Kandidáti života a smrti

(TV film)
  • Západní Německo Fleisch (více)

Dva stipendisté Monica a Mike konečně našetřili dost na to, aby se mohli vzít a vyrazit na vysněnou svatební cestu. Šetřílek Mike míjí jeden motel za druhým, až na kraji Las Cruses v Novém Mexiku zastaví u oprýskaného podniku s nápisem Honeymoon Inn. Pokoj pro dva za $ 7.50 a kafe v ceně. Stará majitelka se na nic neptá, hned nese klíče a slíbenou kávu. Na tu ale dvě hrdličky nemají teď ani pomyšlení. Vzbudí se až před západem slunce. Blízko motelu je slyšet sanitka a zvuk se neustále přibližuje. Další děj připomíná spíše špatný sen – Mike je násilím naložen do sanitky a prchající Monica se stěží zachrání na dálnici, kde stopne náklaďák řízený Billem. (dopitak)

Lasombra

Ve své době musel být film opravdu děsivý a kvalitní oproti ostatním filmům. Ale pokud se na něj podívám dnes -má mé uznání, za to, že je to pořád mrazivý triler s velmi aktuální tématikou a výborným zpracováním. Až do poslední chvíle, jsem věřila, že vše je jinak, než se zdálo, takže další hvězdička za nepředvídatelný děj. ()

Psycho.R

To že má film plno logických mezer by se dalo odpustit v rámci roku výroby. Dokonce jsem si i chvíli myslel, že jde skutečně o americký film (vzhledem k tomu, že se film odehrává právě tam) a to s přihlédnutím na to, že nejde o kino distribuci, ale televizní film.. Ale jestli mi bylo něco nepříjemné, pak výkon hlavní hrdinky a její věčné přehrávání. V momentech, kdy brečela jsem vážně věřil, že je to kvůli tomu, že svoji roli nezvládá. Každopádně je to počin, který na jedno shlédnutí neurazí a je to vlastně taková parafráze na městskou legendu o černé sanitce. ()

MrKrahujec

Docela takové malé překvapení. Film, který je opravdu velký svou myšlenkou a poselstvím, bohužel zas dost malý čitelně televizním zpracováním. Ale ta zápletka fakt za něco stojí... ()

aannemer

Moc si z toho filmu nepamatuji. Viděl jsem ho v 80. letech v kině a jelikož tehdy bylo podobných filmů ještě méně než šafránu, zanechal ve mě zážitek z něj velmi hlubokou stopu. Znovu jej vidět nechci. Je mi jasné, že dnes se podobné filmy točí úplně jinak. ()

FandaF

Nevyužitý potenciál. Zápletka i lokality super. Ale děravý scénář druhé půlky a hlavní postava - megakráva - ten film úplně zabily. Hvězdu dávám za první půlku filmu, zbytek odpad. ()

DAJAAAA odpad!

Námět dobrý, zpracování tragické.Povídám to pořád,skopčáci neumí točit filmy.Co můžou,to dojebou.Pry "horor",no to určitě. ()

petrastrela

Viděla jsem to před x lety, byla jsem malá holka a pěkně vystrašená. Vzpomínám na to doteď, tento film u mě odstartoval strach ze zlých lidí a ze smrti, jejíž forma je jiná, než přirozená. ()

valinka

Chvílemi mi to přišlo zdlouhavé,ale bohužel obchod s orgány je tvrdá realita.Především párových či jater tam stačí část. Tenkrát jsem se bála nedávno jsem zkoukla znovu má to stále náboj.Jinak maso pro doktora Jacksona byla naše oblíbená hláška chudáci pacienti ()

TRIXTEEN odpad!

Další z filmů, který je podle mě nadhodnocen díky nostalgii. Jako dítě jsem z něj byl vystíhovanej, ale byla chyba se na to podívat znovu. Měl jsem si ho pamatovat jako "hustej film", ale bohužel jsem si to zkazil (stejně jako u Sexmise a Ducha lesa). ()

rogosak

Německý film, vyžívající se na USA. nic moc na můj vkus, ale podruhé bych se na něj nedíval. Kde byla policie, když zavraždili tu doktorku? ()