DogMan

Vizionář Luc Besson přichází s fascinujícím antihrdinou na jeho cestě za odplatou a vykoupením. Jako chlapce ho zavírali do kotců se psy. Teď je dospělý a má zvláštní dar. Žene ho touha po pomstě i trestání bezpráví. Nemá žádné zábrany. Jeho zbraní je oddanost jeho psů… (Bioscop)

vitekpe

Velmi zajimavej napad, skvele natoceno, vybornej Caleb Jones. A Grace Palma je nadherna. Po delsi dobe novy film, ktery me zaujal a pobavil. ()

666Carnage

Trailer hodně klamal tělem, čekal jsem akční řezbu a dostal drama, které bylo okořeněno parádním hereckým výkonem. Koukalo se na to dobře ani tomu nevadila skoro dvou hodinová stopáž. Dogman zahrál na výbornou a pejsci baví. 70% ()

POciSEM

Rozhodně povinnost pro všechny pejskaře a fandy Caleba Jonese. Dogo řežba ke konci filmu ve stylu sám doma je třešničkou na dortu. Besson každopádně překvapuje a Jones stoupá v mym žebříčku oblíbenosti. ()

TheSpearCZ

Žánrově různorodá jednohubka, kterou Besson překvapil nejednoho diváka, včetně mě samotného.  Caleb Landry Jones s parádním hereckým výkonem a potvrdilo se nám tu, co už všechno víme, a to, že psi jsou milionkrát lepší než lidé. Plusové body za flashbacky z dětství a za vyvražďovačku kartelu! Čisté 3* ()

TomasKotlant

Fíha! Časově mnohovrstevnatý, ač celkem soudržný děj vykreslující profil psychicky velmi nestandardní, ale o to možná nečekaně lidštější osoby, která ač v mnoha oblastech překračuje standardy běžné společnosti, tak se ve výsledku stává jejím středobodem. Masterpiece s geniálními hereckými výkony. [Festival francouzského filmu, Centrál HK] ()

warrenur

Atmosfera zaverecnych 5tich minut a vynikajuci song Autumn Star od uzasnej vokalistky Sateen si vyziadali dalsie polhviezdie k mojmu hodnoteniu. :) Dogman je vyborna pribehovka s trochou toho naivnejsieho mysteria v porozumeni stvornohych milacikov k trpiacej, ale milujucej osobe, ktoreho zahral Calbe Landry Jones dokonalo. Ak tuto liniu, vlozenu Luc-om Besson-om v tomto filme akceptujete, film vam sadne. Forma rozhovoru so psychologickou mi pripomenula nedavny serial s Tomom Hollandom The Crowded Room. Zaverecny obraz z vtacej perspektivy pripominal zrod komixoveho hrdinu. :) 65%  "You're INSANE...". "Thank you". :) ()

Rathalos

DogMan je ozaj zaujimavy film a skvela zanrovka s vynikajucim Calebom Landrym Jonesom,ktoremu som uveril kazdy pohyb aj grimasu,neskutocne to zahral,ako uz tu poniektori spominali,zasluzil by si Oscara a nielen on,ale aj psikovia,ktori boli uzasni,davam jasnych pat hviezd...:⁠-⁠) ()

figliar

Akčná jazda Luca Bessona v plnej paráde. Psychologický thrillerový horor som už dlho nevidel a musím priznať, že som z neho nadšený. Caleb Landry Jones zvládol rolu Dogmana na jednotku, hoci je od prvej scény zjavné, že sa nechal inšpirovať Jokerom v podaní Joaquina Phoenixa. Ale aj tak ani chvíľu film nenudí a v mnohom diváka prekvapí. Jediná škoda je toho prvoplánového konca, inak by som hodnotil za plný počet. ()

Daiker

Čekal jsem šílenou, bláznivou akční jízdu a dostal jsem zvláštní drama o Dogmanovi. Určitě to mělo být kratší, některé dějově linky byly zbytečné. Že budou psi tak vycepovaní jsem nečekal a scény s nimi byly až úsměvné. Nevyužitý potenciál gangu (závěrečný masakr jsme znali z traileru a nic navíc jsme nedostali). Herec si roli Dogmana užíval a mohlo to mít temnější vizual jako třeba u Jokera. Hudba mi přišla nevýrazná. Jinak jsem se nenudil, bylo to zajímavé sledovat, jen jsem čekal jiný film.... ()

John80

Príbeh chlapca od detstva až po jeho dospelosť, ktorý uprednostnil psy pred vlastnou rodinou ,prežil nejaký čas so psami v ich voliere kde ho zavrel jeho tyranský otec s bratom  až do dospelosti kedy sa rozhodol pomstiť za činy nielen im dvom ale aj ďalším ludom 4* ()

rivah

Skutečně, jak tu někdo píše, tohleto vypadá jako film snaživého debutanta. Pošahaný muž, který miluje pouze psy a má je na povel. Ale co z toho? ()

MAAUZ

Kámoš mě vytáhl na poslední den festivalu francouzského filmu do velkého sálu kina Světozor a musím říct, že jsem byl mile překvapen. Z DogMana celkově, který nás oba oslovil svou originalitou a myšlenkou. Těmi všemi vycvičenými psi. Určitě hlavním hercem Calebem, který se pro roli narodil. A asi nejvíce pozvaným hostem, jímž byl sám režisér Luc Besson, kterej byl vtipnej a na Frantíka až neuvěřitelně sympatickej. Dokonce nám po Q&A věnoval i pár rad do života. Odnesl jsem si opravdu fajn pocit z celého večera. ()

RAFT

Besson zase po dlouhé době natočil kvalitní podívanou.Stopáž neuškodí,film odsejpá.Takový sám doma a kupa psů.Za mě 60% ()

Ex_Machina

Natočiť zaujímavý a originálny film o samotárskom transexuálovi na vozíčku, ktorý rozumie psej reči, to chce odvahu. No najmä vynikajúceho režiséra a kvalitný scenár. Luc Beson ním je. Kto tomuto filmu dá šancu, tak k svojmu údivu zistí, že pozerá hlboký film o nespravodlivom osude jedného človeka, ku ktorému sa svet obrátil chrbtom. Za zmienku stojí aj herecký výkon roka v podaní Caleba Landry Jonesa  ()

ANTYCHRYST

Takovej psí Joker.. čorujici psi to jsem ještě neviděl:) hlavní postava zahrála dobře tohle dramo..ale něco tomu chybělo.. aby se to vrylo alespoň trochu pod kůži..což se bohužel nepovedlo..50% ()

PAVLIS

50%. Čekal jsem podle textu distributora spíš hrdinský film s nějakou tou psí akcí, ale chyba lávky. Jediná větší a dlouho dopředu avizovaná akce je až ke konci po velmi dlouhé, vážné a nijak zvlášť originální nebo zajímavé předehře. Takže jde spíš o lehce béčkový životopis jednoho chuděry, co si rozumí se psy a umí toho patřičně využít i zneužít. Sice slušně natočený, ale nebýt ke konci trošky emocí, není jinak moc co vyzdvihovat. ()

Plastík

Hodně velliké překvapení. Člověk pořád čekal co bude. Pravdou je, že něco bylo přitažené za vlasy, ale klidně to přijímám s povděkem. Potěšilo mě to sledovat. Opravdu pěkné. ()

gabrina

Zajímavý film. Uvedla bych ještě žánr komedie, což jsem nečekala, ale místy  překvapilo a pobavilo. Čekala jsem více psychologické drama, proto trochu zklamání, ale nevadí. Caleb byl úžasný a za něj 70%. ()

Luc Besson chystá vlastního Draculu

Luc Besson chystá vlastního Draculu

18.02.2024

Je tomu už pár měsíců, co do našich kin dorazil zatím poslední snímek režiséra Luca Bessona (Leon, Pátý element) pod názvem DogMan, v němž si hlavní roli zahrál americký herec Caleb Landry Jones.… (více)