Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Českému slavíku je 60! Oslavte společně s námi výjimečné jubileum nejpopulárnější hudební ankety v zemi! Těšit se můžete na exkluzivní vystoupení těch největších hvězd! Uvidíte skupiny Lucie a Olympic, Ewu Farnou, Marka Ztraceného, Jiřího Korna a další! Slavnostním večerem vás provedou Aleš Háma, Ondřej Sokol a Tereza Pergnerová... (TV Nova)

(více)

Recenze (34)

castor 

všechny recenze uživatele

Každý předem ví, co může očekávat... tím bych asi začal. Jinak každý druhý se poplácal, jak to vlastně dělá hezky. Dav uctívačů hlasu Lucie Bílé se po ročním kralování Ewy Farne semknul, Kabáti vydali desku, takže vytlačili optimistické popové bandy, naopak Ztracený se neztratil. Jiné než klasické kategorie zbytečné, když si pro ně stejně nikdo nepřijde, viz hip hop a rap. Prostě Český slavík chce mnohé postaru (kdyby Mistr ještě žil…), nechce překvapovat, nechce být zapšklý… Dykova poznámka (roky koncertoval, vydával desky a nic) trefná. Moderátoři se svou milou dávkou nekorektnosti nezklamali. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Moderátorská dvojica si pripravila také skvelé vtípky, že sa niekedy na nich nezasmiali ani oni sami. Inak pohľad do hľadiska dal vedieť, čo za výkvet je tá naša herecko-spevácka smotánka. Samá kurtizána, dokonca aj manželky, ktoré už nepotrebujú zaujať nejakého toho režiséra v zákulisí svojou holou frndou, zvolili oblečenie v štýle cecky von, lebo decentnosť sa už nenosí. Ak si odmyslím reálnych brkohuličov, tak ešte aj Krajčo sa obliekol ako posledný riťopich v sieťovej látke, ako by už len čakal, že mu Bendík ocmúľa bradavky. Jediným pozitívom bolo pár svetlých hudobných vystúpení a pocta Zagorovej, možno aj dojatosť Bílej, ale najväčším zabijakom celého programu boli reklamy, ktoré nastupovali skoro každých 15 minút a boli tak ukrutne dlhé, že kvôli nedostatku reálnych reklám musela nastúpiť rovno niekoľkominútová pasáž, akože upútavka, na 1155. časť seriálu Ulice... ()

Reklama

kingik 

všechny recenze uživatele

Rok co rok posílám do ankety korespondenční lístky s hlasy pro mé pěvecké oblíbence. Rok co rok čekám, až se na pěkných příčkách umístí můj největší oblíbenec Jan Cézar. Po mnoha letech a tunách korespondenčních lístků jsem poznal, že se neumístil ani v první stovce. Propadl jsem trudomyslnosti. Ovšem přemluvil jsem se a s velkou radostí i s dávkou hořkosti a pachuti nenaplněné nostalgie jsem sledoval letošní klání zpěváků, zpěvaček a hudebních skupin, které sice nikterak neoblibuji, nemá však smysl pachtit se za podporou mrtvých uměleckých kariér. Náhle jsem při sledování přímého přenosu zpozorněl, protože se vedle dvou moderátorských šašků vyjímala lepá žena ve věku padesáti let, ovšem oděna a učesána v rajcovním porno stylingu. A hle, při bližším ohledání se jednalo o úspěšně exhumovanou Terezu Pergnerovou, následně uklizenou do bekstejdže. Neúprosný závan devadesátých let se naštěstí nevyřítil, pěvecká vystoupení bez ladu a skladu měla dost pofidérní úroveň a ohraná a absolutně nevtipná a ničím zajímavá moderátorská dvojice Sokol & Háma si říkala o zatracení. Slavík i letos kokrhal do okázalé prázdnoty a vyloudil tristní estrádu, co trvala podstatně déle než bylo záhodno. A s Janem Cézarem jsem nadobro skončil. Příště podporuji Pepu Melena. 4/10 ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Tak už je to tu zase. Sice pod novým názvem a v rádoby „novém kabátku“, ale jinak stejná škvára, jako předešlé ročníky. To vážně ještě nikdo těm tvůrcům neřekl – nebo jsou tak blbí, že musí pořád obsazovat do role moderátorů dva největší trapáky Sokola s Hámou – ti dva jsou tak trapní až už je to pod hranicí snesitelnosti. Zachraňovala to alespoň trošku již zestárlá Tereza Pergnerová a to nejen svým „Čágo belo“… Jinak zas ta samá písnička (Bílá – Kabát) proboha za co to pořád dostávají – nemá to snad být za úspěchy za minulý nebo daný rok? Ztracený – ok beru, mladí ho žerou, Řezník mi sakra chyběl – ten to jako jediný dokázal minule pořádně rozjet a natvrdo říct, jak je to s naší pop scénou. Farna viditelně neumí zpívat na playback – těžce to nezvládala – no a Mirai se snažili zpívat bez něj ale hnusně falešně až mi bylo na blití (přitom v rádiu jim to jde, když to mají ošéfované ve studiu), jeden magor nám tu zakvákal – no to zas byla skvadra. Jediné pozitiva vidím ve vzpomínce na Hanku Zagorovou a uvedení do síně slávy J. Suchého, který toho v životě dokázal opravdu hodně! ()

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Svěží večer měl svižný průběh. 1)  Zaujali mě vtipní konferenciéři 51letý Ondřej Sokol a 49letý Aleš Háma. Jsme tady tři za cenu jednoho Leoše Mareše._____  2)  Slušelo to 45letému Richardu Krajčovi a 37letému Vojtěchu Dykovi._____ 3)  Pořád to dobře zpívá už 80letému (!) Petru Jandovi._____ 4)  Ostatní přítomní byli do počtu nebo někteří očividně nadpočetní._____ 5)  Dykův Šumavský otčenáš pěkně uzavřel přenos.             .         .           .                    .                     .                             .                               .                                                                 .                                                                                              .                                                                   . ()

Galerie (64)

Zajímavosti (1)

  • Přímý přenos z udílení hudebních cen Český slavík sledovalo téměř 1,3 milionů diváků starších 15 let, stal se tak nejsledovanějším pořadem celého dne. (rublik05)

Reklama

Reklama