Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sousedku zajímá, co za strašný smrad se line z Jeffova bytu, jemu se ale podaří ji uchlácholit. V místním baru mu pak cizí chlápek kývne na lákavou nabídku. (Netflix)

Recenze (32)

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Utře předloktí od krve suchým hadrem, aby místa záhy stejně namočil a smyl důkladněji, bleskově vypije plechovku piva, aby vyrazil za dalším mladým jinochem, kterého nejprve doma dostatečně psychicky vyždímá, aby si pak třeba na části jeho těla pošmáknul k večeři. Než policejní hlídku upoutá velký umělohmotný barel a hlavně silný mrtvolný zápach, který se line z jeho bytu (sousedce se tentokrát snaží vnutit verzi, že mu lekly rybičky), svede v něm mladý černoch boj o holý život. Sice napáchá hned několik chyb, ale uteče... Celé je to detailní, depresivní a děsivé pomalé, což může být (a za mě místy bylo) i na škodu. Výsledkem jsou nicméně nálezy vyříznutých genitálií, sbírky lebek, množství kostí, odřezaných rukou, srdcí i dalších vnitřností či plátu svalové tkáně. ()

HellFire 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Celou dobu jsem si říkal, jestli tohle není podle hlasu Quicksilver, ale nakonec jsem došel k názoru, že je to jenom nějaký šikovný herec, který se mu podobá. A teď zjišťuji, že je to přece jenom jeden z X-Menů v úplně odlišné roli. Celou dobu jsem čekal, kdy se něco zvrtne a budu svědky něčeho, co nechci vidět. A ono na to jdou tvůrci jinak, protože v první epizodě Dahmera zatknou. Natěšení na další díly? Obrovské. ()

Reklama

Coliseum 

všechny recenze uživatele

Děsivě pomalej a detailní rozjezd, kdy cítíš každou kapku potu a úder řasy při mrknutí. Že je Peters nedoceněnej tady ví asi hodně lidí a jeho Dahmer JE Dahmer. Milej filmovej vkus na rande (viz The Exorcist). Bude složitý tohle těžkotonážní tempo vydržet, ale něco ve mně doufá, že se v dalších epizodách rytmus nezmění. ()

Nevka 

všechny recenze uživatele

Zcela upřímně. Tahle epizoda mi byla bytostně nepříjemná. Dokonale slizký Peters, „kotletami" ovoněná atmosféra a úvod, který se jednoduše povedl. Mám k tomu sice menší výhrady, ale to se snad postupem času vstřebá. P.S.: Taky si nenecháte ujít příležitost k vychutnání lahodného pivka s delikátní vrstvou mýdla? ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tvůrci seriálu se rozhodli začít téměř od konce (tedy zatčením) a mně to dává smysl; v tomto případě by bylo zbytečné vystavět seriál jako klasickou kriminálku, protože by divák už stejně předem věděl, jak všechno dopadne. Jeffrey Dahmer totiž patří k celebritám mezi sériovými vrahy; holt když občas svou oběť i částečně zkonzumujete, zajistí vám to větší pozornost veřejnosti. Z tohoto pohledu je tedy tento zmrd vděčným tématem a já jen doufám, že se z tohoto počinu nestane oslava jeho životního díla, kterýžto dojem ve mně zůstal po zhlédnutí posledního snímku o Tedu Bundym. / Poučení: Společenské konvence sice někdy nechápu, ale i já mám své limity. ()

Galerie (5)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama