Přísně utajovaný projekt, na kterém Kazma a jeho tým pracovali přes 4 roky, vstupuje historicky poprvé jako ONEMANSHOW v celovečerním formátu do kin. Unikátní film mění dosud zaběhnutá pravidla kinematografie a jako jediný na světě bere diváky za hranice filmového plátna do opravdové reality. (Bontonfilm)

tuctovychlap

a mňa Kazma proste baví..nenudil som sa, ba sa aj usmieval..sem na Slovensko hra o milión doláčov nemá prečo prísť, takže sa Slovák nemôže cítiť ojebaný..teda nie Kazmom, na to tu máme polificov..ups..politikov..a ak Kazma robí popri tom charitu, fajn..ak nie..nuž, štát má makať tiež..proste za mňa pekných 75 % a päť kazmov hejterom naprotiveň.. ()

Destoroyah

Na tento film som sa naozaj tešil a aj cez všetky tie nadávky a ohováračky aký je ten film zlý a vôbec nestojí za pozeranie som tomu stále dookola dával šancu. No nakoniec ma tento snímok milo prekvapil a vôbec som nečakal že si ho až takto užijem. Film má na české pomery veľmi lákavú kameru, nápady a príbeh. Nepamätám kedy som niečo takéto od našich bratov videl. Chápem prečo veľa ľudí film nechápe a neznáša ho pretože film má určitý a celkom závažný problém. Toto sa nedá brať ako film, je to skôr dlhé a dobre spracované video od Bartoška no na pomery filmov je to dosť amatérsky vyzerajúce. Humor tam niekedy bol no väčšinu filmu sa jednalo len o trápne pokusy o vtip. Jedna vec ktorú ešte musím pochváliť je hudba ktorú s radosťou počúvam do dnes. V skratke: Podarený  Český Money Heist. HODNOTENIE: 7,5/10 ()

Danielaaa

Do kina bych na to nešla, ale když se film objevil na Netflixu, byla jsem velice zvědavá. A konalo se velmi příjemné překvapení (a to zdaleka nejsem Kazmova fanynka). Nápad, zpracování, nadsázka, vtip, smazání rozdílů mezi zahraným a reálným, počítačová grafika = já byla nadšená. Buď to lid nepochopil nebo nechápu tak nízké hodnocení. Kazmovi po zásluze přeju ty vydělané prachy za film všemi deseti :-) ()

Tomdvab odpad!

Větší hovno nikdy nikdo v ČR nestvořil. A to byla konkurence po všech těch Langmajerovinách veliká. Kazma získal primát. Svůj k svému. ()

Bingotrun

Velký zklamání :/, namísto vzrušující hry je to jen pitomá napodobenina americkejch komedií, ale s lidma bez talentu. Kazma zvládá skeče, ale není Sacha Baron Cohen, takže na tohle nemá (a ego mu nedovolilo si to přiznat). ()

711 odpad!

Neskutečná totálně smyšlená sračka.. ano Fortuna nic netuší obrali jsme je o 30 mega byli jsme v jejich servru.. vytiskli jsme si občanky lidí atd..ty vole určitě 🤣🤣🤣 nechoďte na to budete 100 minut čumět na to jak vám jeden egomaniak nonstop lže. ()

KRAVKOID001 odpad!

No zírám !  Tohle jako vážně ? Zbytečnější reklamní sračkoidní fekalistický odpad jsem snad ani ještě neviděl... Ne nepomůžou tomu ani známé české tváře... Bože, ptám se proč...PROČ ? Česká kinematografie skutečně zapadla do pěkných hoven !  Lepši je i latinské porno s neznámými herci v avi kvalitě. Po hodině jsem to vzdal.. ()

hori14

Byl jsem v noci 0:01 na premiéře v Brně v Olympii. Nevím co viděli den předem 2500 lidi na predpremiere ale film se mi jako fanouškovi Kazmiče líbil. Opravdu ale nejde o film ale o to co se divák dozví/jak je vnímavý. Nehodnotil bych to jako odpad. Myslím, že kdo to tak hodnotí, tak pořád nechápe o co jde. Ten kdo pochopil a chce se zúčastnit hry o 1 000 000 $ tak to zhodnotí kladně. Vždyť opravdu nikdo nic takového neudělal. Co se týče příběhu tak je těžké říct jestli je pravdivý ale je určitě hodně za hranou a je to Mega průser 😀. Ale jsem pro. Proč ne. Kamil je borec! Jediné mínus je, že se hra opět směřuje do Středočeského kraje (Praha, Lysá nad Labem). To znamená že půlka republiky je v nevyhode kvůli vzdálenosti. Čekal jsem že se to bude odehrávat někde u Kroměříže, odkud Kazma pochází. Ale to je jen můj dojem. Co by vlastně člověk neudělal pro takové peníze! ()

Frankie86

Reakce na recenzi Dweep: Davas 5 hvezd a z toho 4 z litosti. Dle tveho popisu se minimalne 4 hvezdy netykaji filmu. Takovi recenzenti nemaji na csfd co delat a pouze nici relevantni hodnoceni… ja osobne na film nepujdu, takze jej hodnotit nebudu. Ale podle vseho to chtelo asi min brat pervitin. ()

Ond.RasH

No super, já se v kině i smál od srdce a nebyl jsem sám. Kdo by čekal před pár lety, že nový díl one man show se bude promítat v kině a já se na to budu dívat v 00:05. Je to takový kočkopes filmu inspirovaný Dannyho parťáky, Podfukáři a Kazmou a ve výsledku splnil to co měl splnit. Já od toho nečekal Nolana a herecký výkony z Oppenheimera. Spousta věcí je tam přestřelených ale to zas do filmu patří a je to tam schválně a tak by se na to mělo dívat s nadhledem. Spousta lidí se mi zdá že tu výbornou věc nepochopilo tak jak autor to myslel :) Pro lidi s nadhledem je to super letní zpestření. Doporučuji vidět :) ()

FakinAdsso odpad!

Více trapností a patosem nasáklou slátaninu, už jsme tu dlouho neměli. Ftipný je, že si ve filmu dovolí udělat žert na Zdeňka Trošku, ke kterému je jejich "dílo" přirovnáním paradoxně nejblíže (Pozdní tvorbě rozumějte). Pokud Vám vylejzali střeva z tělních otvor u posledních Kazmovych videí a marnotratných pokusu o senzace, tak si je chraňte a nikdy se neodvažte vidět celý tento "Movie" od začátku do konce na jeden zátah. Strávit u něčeho tak debilního delší dobu, může mít trvalé následky. ()

Leira odpad!

Nepřekvapí mě, až za nějaký čas milej Kazma vystoupí ze stínů a prohlásí, že to mělo všechno vyšší účel, aby tuhle pohromu zamáznul a dostalo se mu tleskánků, na které se tolik těší. ()

Nunaak odpad!

S těží se to dalo dokoukat do konce a to už tuhle jeho onemanshow znám nějaký ten pátek. Herecké výkony podprůměrné a z toho co člověk slyší, nemám pocit že by pokaždé mluvil pravdu. Odpad za to, že jsem čekal úplně něco jiného a kazma zklamal. Možná měl 4 roky pracovat na něčem mnohem smysluplnějším ()

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva