poster

Zamilovaná princezna

 • Itálie

  Piccolo grande amore

 • Slovensko

  Malá veľká láska

Romantický / Komedie / Drama

Itálie, 1993, 157 min

Komentáře uživatelů k filmu (9)

 • Deimos
  *****

  TV/// Obsazení 10/10 Děj 10/10 Hudba 10/10 Prostředí 8/10/// +princezna Sofia (Barbara Snellenburg), postavy, hudba je mojí srdeční záležotostí, příběh, herci -bych nevěřil, že tento film skoro nikdo neviděl (nehodnotil)/// Tohle je ta nejkrásnější filmová esece zabalená do krásné moderní romantické pohádky. Viděl jsem mnohokrát, nikdy jsem však neznal název, ani jsem nevěděl, že už to bylo natočeno ták dávno. Herci se sice moc neprosadili, ale postavy znám nazpamět. Tenhle film řadím mezi ty nejkrásnější filmové zážitky. Lépe už to natočit nejde./// Celkem 97%/// PS: Americký název je Pretty Princess a u nás to mohlo být uvedeno jako dvoudílný film s názvem Zatoulaná princezna(12.3.2009)

 • Evander
  ***

  Docela příjemné romantické béčko s výtečnou hudbou.(3.10.2018)

 • Arsenal83
  **

  Naozaj krásna moderná princezná a taká hra na popolušku v mužskej roli. Je snáď až neuveriteľné, že tak prostý príbeh má dve a pol hodiny a takéto hodnotenie - na imdb je to len 37 percent. Napriek snahe o peknú romantiku vďaka krásnym hercom je táto myšlienka silno prebitá tuposťou celého príbehu a jednosmernými postavami.(19.11.2018)

 • Gladi
  *****

  Vynikajúca talianska romantická komédia.Okrem pekného príbehu a krásnej Sofii mám tento film rád hlavne pre jeho skvelý soudtrack,Sweet harmony od Beloved, What is love od Haddaway a Carabian blue od Enyi vo mne prebúdzaju nostalgiu. Deimos máš pravdu na Slovensku to išlo ako dvojdielný film(30.3.2009)

 • katapultova
  **

  Jak může mít takováhle blbina tak vysoké hodnocení? Raoul Bova vypadá dobře, a B. Snellenburg má pěknou postavu, ale příběh je velice jednoduchý a předvídatelný, herecké úlohy nijak extrovně zahrané. Sečteno a podtrženo, vidět jednou v dlouhé chvíli asi ano, ale to je asi tak vše.(1.2.2013)

 • fooggyy7
  *

  Barbara Snellenburg není sice uvedena v hlavní roli, ani v žádné jiné roli, ale ta hvězdička patří jenom ji. Jinak to byla typická italská sračka(30.9.2018)

 • Verunka045
  *****

  Film,který se mi zaryl do srdíčka. A skladby, které jsou stále oblíbené. Krásná princezna Sofie a hezoun učitel surfu Marko tvoří nádherný film, kde láska dělá mnoho. Všem doporučuji! Není co více dodat,zbožňuju tento film.(10.11.2009)

 • dudel3333
  *****

  spomienka na detstvo,na dvojdielny film ktorí som miloval.Hudba,prostredia,zalubena dvojka.Krasne milo romanticke(25.7.2011)

 • valeri2501
  **

  Velmi.......zajímavý počin....- princezna krásná, soundtrack super....no a tím jsem skončila..(27.10.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace