zcela zbytečného výrobku učiní vznešená spotřební nutnost, duchaplnost a životní hodnota. Příběh nemá nic společného s životem a uměním, je to jen představa a nesmlouvavý finanční kalkul. Hlavní postavou příběhu je poslušná dospívající dívka Teresa 'Terri' Fletcher (naivně přeslazená Hilary Duff) z vyšší střední třídy. Vykonstruovaná tragédie a neposlušnost je vystřídána idealizovaným pohledem na cestu za osobním úspěchem. Kéž by vše bylo tak jednoduché, jak se nás tvůrci snaží přesvědčit! Hlavní mužskou postavou je Terrin spolužák Jay Corgan (Oliver James) z letní prestižní hudební školy. Je zábavný, pohledný a citlivý a co si mladá dívka může více přát? Z dalších rolí: Terrin milující starší bratr Paul (Jason Ritter), ctižádostivá Terrina spolužákyně z chudších poměru Denise Gilmore (Dana Davis), ochotná Terrina teta Nina (Rebecca De Mornay), Terrina starostlivá matka Francis (Rita Wilson), Terrin tvrdohlavý a láskyplný otec Simon (David Keith), bezcharakterní prospěchářka Robin Childers (Lauren C. Mayhew), extravagantní spolužák Engelbert 'Kiwi' Wilson (Johnny Lewis), do světa hudby uzavřená spolužákyně Sloane (Kat Dennings), pokrokový a všemi milovaný učitel Torvald (John Corbett), či trpělivý učitel Wesson (Robert Trebor). Jediný klad tohoto filmu je snadná rozpoznatelnost prázdnoty a načechrané podbízivosti, kterou film dává na obdiv světu a vydává ji za důležitý vklad morální etiky spotřební společnosti. Pohádku pro malé holčičky se za nic jiného nepodaří vydávat! ()

carly

patetickosť vo filmoch môžem odtiaľ potiaľ. a tento film bol ďaleko od odtiaľ a ešte ďalej od potiaľ. Hilary tiež moc nemusím. ale Oliver James je mi dosť sympatický. ešte že to miestami zachraňoval hyperaktívny bubeník a zľahka depresívna klaviristka. ()