Barva noci

Keď sa u nepodarí zabrániť svojmu pacientovi v samovražde, vzdáva sa psychológ Bill Capa (Bruce Willis) svojej praxe. Len čo navštívi kolegu, kamaráta z výšky, je tento zavraždený a hlavné podozrenie padá na členov skupiny Billovych psychicky labilných klientov. Psychológ urobí osudovú chybu, keď sa zamiluje do jedného z nich, krehkej Rose (Jane March). (POMO)

E lan

Lehce podprůměrný thriller s rádoby překvapivým rozuzlením na konci, které působí spíše přitaženě za vlasy. Přesto se na to dá dívat, ikdyž hlavní hrdinka mi přijde spíš odpudivá než neodolatelná:-) ()

Gardenboy

Zaujímavý thriller, ktorého zápletku odhalia diváci už po dvadsiatich minútach ... Na tú dobu dobré, dnes by to bol prepadák na n-tu ()

Acrobat odpad!

Farba noci nedokázala zahaliť zločiny a sex, obe v neglorifikovanej podobe. Iste, okrem zákonitej farby noci - čiernej, dáva niekedy vyniknúť červenej - krvavej, možno aj rozbitej hlave v Zvrátenom. ()

Tiiso

Tento film byl pro mě velké zklamání. Styl humoru se mě nezdál humorný a tam kde jsem se měl bát jsem strach nedostával. Navíc herecké výkony nestáli za nic včetně Willise. A to stejné platí pro dějovou linku a v odpolední řadě i její ztvárnění. ()

4k7

Atmoška devadesátek, Bruce Willis v hlavní roli a zápletka se zajímavým nápadem... tak kde je sakra chyba, že film působí jako odbytá karikatura sama sebe? Snaha o thriller s erotickým nádechem se na půli cesty a hlavně v závěru vymyká Richard Rushovi z rukou. Snímku nepřidá ani fakt, že už na první pohled působí lacině a každá scéna jakoby musela být natočená hned na první pokus ()

cinema_cz

Tvůrci Barvy noci poskytují divákovi napětí ze spletitého, několikrát převráceného příběhu a vysílajího s potěšením po falešných stopách. Nešetří krví, překvapením a sladce zmrzlinovými půvaby Jane March, která i oblečená vypadá nahá jako klika od sirotčince. Uvěřit znavenému Bruci Willisovi, že hraje psychiatra, vyžaduje ovšem ještě větší dávku fantazie, než představa Rose v bytelném flaušáku. Psychiatři se při filmu budou bavit možná ještě lépe než mnozí protřelí filmoví diváci, kteří každou režisérovu snahu o zmatení stop nemohou okomentovat ničím jiným, než znechuceným odfrknutím. Alena Prokopová ()

axik

Hodně slušný thriller se skvělým Brucem. Příjemně strávené 2 hodiny. Jane March úžasná ve všech svých vtěleních. ()

lektvar

Neviem si pomôcť, ale zakaždým si ten film pozriem, keď ide v telke. Tá čudná farebnosť štvrti horných 10 000 plus tá futuristická vila v kontraste s tými bláznami vytvárajú atmosféru z ktorej píska v ušiach. ()

route60

Rozhodně nejhorší Willisuv film, krásna Jeanne Marsch to nezachráni a chyba je hlavně na réžii Richarda Rushe který se sice snaží navodit hustější atmosféru ale je to spíše slepenec o ničem. ()

freeeeedom

Sľubne rozbehnuté, stred malátny a ku koncu už film očividne nestačil s dychom, záver pritiahnutý za vlasy. Jedna * + tá druhá už len za Jane March :o) ()

imaginer21

Přijde mi, že je tenhle film značně podhodnocený. Zdařile vykonstruovaná záverečná pointa (neříkejte, že jste to tušili od začátku), zdařilé psychologické výkony - Willis, Blades, Henriksen a občas i March; legendární Willisova lechtivá scéna a celkový nádech "něčeho víc", což se v závěru naplno potvrdí. Normálně bych dal 4* (75 procent), ale když tady vidím ty podměry, tak ještě přidám. ()