Začalo to jedné žhavé noci

• USA One Night at McCool's (více)

Všechno to začalo jednu noc v baru jménem McCool´s. Tentokrát zde bylo docela rušno. Randy (Matt Dillon) zde pracuje jako barman. Právník Carl (Paul Reiser) tu setrvává ješte po uzavírací době. Detektiv Dehling (John Goodman) je zde kvůli kriminálnímu činu. Je to snad mrtvé tělo, které spojilo tyto muže dohromady? Nejenom napětí, které tu vládne, ale i okouzlující mladá žena, příhodně pojmenovaná Jewel - šperk, klenot, skvost, drahokam - vyberte si, co chcete. Jewel (Liv Tyler) donutila všechny tyto tři muže přemýšlet o tom, jak by ji dostali, donutila dva z nich zapomenout na své (žijící!) manželky a jednoho z nich na již zemřelou ženu. Až jeden z mužů označil tento mimořádný moment: "Sex a násilí, všechno v jednu noc, to je trochu moc." Ale s ženou, jako je Jewel, je třeba očekávat mnohem, mnohem víc. Víc kalamit než se tři muži obávají. A to, co ona očekává, je víc, než ji mohou ti tři chlapi dát dohromady. A starý najatý vrah Burmeister (Michael Douglas) z povzdálí čeká na příležitost.

První filmový projekt produkční společnosti Further Films Michaela Douglasa, který si v něm vychutnal menší roli vášnivého hráče binga a hlavně zabijáka. (oficiální text distributora)

Kervorkian

Jednoducho tá scéna: "I'm gonna kill all you... damn Village People!" Neskutočne skvelý záver. Skvelý humor a krásna Liv. Tyler. ()

nonick1

Zábavná černá komedie, ve které Liv Tyler v roli svůdného anděla s ďáblem v těle jde (doslova) přes mrtvoly, aby si splnila svůj umanutý sen o vlastním domě. Mimochodem - ten dřevěný indiánský náčelník v Randyho pokoji je tam snad opravdu jen proto, aby se v závěrečné přestřelce mihl vedle policisty a S/M motorkáře za doprovodu songu Y.M.C.A od Village People :-))) ()

Mbeast

Takové malé milé překvapení. Podle názvu jsem nečekal nic moc, ale tahle komedie je černá, vtipná a dokonce i chytrá, navíc Liv je sladká a Douglesův účes skvělej. Je to tak na 4,5*. ()

Olík

Začalo to jedné žhavé noci a skončilo………… Sexy krimi-komedie jdoucí si, za tónů vydařeného soundtracku, kulka nekulka retrospektivní cestou cynismu, gradace a černočerné nadsázky. ()

Hapretor

Dost vtipné. Kdybych to viděl o deset let dříve, neváhám a dávám 4*. Teď už se to ztrácí mezi podobnými snímky, ale je to nápadité. Velmi se mi líbil ten styl vyprávění ze tří úhlů. Fakt povedené. ()

Fifipek

Neskutecne zabavna cerna komedie v takovem Tarantino-Ritchiovskem stylu. Sexy Liv Tyler v roli mrchy ulitle na utulny domov. Skvele sceny, super hlasky. ()

frbulka

Tenhle film se mi zdá v podstatě zbytečný, pro mě nemá téměř co nabídnout, ani smát se u toho moc nedalo. A sorry Liv, nejsem chlap, abych přidala jednu hvězdu za tebe:-) ()

Ygnor

Docela milý, lehce načernalý komediální film. Goodman byl přesvědčivý, Dillon mě sral, Douglas byl (jak již tady padlo) stylizovaně odporný, potěšil mě neokázalý Reiser v řetězech, s obojkem a kroužky na bradavkách...;-D Tylerová je hezká, ale femme fatale to prostě není. Zasmál jsem se nahlas jen jednou, ale i tak mírný nadprůměr. ()

anitae

Vetšina filmu mi přišla poměrně nudná, holt nejsem chlap a pěkná baba myjící auto a neustále se vystavující mě nechává úplně v klidu...ale ten závěr stojí za to! ()

cerbygerby

Bláznivá komedie, s kvalitním hereckým obsazením, kde Liv Tyler hraje sexbombu a docela jí to jde... a kolem sebe má bandu 3 chlapíků kteří se do ní zbláznili, ale nebude tomu jinak než nakonec kdo se směje naposled ten se směje nejvíc..příjemně se na to koukalo, dobré obsazení, nápad dobrej - za mě 4* a 75% ()

Hpatrik

Zábavností průměrné, ale sexappealem přetékající. Liv Tyler je klenotem tohohle filmu (Jewel), svou přítomností zamotá hlavu každému chlapovi, a nadělí nám jednu z nejvíc sexy filmových scén všech dob. ()

koudis11

Černá komedie o tom co dokáže udělat s chlapama pěkná sexy kočka.Nejlepší byl konec kde parodovali „Volný pád“,to jsem se málem smíchy neudržel. ()

BLADER

Vcelku pohodový filmík. Dá sa povedať, že nuda tu jednoducho nemá šancu a je skutočne zaujímavé tento film sledovať až do jeho finále. Som spokojný. ()

Henry Morgan

Tohle byla slabota. Nic moc děj,občas trošku překvapení, vcelku neokouzlující film. Chvílema to bylo hodně nudný. 3 pohledy na jeden příběh....jakoby to bylo něčím jedinečné. Sice to bylo ironické a ironizující, ale jinak dost nezábavné. Prostě se mi to nelíbilo a ani jsem nepostřehl nic co by naznačovalo, že se jedná o komedii, pokud nepočítám jistou dávku nadsázky se kterou tvůrci přistoupili k realizaci příběhu. Buď je to nad mé chápání vidět v tomhle krásu nebo ten film stál opravdu za prd. *** za snahu a herce. Kdyz si čtu jiné komentáře, tak mi přijde, že jsem koukal na něco jiného, i když si jsem jist, že nikoliv ()

josieaddms

Komedie která dokazuje že všechno co muži dělají, dělají pro ženy, a ženy všechno co dělají, dělají pro sebe. Liv Tyler je výborně obsazená, je krásná a skvělá herečka. A co se týče mužských rolí všichni dobří, ale Paul Raiser vede. ()

winstonik

Začalo sa to jednej horúcej noci... a skončilo to v záchvatoch najočisťujúcejšieho smiechu nad malosťou malých. Páni Coeni, ešte sa máte čo učiť! ()