Grindhouse: Machete

Celý film 2

Ušili na něj boudu, on však vyvázl a vydal se cestou zběsilé pomsty, kde není místo pro slitování, ale pouze pro utrpení, nářek, bolest a ještě dvakrát utrpení. Zanechává za sebou hromady zohavených těl padouchů a jediné, co dokáže vnímat, je hřejivý pocit zadostiučinění a poctivě odvedené práce...
"Vy*ebali s nesprávným Mexikáncem!" (havLord)

BorisBlade

Každopádně nejlepší trailer v Grindhouse, naštěstí už ne fake trailer. Action... Suspense... Emotion... Machete... Nemůžu se dočkat, to bude nářez. Dannymu to s mačetou sekne to se musí nechat. A s více mačetami mu to sekne ku*evsky. Už aby to bylo Roberte! "Please father, have mercy!" - "God has mercy, I don't!" 95% ()

B.G.M.

They called him Machete - Po shlédnutí Planety teror (a že mi to dalo) ani nevim, jestli se mam pustit do jeho bratra Auto zabijáka, ikdyž tamější hříchy spáchal Tarantino a tomu důvěřuji více, nijak mě to neoslovilo a moc mě to neláká, ovšem to uvidíme, už to mam na "skladě", tak se to nedá vrátit zpět. Ale zpět k tématu - Have you ever killed anyone before ? - Vlastně vše ze smetánky Grindu, se pohybuje někde na hranici parodie, vážnosti, zběsilosti, hardcore stylu, zárověn se to nějak míchá mezi sebou a vytváří se prapodivná směs něčeho, co se těžko popisuje a co můžou splodit jen ty dvě hovada. Nejlépe ale dopadl Machete, který se dokázal přizpůsobit (ale neříkej hop, dokud si nepřeskočil, tím chci naznačit, že nevím jak dopadne Auto killer) a tak působí nejlépe. Danny Trejo, jakožto zjizvený mexičan nemusí vůbec nic hrát, je ve své domovině, další důvod proč je to o stupeň výše, než jeho následovník (GH - P.T.). Ale že je nejlepší, když nedokáže zabít jednoho mocnějšího spoluobčana ? Wtf ? - Our new senator must die - Ne to ne, ale stylový návrat mu nikdo neupře a nakonec to má větší dopad na okolí, než by si kdo kdy chtěl třeba připustit. Rychle nabírá na síle, i tam kde by to už opravdu nikdo nečekal - I'll see what i can do - Všichni víte jak vypadají následující snímky, takže nemá cenu komentovat, ono to snad ani nejde, zároveň narážim na to, že ten žánr neuvěřitelně kolísá. Každopádně všechno se rychle provalí ven a konkurence našeho "sekáče" by se měla bát, ale také - But they soon realized... they just fucked with the wrong Mexican - Cesta pomsty naladěna, mačety nabroušeny, jde se řádit. Ale málokdo chce zaostávat a tak se snaží co může, zde se i možná vyskytne kapka vyloženě vnucených emocí - Please, Father, have mercy - Jedno zůstane faktem, někdy je to zatraceně stylové a Trejo skvěle pasuje, taková úchylárna se jen tak nevidí - God has mercy. I don't - 84% ()

Trescha

A příště si vytočí stovku;-D Teda Mr. Trejo je ten největší ze všech drsných...Kurva Bobby toč to,toč to!!! ()

OziRaziel

Když na mě vyskočil, dá se říci trailer při spuštění Grindhouse, první co mě napadlo bylo : what the hell...Musím však uznat že tento "trailer" je lepší než oba filmy Grindhouse. Nakonec jsem ale rád že nevznikl. Často se mi stává , že trailer je lepší než samotný film takže mě nemá co zklamat. ()

naytsirk

Stejně jako mnoho dalších jsem si takový film přál vidět. A tu ukázku jsem díky tomu viděl nespočetněkrát. A musím ještě dodat, že fil se opravdu vydařil... ()

Mort09

Jeden ze tří, falešných traileru, které byly vypuštěny jako „reklama“ na Grindhouse. Machete se, ale jako jediný chytil u diváků a později podle něj byl natočen film protože, tyhle 3 minuty stojí za to a jsou kvalitnější než mnoho blockbusteru. ()

adooo

ak by mal byť film v štýle fiktívnej upútavky, tak to bude kandidovať na film roka....bohužiaľ je to len fikcia :) inak úplne šialené a skvelé hlášky....Please father have mercy. God has mercy. I don't! :D ()

P/\/EL

supertrajler....film horší...jasně...těžký...dotočit celej film.....nějak to mě to uplně nedostalo..přesto....doporučuji obojí.. ()

2060

No trailer zajímavý a jen se těším až uvidím film. Vypadá to hodně slibně a Trecho se asi dost vyřádil. ()