Bloger Franklin (Josh Hutcherson) zabrání útoku na Antona Burrella (Morgan Freeman), vizionářského technologického guru, s nímž dostal příležitost udělat rozhovor. Najde prsten, který Burrell upustil, a zjistí, že svému nositeli dává schopnost cestovat 57 sekund do minulosti. Franklin se ho rozhodne použít k pomstě farmaceutické společnosti, která je zodpovědná za smrt jeho sestry-dvojčete. (mac000)

fafejt001

Tak nejhorší to nebylo . Takové neotřelé téma a slušné herecké výkony . Morgan v dobré formě i v tomhle věku . Nechápu . Klobouk dolů . I přesto  pro mne -  Celkově slabší tři *** . Mohla by být dvojka , ale prsten byl znehodnocen . Ledaže by měli schovaný jiný . Třeba 200 sekund . To by bylo zajímavější . ()

Wacoslav1

Unylá a vyčpělá záležitost u který ani netuším komu byla vlastně určena. Nicméně určitě to nebyl nikdo kdo je dospělý a svéprávný. Freeman už se taky na starý kolena potopil do slušnýho bahna a možná, že by nebylo od věci raději důstojně odejít než si kazit svůj kredit v podobných pochybných projektech, ale to je jenom můj pohled na věc.15% ()

Arsenal83

Kto vie, čo Morgan zahrá na svoje 126. narodeniny, ale karta mu ide aj ďaleko po osemdesiatke a tá náušnica v uchu ho robí minimálne o dva a pol roka mladším. Lacná zábava s dobrým námetom a ja sa na tento film sťažovať nebudem, hoci má deravý scenár, nelogické rozhodnutia, nevyužitý potenciál, plno absurdít... Má ale výborné tempo, umocnené aj vhodne napumpovanou hudbou. Nič ako obyčajná oddychovka sa tu čakať nedá, je treba mať akurát svoju chvíľu, kedy veľa nečakáte a pôjde to. A ešte je aj rasovo vyvážené to je, takže aktivistom nemusia buľvy vyskakovať z jamiek, aj keď je pravda, že Freeman mohol ešte vyjsť s tým, že je nebinárny, aby sme boli kompletne korektní, ale to bol už príliš pozdný coming out. Ponaučenie veľké tu hľadať netreba, možno len, že AfroAmeričanky a asi aj AfroAfričanky majú radi olizovanie prstov na nohách. Tak hej, zíde sa, najmä keď nie vždy je k dispozícii sprcha. ()

JASON_X

Ale no tak dejme tomu že průměr, jakožto taková nenáročná a naivní televizní sci-fi hříčka pro náctileté vcelku uspokojivý materiál. Nejvíc mě pobavila scéna získávání hesla k trezoru, no a způsob balení Jaly pomocí prstenu mi pak samozřejmě připomněl Groundhog Day. Jala, respektive její představitelka, je ovšem taky největší castingový průser filmu. To k oplácanému geekovi a la Big Bang Theory nemohli vybrat typově vhodnější holku, která by na první (i druhý) pohled nevypadala, nemluvila a nechovala se jako totálně vypatlaná kravka? Mmch. z postav mě nejvíc zaujal Freemanův tajemný společník Ingram v kutně a s pomalovaným fejsem, škoda že tenhle záhadný android(?) nedostal víc prostoru. ()

Lacike

Neskutočne hlúpy film s rovnako hlúpym hrdinom o cestovaní v čase o (ako napovedá názov) 57 sekúnd vďaka čarovnému Arabelinmu prsteňu. Hlavným kladom je to, že film aspoň nenudí. A občas sa tam mihne Morgan, ktorý aj v takejto chujovine obstojí so cťou. Bohužiaľ hlavný hrdina je fakt dement a so zázračným prsteňom stvára tie najprimitívnejšie kúsky, aké by scenáristu napadli a aj tie príliš hlúpo, čím púta pozornosť. V jednotlivostiach to vykráda kdejaké iné klasiky s časovou smyčkou. A hlavná zápletka s pomstou je tak infantilná, že to je hotová paródia. Finále zase šokujúco neprekvapivé. Proste hovadina u ktorej sa budete baviť na účet tvorcov. 2/10. ()

