Příležitostný obchodník s drogami Simon si chce vyjet se svými kamarády do Las Vegas. Podplatí proto kolegyni Ronu, aby za něj vzala službu v supermarketu. To ale neví, že se u její pokladny objeví Adam a Zack, kteří nutně potřebují nějaké „zboží”. Rona potřebuje nějaké peníze, a tak se rozhodne sehnat drogy sama a vydělat tak pár nezdaněných „babek”. Netuší ale, že podivní „zákazníci” byli ke spolupráci donuceni policií. Horké chvilky čekají i na Simona, který nejenže v casinu prohraje hromadu peněz, ale podpálí hotel, ukradne sportovní bourák a nakonec postřelí majitele striptýzového baru. (Bonton Home Video)

Rathe

Film, který by si zasloužil mnohem více pozornosti. Ale bohužel je pravdou, že jména prodávají film. A tady to byl v hereckém obsazení samý neznámý. Mně samotnému rozdělení filmu do 3 příběhů úplně nesedlo. A když už to tak udělali, měli je udělat všechny stejně zajímavý. Mně se nejvíc líbil příběh Simona v Las Vegas, ale třeba Adam se Zackem už jenom dotáhli film do nějaké té vhodné délky a možná přitáhli pár vlhkých patnáctek... a ne, herecké výkony se mi nelíbily. ()

Ajbell

Páni, tak až takúto hovadinu som nečakal. Ani kúsok komédie, akurát život podlých a zdrogovaných ľudí. ()

andy60

Čekal jsem mnohem větší blbost - takový ty filmy pro náctileté, které ani nemají scénář, hlavně se tam pořád fuckuje a řeší, jak koho ojet. Tohle naštěstí není ten případ, tohle má příběh (rozdělený do tří povídek), má to svižné tempo, má to napětí, má to humor. Jednou větou - bavilo mě to. ()

Sejkorka

Překvapivě výborný film, nejen pro teenagery. Jak psáno, scénář typu Tarantino. Což se mi vždycky líbí. Navíc můžu celou dobu doufat a upínat se k tomu, že sympatická Ronna není mrtvá. Prolnutí těch tří příběhů, kdy se postupně dozvídáme některé detaily k těm předchozím, to je fakt perfektní. Film má fakt švih, ten Doug Liman je skutečně výborný režisér. má na kontě perly jako Na hraně zítřka či první díl Bourna (Identita). Pozn : Nekonečná je retrospektiva pěkných mladých héreček. Zde je další, Kanaďanka z Toronta Sarah Polley , trochu podobná Robin Wright. Má však i AA nominaci za adaptovaný scénář ( 2008 -Daleko od ní , film , který režírovala) AKTUÁLNĚ - 032023 , Sarah P. má Oscara 2023 - Women Talking (2022) (Nejlepší adaptovaný scénář). Hodnocení filmu GO stále vysekoé, 4* , ideálně 4,5. ()

Dr.Marek

Na 90.léta naprosto nadčasový kousek! Bomba, i ten propletenec příběhů a netrpělivě čekáte jak dopadne naprosto skvělá Sarah Polley v roli Rony, neprávem opominutá, ale za mě za tuhle roli měla být minimálně nominovaná na Oscara! ()

Creepshow znovu

Creepshow znovu