V adrenalinem nabitém remaku filmu z 80. let vezme bývalý bojovník MMA Dalton (Jake Gyllenhaal) práci vyhazovače v motorestu. Brzy se ale ukáže, že ne všechno je tak, jak se zdá být. (Prime Video)

mark9th

Such a waste of money, time and fights. It supposed to be a good fight movie, but it ain't. I can't imagine how with Jake's body and shape he's currently in, they fucked up choreography so bad. Camera is a disaster too. The biggest joke is the story of course. Most of B-class movies have a better plot than this. Not worth your time if you're looking for something good....2/10 ()

hrumsrt

Původní film jsem náhodou viděl docela nedávno a i když si nemyslím, že jde o kdovíjakou zábavu nebo snad kultovku, tak plně chápu a respektuji jeho kouzlo ať jen kvůli Swayzemu, kterého znám spíše v jiných rolích, se na něj celkem dobře dívá, navíc má takový devadesátkový neučesaný drzý wibe, který tohle už postrádá.. Obecně moc nemusím remaky, ale vlastně chápu jejich vznik, pokud chtějí látku znovu předat nové generaci v jiném hávu, a přesně taková měla být i Hrozba smrti.. Kdysi skvělý Doug Liman se vrací k čistému akčnímu filmu a po řadě solidních brouzdáních v jiných žánrech je zpět tam, kde se proslavil. Jenže tahle látka je jak na něj a naneštěstí i na všechny zúčastněné příliš primitivní.. Což přesně platí i pro Jakea Gylenhaala, který jak si kdysi vybíral zajímavé projekty, tak v posledních letech jakoby si chtěl užít, vydobýt jiné postavení a leze z jednoho zaměnitelnějšího kousku do dalšího.. Jasně, tohle je fajn akční mlátička, ale absolutně nemá v dnešním světě místo a vždy můžete sáhnout po něčem starším.. Dá se to brát vůbec vážně, když tam hned od začátku Post Malone natřásá svalstvo.. Stejné jako před 35 lety a to se všemi zápory, které už nespasí ani Sam Elliot. Kdyby se aspoň z té délky poučili, ale první hodina byla vlastně jen na zvážení, zda pokračovat, a neměl jsem.. Zapomenu na to já, snad taky Jake a brzy i diváci.. 40% ()

vvaalleerr

Vizuálne a hudobne zaujímavý film, ktorý dokáže vykúzliť skvelé zábery. Skvelá atmosféra a uvoľnenosť je tu strašne cítiť. Chválim celkovú voľbu hercov. Jake je skvelý, ale Conor ho úplne pochoval. Je vidieť, že pri tvorbe tohto filmu sa veľa ľudí bavilo, za to som rád. Ja som sa extrémne bavil. Nenastala jediná časť filmu, kde by som sa nudil. Občas šialené a nekvalitné cgi, ale to nevadí. Nečakal som, že pohľad na Conorovú riť ma takto rozosmeje. 9/10. ()

Midar

Těšil jsem se na přímočaré akční béčko plné stylových bitek a kousavých hlášek. No a dostal jsem jen nudný spatlanec debilních nápadů, ve kterém nefungují postavy, hlášky, dialogy ani akce. V porovnání s tímhle hovnem je originál se Swayezem vrchol kinematografie. ()

Oxymoron5

Slušná nenáročná oddechovka. Conor je sám sebou. Post Malone na začátku taky pobavil. Český překlad překvapil svou debilitou. ()

Cermicek

Jaku Jaku, čemu ses to zas zaprodal..?!? 🤔 (ikdyž jsem si teď schválně vyjel seznam tvejch posledních bijáků a upřímně bych neměl bejt zas tak překvapenej..🤔). Mno vysekanej seš dobře, to se musí nechat!👏A hlavní problém neni ani v tobě (ty se tuhle chujovinu snažíš udržet nad vodou) jako v absolutně dementním scénáři, ale především defraudantským zpracováním!!! Jako horší digital effekts jsem neviděl ani v céčkovejch gamesách z 90tek! (vlak rozstřelí káru, motorovej člun vyletí až na barák (pardon The Road House)...jakože WHAT THE EXTRA FUCK!!). Takovouhle prdel z diváka si nedovolili dělat snad ani v pariódiích. To ani nemluvim o tisících ránách do xichtu, bodání do všemožných částí těla a to všechno přežít bez sebevětších šrámů a s úsměvem ve tváři. To jsem naposled viděl ve Wickovi (tam teda bez toho úsměvu, ale level nesmrtelnosti byl taky slušně na 1000). Mno takže jedna hvězda za miláčka McGregora, kterej si to evidentně užil a jako neherec si tam všechny ostatní povodil!!👏 ()

