Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Seržant John Berlin je zkrachovalý policista, který začal v novém městě. Brzy po jeho příjezdu se začne množit počet vražd. Během vyšetřování Berlin nabude dojmu, že již narazil na stopu masového vraha. Ten právě ohlásil osmou oběť s krycím jménem Jennifer. Berlin se při pátrání setká s krásnou mladou ženou, která je slepá a zdá se být jediným spojovacím článkem k těmto zločinům. Mohla by se tedy stát další ohlášenou obětí vraha. Čím hlouběji je Berlin do případu zatažen, tím více se pro něj stává noční můrou a podezřelý může být každý. Dokonce i on sám... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (61)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Staré ale dobré, kriminálka, ktorá bavila a baví. Teda aspoň mňa, iných môže dlhá stopáž trocha nudiť, pretože film má síce atmosféru, ale strhujúce tempo určite nie. Každopádne nemá v sebe hluché miesta, vyvíja sa síce pomaly a postupne, no zaujímavo. Chválim hlavne famózneho Malkovicha vo vedľajšej role. ()

viperblade 

všechny recenze uživatele

Upřímně, čekal jsem thriller se skvělým obsazením. Dostalo se mi ale opravdu nudného filmu, který kdyby neměl Umu (perfektní výkon) a Malkoviche (který zde nedostal moc prostoru, ale ten, který dostal, využil na 100 %) bych ohodnotil tou nejnižší možnou známkou. Takhle jsou to slabší dvě hvězdy. 30 %. ()

Reklama

Martin741 

všechny recenze uživatele

Pri registracii na csfd som vedel, ze narazim na filmovu recyklaciu - tuto tento film je akoze dobre ohodnoteny a akoze tam ide o vela - vrazdy sa mnozia, podozrivy moze byt kazdy - len rezisersky je to cira rutina. Podarila sa atmosfera, no niektore sceny hm, namiesto ich rozpletania a objasnenia som narazil skor na zapletanie scen, z niektorych sa stal doslova gordicky uzol. Ucast Johna Mlkovicha som nepochopil a nikto mi ju doteraz nevyjasnil : 40 % ()

Rob Roy 

všechny recenze uživatele

Jennifer 8 je jen slušný thriller s dobrým obsazením. Bohužel scénář ničím nevybočuje z vod průměru ( vyšetřování sériové vraždy detektivem, který je tímto případem posedlý a přestože pro kolegy je již případ uzavřený, on pátrá dál/ vztah se slepou svědkyní - to všechno už to bylo ). Pokud něco stojí za zmínku, tak je to především Uma, která podala slušný výkon v roli slepé svědkyně ( a navíc jí to hrozně sluší, no prostě pro fanoušky ), Garcia s Henriksenem průměr. Napětí se režisérovi moc podařit nenavodilo, tedy až na jednu výbornou scénu a celkově na mě film působil takovým zvláštním smutným dojmem. ()

Pepinec 

všechny recenze uživatele

Dovoluji si s amatérskou nabubřelostí napsat, že mi vadily mezery ve scénáři. Krom dalších jiných zvláštních návazností a situací zde dochází ke dvěma zásadním konfrontacím, kdy se má dvojice poznat na základě hlasu. V obou případech to dopadne zcela nepochopitelně. Co se napětí týče, velmi slušné. Jen bych se už pro všechny časy rád dočkal vysvětlení toho, proč si policisté na tajných nočních akcích klestí cestu baterkou, která by ozářila i astronauta u Mléčné dráhy. Jak tu mnozí zmiňují, Uma Thurman zahrála dobře, navíc ji to slušelo. Nejcharismatičtější postavou je však na plné čáře John Malkovich, kterého jsem měl sto chutí bacit do čumáku, jak brilantně zahrál vyšetřovatelskou svini. Andy Garcia za ním udýchaně kulhá, což je vzhledem k nepoměru stráveného času obou pánů před kamerou další ze slabin celého filmu. ()

Galerie (26)

Zajímavosti (3)

  • Natáčení probíhalo v kalifornských městech Eureka a Trinidad a v kanadském Vancouveru. (Terva)
  • Film měl rozpočet 20 000 000 amerických dolarů. Rok po uvedení se však autorům vrátili jen 11 300 000 amerických dolarů. (Terva)

Reklama

Reklama