Bloger Franklin (Josh Hutcherson) zabrání útoku na Antona Burrella (Morgan Freeman), vizionářského technologického guru, s nímž dostal příležitost udělat rozhovor. Najde prsten, který Burrell upustil, a zjistí, že svému nositeli dává schopnost cestovat 57 sekund do minulosti. Franklin se ho rozhodne použít k pomstě farmaceutické společnosti, která je zodpovědná za smrt jeho sestry-dvojčete. (mac000)

johnsnow

Dalo sa to pozrieť bez nejakej újmy ale jediné čo ma prekvapilo na tomto filme bolo to, že to produkoval Petr Jákl  a že Freeman hral tak jak mal hoci sa na to mohol vymrdať, ísť na autopilota a zhrabnúť keš. ()

cernakus

No nevím jak to mohlo jít do kin. Je to jasný TV film a právě v kontextu TV je třeba ho vnímat a hodnotit. Jasně, je to trochu lineární, občas nějaké nelogičnosti a herci jsou druhořadí, ale to je na něm právě zajímavé. Je to změna oproti překombinovaným přepáleným, rádoby intelektuálním spektáklům. Josh to hravě zvládá utáhnout, ostatní herci hrají slušně. Morgan nám už stařecky šišlá, ale stále je to Freeman. Námět není špatný, poselství je ještě lepší. Nízkorozpočtové zpracování umně skryto. I v kině by to byly slušné 3 hvězdy, ale jednu přidám, protože mi to přijde od ostatních fakt podhodnocené. ()

smarkus

Priemerný TV film na upršané popoludnie. Vadila mi ta herečka Lovie, vôbec sa k sebe s Hutchersonom nehodili, ani jej hranie nebolo bohviečo. Slabé 3* ()

jokino

Škoda, škoda, škoda, tak nevyužitého potenciálu. A "plácanie sa" len na povrchu so všetkým. Deravý scénár totálne, ale zrejme to tak nenáročne pojaté, bolo aj brané / plánované.. Síce som sa "nenáročne" bavil, no za mňa, podpriemer.. ()

xxmurphyxx

Totálne predvídateľná a nudná lacnota, ktorú od odpadu zachraňuje len sympatické obsadenie. Ak niekto čaká sci-fi, špionážny, alebo nebodaj akčný film, nech sa na to hneď vyserie. ()

Heywood

Trochu okopírované /vidím dopředu či dozadu kousek času už tu bylo/, zasazené do moderní doby, kdy se špiclujeme mobily, náramky, soc.sítěmi a kde čím a s provedením, které v tom komorním rozpočtu zase nebylo tak bídné. Hlavní hrdina ukázal, jak přitažlivá je moc a peníze (nesympatický herec). BIG PHARMY nás okrádají a víme to všichni, ale co naděláme?  Morgane nezklamal, černošská modelka Live Simone nic nehrála, ale koukání na ní zvyšovalo kvalitu filmu, který skončil v kazatelské průměrnosti a u hrdiny, co si možná vychutnal pomstu, ale pak se sebral a šel... Kam? Do "pravdy". Hm...50% ()

peproch

Jo, to je sci-fi. Nikoli mysti nebo fantasy, pravé scifi. Problém, který je tak bazální, jako je sofistikovaná podoba pomsty, je předveden a proveden spisovatelem, současným intelektuálem, vtipně, duchaplně, důkladně. Mám za to, že komediálnost převažuje nad dramatičností a tak je možné ponechat a ocenit naivity, kterých se scénář dopouští. Techo filosofování nad údělem a potencemi lidstva jsou docela přiměřené. Freeman a Greg Germann činí ten snímek lidským, hrdina Franklin tak nebojuje z neosobními zly, ale vyskytuje se mězi dvěma osobami. ()

kugl

Tohle mohlo bejt tak skvely - perfektni namet, ale “my jsme rekli NE”. Radeji obsadime do hlavnich roli tragicke herce (samozrejme krome MF), udelame totalne hnusne rekvizity a absolutne nevyuzijeme humor, ktery cestovani casem v tehle podobe nabizi a radoby dramatickou linku nechame bez hlubsi moznosti sympatii s hlavnim hrdinou. Hlavni dvojice je naprosto tragicka a vlastne jim celou dobu nedokazete fandit. A finale? Skoda mluvit. ()

holtis

Tenhle film měl šanci být lepší než je...nápad, herecké obsazení celkem fajn, ale scénář z toho udělal horší béčko.  Sci-fi co se snaží vybrat svých 57 sekund. Víckrát ten film rozhodně vidět nemusím. Mám trochu obavu, že si nechali tvůrci otevřené dveře pro dvojku. Tak zaokrouhleno hodně nahoru 3 hvězdy. ()

711 odpad!

První hodinu a čtvrt jsem čekal co se stane další sekundu.. pak se z toho stal odpad škoda ()

Dannyss

Časový faktor ve filmech mám docela rád, respektive cestování v čase, nicméně zde mě to mírně zklamalo především laciným dojmem v mnoha scénách. Žádný převratný nápad, něco, co by tenhle snímek odlišil od jiných počinů, kde hrajou časové hrátky významnou roli. Příběhově velmi jednoduché, místy humorné, ale na druhou stranu taktéž předvídatelné a cringe, což je jistě velká škoda. Avšak nejvíce mě tíží spousta situací, které jsou nadmíru nelogické, které se týkají zejména užití prstenu. Přesto jsem se nenudil, jedná se o relativně příjemnou oddechovku, jenž má nápaditou myšlenku obalenou sice do slabšího děje, ale celkově přináší dobrou zábavu. Nedá mi to a musím udělit příhodné ohodnocení šité přímo na míru ve formě jednoho procenta za každou vteřinu časového skoku. 5,7/10. ()

tein

Tak toto je nepřekvapivě dost hloupej film kde se hlavní "hrdina" chová jako úplnej pitomec, ačkoliv to má být údajně dost inteligentní člověk. Hmmm hmmm. No prostě další americká hovadina. Josh H. se navíc do této role moc nehodí a vypadá spíš jako zakrnělé dítě než bojovník za pravdu a proti zlu ve formě farmaceutických společností. ()

Hansolo35

Morgana mám rád, holka taky byla hezká, ale jinak... obvyklá afro masírka těchto dnů. Kdo byl bílej, ten byl hajzl případně idiot. Zbytek buďto génius, nebo aspoň nějaký nadřízený. Celkem by mě zajímalo, kolik je na tom pravdy. A můžu říct, že když mi řekla, že jí má lízat prsty u nohou a pak to i udělal, tak jsem se u TV málem poblil. Námět už tu párkrát byl a příběhu tu moc nenajdete. Dvě hvězdy za Morgana, pořád vypadá drsně. ()