tkey

Pořádná a zábavná mlátička, nic víc o tom není potřeba říci. A nebo jo? Šílenej Ir co po tobě jde vším co má, ale zároveň nechce vše sežrat najednou? Stylová hudba? Dobré obsazení? To všechno tu je. Pobavil jsem se a to jsem měl místo sledování jít makat a nějak jsem se nemohl odtrhnout. ()

stephano

Prostě takovýhle filmy mi chybí. 80tkovej děj, nenudí až do konce a dokonce má i super kameru a akční scény. Na 5* to asi není, ale 4,5 dávám. ()

shade000

Mňa to bavilo viac, ako pôvodný film. Je to také jednoduché B-čko pri ktorom človek nemusí veľmi rozmýšľať. Jake Gyllenhaal je môj obľúbenec a táto úloha mu veľmi sadla. Dalton: "You know, it's strange. Somebody else asked me if I was afraid today. I am afraid. I'm afraid of what happens when somebody pushes me too far. Somebody just like you. 'Cause I know what happens next..." ()

adamix

Vtipný, drsný a cynický testosterónový zážitok s vyrysovaným Gyllenhaalom a šialeným írskym borcom McGregorom. Je to taká akčná bejkovina a občas aj mierne brutálna, neberie sa však smrteľne vážne a vyčarí viac úsmev na perách, ako ktorékoľvek zrecyklované pokračovanie nekonečnej série Rýchlo a zbesilo. Nečakane nás tu čaká aj pokračovanie takže až bude rovnako uletené s viac akčnými scénami, je sa na čo tešiť. Silné 3*. ()

Stifmeister

///   Solidní akční podívaná, která připomíná ty dobré staré mlátičky, na kterých jsme vyrůstali. I když tento film není tak dobrý jako jeho předchůdci, stále se na něj dalo koukat. Jake Gyllenhaal si ve své vypracované postavě zahrál roli hodného souseda, zatímco Conor McGregor představoval naprostého maniaka. Své role zvládli oba herci přesvědčivě, ačkoli mě McGregor herecky zaujal více než Gyllenhaal. Doufám, že v budoucnu bude dostávat daleko více příležitostí na podobné akční filmy. Příběh je sice jednoduchý, ale plný akce, a kamera zachycuje bojové scény s chutí. Hudba filmu je dobře vybraná a podtrhuje atmosféru akce. Celkově tedy dost solidní podívaná, která sice nenabízí nic převratného, ale poskytne solidní zábavu. |6/10| ()

Fanda.Boukal

Je to neskutečná zábava jen se to občas bere moc vážně. Ubrat vážnosti, přidat akce a trochu ubrat těch efektu v akci a byla by to geniální akční komedie. McGregor je perfektní od začátku až po potitulkovou scénu. Gyllenhaal vypadá že se nikdy u filmu nebavil tolik jako tady. ()

DonBraso

Hodně na pohodu, kde je sice dost ale, přesto to mělo ten správný říz. Origo neviděl a určitě se na něj musím podívat. Náměť je fakt jednoduchej a tak se tu ukazují svaly a zadky. Já byl zvědavej na Conora a vůbec nezklamal. Hrál sám sebe, takže byl jako ryba ve vodě. Jak jsem psal, zápletka je tuctově béčková a prim zde hrají rvačky. Sice už mě asi po x-tý  efekt kamery začínal vytáčet ke konci, ale budiž světlo. Koncovka se člunem co narazí a frajer vypadne snad kilák do výšky a pak se tam ukáže jakoby nic je prostě tento film. Má všechno tak někdy lacině podbarvené, že to opět baví. Dalton si prostě přijde několikrát pěšky do baru a někdo chce bar jen pro sebe a na to se nalepí doktorka, její táta a všichni tu bohužel dost hrajou za oči.  Místama je už film vyzobanej a přesně tam přijde ten Conorův hlásek a jeho chůze. Jestli ho někdo nesnáší, tak tento film bude pro něj očistcem, ale zase tu nehraje rozhodně moc dlouho, ale závěrečný fight je rozhodně delší. Překvapivě i delší stopáž my tentokrát nevadila, leč by to sneslo nějaký ten střih do saka. 75% ()

Brock

Když se mě na to kamarád ptal, tak jsem řekl, že je to taková Vandamovka. Vlastně nějak nevím jestli je to pochvala, nebo ne :D ()

Hrozba smrti se dočká pokračování

Hrozba smrti se dočká pokračování

16.05.2024

Akční mlátička Hrozba smrti (Road House) v režii Douga Limana premiérovala na Prime Video před necelými dvěma měsíci a k dnešnímu dni přilákala k televizním obrazovkám už téměř osmdesát milionů… (více)