Aljak

Aj keď nie som žiadny veľký fanúšik sci-fi, tak 57 Seconds ma celkom chytilo. A musím uznať, že celý ten koncept bol fakt vydarený, takže vôbec nechápem to neúmerne nízke hodnotenie (len 52%). Príbeh mal navyše kvalitnú thrillerovú zápletku s motívom fundovanej pomsty, takže sa mi páčilo, že to nebolo len také prvoplánové a impulzívne. Franklin to mal premyslené fakt dobre, a ešte mal aj výhodu, že si to mohol aj zopakovať :) V závere som sa bál, že sa to ukončí nejakým priblblým spôsobom, ale napokon aj to bolo zvládnuté celkom obstojne. 5* ()

bourec

Vůbec nechápu, kam se poděli režiséři, co dokážou točit filmy zábavně, bez předsudků. Nudnej průměr, kterej dokazuje, že kinematografie za louží se žene do hoven. 40%. ()

kristianzen

Delší stopáž, změnit scenaristické nelogičnosti na konci, ještě to více rozvést, domyslet a bylo by to super scifi. Takhle zůstává pachuť nevyužitého potenciálu, ale přesto dobrý film. ()

Johnny.ARN

Prekvapenie. Čakal som nejaký tupý akčňák a dostal som celkom zábavnú sci-fi s krátkym cestovaním v čase, svižnú, nenudiacu, kvôty splňujúcu podívanú. Za mňa dobre. 3 z 5 ()

JohnSmith

Tak tomuhle říkám zahozený potenciál. Ten nápad není špatný, ale aby toho hlavní hrdina využil převážně ke gamblingu a pak na závěr udělal dobrý skutek, to bylo fakt slabý. Sice to místy bylo úsměvné, což u thrilleru není nutné, ale hlavně to bylo převážně nezáživné. ()

Loki_Six

"They say that life flashes before your eyes when you have a near-death experience, but I only saw my last three months." ()

mig20

3.5* Byl to takový lepší průměr. Určitě za mě mělo téma větší potenciál a líbilo by se mi provedení filmu s větší dramatičností a využití tématu cestování časem k nějakým vtipným situacím. ()

warrenur

Posobilo to na mna absolutne odosobnene. Rychlokvaseny uzasny, ale sterilny, "vztah" rovnako. Jedina zaujimava postava bola "entita Ingram", o ktorej sme sa tak-ci-tak nedozvedeli nic. Asi preto posobila tak zaujimavo. Dufal som, ze to bude neotrele sci-fi. A pritom tu bola zrejme snaha, ktora teda vobec nevysla, o moralny vhlad na tech;nologiu, ake kedysi tvorili v Black Mirror. Neodporucam. Hlupunky cajik a strata casu. Ak ste nevideli, odporucam radsej pozriet spomenuty serial. ()

BOURQUE

Neefektívne a nevýrazne natočený film, kde celý nádejný sci-fi príbeh prepadne na úroveň D-čkového snímku. K neúspechu prispelo mnoho faktorov, zahŕňajúci nevýrazného záporka a vedenie príbehu. Pohodová rola pre Morgana Freemana. Osobné hodnotenie: 58% (*) ()

gemi

No, tak není to zrovna blockbuster, na který by člověk potřeboval jít do kina, ale příjemná, nenáročná jednohubka na jeden obyčejný večer to je určitě. Film je nejvýraznější ve své průměrnosti. Ničím nenadchne, ale ani neurazí. ()

curfew77

Dost šílený low cost. Josh Hutcherson se do "bradleycooperovské" role absolutně nehodí, Freeman si i na své poměry musel říkat, kde se to ku.va ocitl, a jediný, kdo to dává, je Lovie Simone, jenže zrovna její role je ve filmu absolutně zbytečná. Skoro ve všech ohledech je 57 Seconds úplně mimo - a to je asi ta jediná věc, kvůli které stojí za to tenhle snímek sledovat. 30 %. ()

Mamlas

Sterilní, velmi jednoduchý, až pohádkově laděný příběh, bipolární, připomínající provedením sci-fi z osmdesátek. Ženský casting strašný. ↘️ 22% ()

johnsnow

Dalo sa to pozrieť bez nejakej újmy ale jediné čo ma prekvapilo na tomto filme bolo to, že to produkoval Petr Jákl  a že Freeman hral tak jak mal hoci sa na to mohol vymrdať, ísť na autopilota a zhrabnúť keš. ()