Byl jednou jeden... život

• Francie Il était une fois... la vie (více)

Epizody(26)

Zveme vás na dobrodružný výlet za poznáním lidského těla. V tomhle animovaném seriálu se dozvíte, jak fungují buňky, srdce, mozek a všechny další tělesné orgány. (Netflix)

sskrblik

Ještě nikdy nebyla biologie člověka tak poučná, zábavná a zajímavá. Díky francouzské animaci a komiksovému nádechu bezesporu je! ()

Nirwen

Pamatuju si, jak jsem tento seriál jako dítě přímo zbožňovala, když jsem se na něj dívala znovu, docela nedávno, to kouzlo někam vyprchalo. Bylo mi smutno, že ve mě toho dítěte zůstalo tak málo. I tak 5*. ()

-ELFKA-

Originálny animovaný seriál o ľudskom tele, ktorý nieje iba pre deti. Pobavia a poučia sa na ňom určite všetci, no lekári asi iba pobavia :-) ()

mirec88

Najkrajší, najzábavnejší a najzaujímavejší spôsob učenia sa o ľudskom tele, ktorý ani po rokoch nestráca nič na svojej aktuálnosti. ()

EvaM

Nejlepší a nejzábavnější , poutavou formou, velmi precizně a do detailů zpracován složitý proces v lidském organizmu, poučný pro děti i dospělé. Lépe to už podat nelze - tvůrcům dík. ()

Ravi

Seriál mého mládí, který si mě získal nejen originalitou, ale i kvalitou provedení. Pokud někdo chce vkusně vzdělávat své děti, měl by jim pouštět právě seriály, jako je tento. "Byl jednou jeden život" je exemplární příklad geniality francozských pohádkářů. Kde jsou ty časy, kdy byly animované seriály pro děti kvalitní a naučné. 100% = 5/5 ()

Siri69

Klasika !!! Jako malý jsem na to koukal moc rád... Bitky bílých krvinek s bacily byli strašně napínavé !!! :-) 4* ()

ghatos

Roztomilá legenda. Po strašných letech jsem viděl pár dílů a stále to má v sobě své osobité kouzlo :) . 85%. ()

Nuf

Jeden ze seriálů mého dětství. Dodnes když se řekne Byl jednou jeden život vzpomenu si na tu dobu a pocit kdy jsem se těšil na další díl Magionu (nebo Vegy) abych mohl sledovat další dobrodružství mých nejoblíbenějších hrdinů z "letky bílých krvinek". Opravdu úžasná propracovanost, forma a hlavně nápaditost, kterou se zde představuje lidské tělo a jeho problémy dětskému divákovi. ***** ()

pfa

Krásná a poučná sonda do hlubin lidského těla. Vůbec, celá série Byl jednou jeden... je báječná. [1O/1O] ()

deckardx

Tak na tohle si pamatuju, ze kdyz sem byl malej, tak to pro me byla udalost cislo jedna se na to divat... Vyborny, poucny serial... Ale i presto jsem pozdeji propadnul z biologie... :-) ()

Rousse

Jednotlivé díly seriálu si můžu pouštět jako večerníček doteď. Byl jednou jeden život je pro mě vzpomínka na mé dětství - v podstatě jsem na něm vyrostla a zároveň je to podle mě snad nejlepší seriál pro děti o lidském těle. Co říkám pro děti? Pardon. Je to seriál pro celou rodinu. ()

Hortenzia

dodnes si živo pamätám ako som ako štvorročná nedočkavo čakala na ďalší diel a ako ma fascinovalo všetko,čo mi tvorcovia seriálu ukázali =) ()

BMAJTZ

Genialni francouzsky serial ktery zabavnou formou dokazal popsat veskere deni lidskeho organismu. Nikdy nezapomenu na bitvy bakterii a viru proti protilatkam. ()

Rudý Baron, Geronimo a Zlatý Míč

Rudý Baron, Geronimo a Zlatý Míč