Režie:
Michael WinnerScénář:
Michael WinnerKamera:
Jack CardiffHudba:
Tony BanksHrají:
Faye Dunaway, Alan Bates, John Gielgud, Denholm Elliott, Oliver Tobias, Glynis Barber, Joan Hickson, Marina Sirtis, Celia Imrie, Ellen Pollock, David Gant (více)VOD (1)
Obsahy(1)
Faye Dunaway jako urozená lady, která se ve svém životě hrozně nudí. Tuto nudu začne zahánět tím, že přepadává pocestné. Její šlechtický manžel (Denholm Elliot) však nemá o eskapádách své ženy ani tušení. (MVanis)
Hrají
Faye Dunaway
USA
Nejlepší filmy:
Malý velký muž (1970)
Skleněné peklo (1974)
Čínská čtvrť (1974)
Alan Bates
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Růže (1979)
Řek Zorba (1964)
Daleko od hlučícího davu (1967)
John Gielgud
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Sloní muž (1980)
Gándhí (1982)
Šarlatový a černý (1983) (TV film)
Denholm Elliott
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Dobyvatelé ztracené archy (1981)
Indiana Jones a Poslední křížová výprava (1989)
Bangkok Hilton (1989) (seriál)
Oliver Tobias
Švýcarsko
Nejlepší filmy:
Ježíš Nazaretský (1977) (TV film)
Sharpovo Waterloo (1997) (TV film)
Medvědí vodopády (1999)
Glynis Barber
Jihoafrická republika
Nejlepší filmy:
Pes baskervillský (1983) (TV film)
Slečna Marpleová: Rozbité zrcadlo (1992) (TV film)
Murphyho zákon: Zlíbej mě a mluv (2003) (TV film)
Joan Hickson
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Trouble in Store (1953)
Milionová bankovka (1954)
The Man Who Never Was (1956)
Marina Sirtis
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Star Trek VIII: První kontakt (1996)
Star Trek X: Nemesis (2002)
Star Trek VII: Generace (1994)
Celia Imrie
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Jonathan Creek (1997) (seriál)
Hilary a Jackie (1998)
Gormenghast (2000) (seriál)
Ellen Pollock
Německá říše
Nejlepší filmy:
La Fleur de l'âge (1965)
Noční život (1929)
Hříšnice (1983)
David Gant
Nejlepší filmy:
Sherlock (2010) (seriál)
Statečné srdce (1995)
Gándhí (1982)
Mark Burns
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Hvězdný prach (2007)
Ludvík Bavorský (1973)
Ohrožení Britannicu (1974)
Robert Putt
Nejlepší filmy:
The Rutles (1978) (TV film)
Lady Jane (1986)
Hercule Poirot (1989) (seriál)
Dermot Walsh
Irsko
Nejlepší filmy:
Písečné moře (1958)
Chain of Events (1957)
The Thief and the Cobbler (1993)
Marianne Stone
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Korunní svědek (1959)
Panu učiteli s láskou (1967)
Perný den (1964)
Marc Sinden
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Bílé noci (1985)
Zamilovaná princezna (1993)
Plnými plachtami vpřed, Kolumbe! (1992)
Norman Mitchell
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Růžový panter znovu zasahuje (1976)
Hledá se Bunny Lakeová (1965)
Oliver! (1968)
Cyril Conway
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Zlo pod sluncem (1982)
Správná věc (1989)
Hra na vraždu (1986) (TV film)
John Savident
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Gándhí (1982)
Mechanický pomeranč (1971)
Soumrak dne (1993)
Derek Francis
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Co je dobré pro husu (1969)
Press for Time (1966)
Duch Vánoc (1984) (TV film)