Oggy a škodíci

• Česko Oggy a švábi (více)

Série(8) / Epizody(579)

Oggy, dobrosrdečný, tlustý kocour nemá rád nic jiného než poklidné podřimování u televize. Tři zlomyslní švábi Joey, Marky a Deedee se však svým neustálým obtěžováním a trápením postarají o to, aby poklidný život, po kterém tučný kocour tak touží, skončil. A co víc, švábi jsou jen částí jeho problému... Oggyho spokojený život také narušuje jeho bratranec Jack, který je posedlý ďábelským úmyslem zničit nezvané vetřelce jednou provždy. (oficiální text distributora)

Kiedis

Krásně brutální animáč o životě jednoho obyčejného,blbého kocoura,jeho silného,rovněž blbého kocouřího bratříčka a tří sympatických,i když taktéž né moc logicky uvažujících "škodících".Naivita všech aktérů a občasná brutalita škodíků vždycky zaručeně pobaví :))) ()

danio

Další varianta na věčné miniválky Toma a Jerryho. Nápady tomuto seriálu nechybí, postavičky jsou skvělé, ale i když je to určené asi hlavně pro děti, musím říct, že mě to baví taky. ()

LadyAjva

Miluju tu pohádku. Dům, který má podle všeho 50 tisíc pater a 200 tisíc kilometrů schodů, místnosti jsou velikosti fotbalového hřiště a ty tapety! V tom velkém paláci žije jeden roztomilý koucourek a také tři nezvaní návštěvníci...Je to geniální, vypnete u toho a ještě se budete skvěle bavit. ()

Kubasino

Jako dítě jsem vyrůstal na Tomovi a Jerrym a prostě jsem jě miloval. Nebo spíše Toma, jelikož jsem Jerryho vždy považoval za hlavního padoucha a z duše jsem ho nenáviděl (už to tak mám - stejné u ptáka Uličníka, Zajíce z Jen počkej zajíci apod.). Nicméně nyní už mě vůbec nebaví. U Oggyho je to však úplně něco jiného, tady totiž miluju všechny postavy a vždycky jsem vysmátý od ucha k uchu. Ale třeba na Simpsonovi to zase dosahovat nemůže. Takže hezké 4 hvězdičky. ()

Otan

Hlavně se u toho docela zachechtáte.Synové,když byli menší ,tak to chtěli furt a já vlastně s nimi. ()

ohinek

každý den se už na to na FoxKids či jak se to dnes jmenuje nedívám, ale toho času to byla zkutečně psina, aneb kovadliny, dynamity, bazuky a dřevěné palice vždy po ruce a na denním pořádku. Dobré díly se poznaly zpravidla podle toho, že nebylo až tak důležité o čem konkrétně jsou, protože všechnu pozornost na sebe strhly ty neskutečně brutální kousky mezi kočkami, švábi, nebo třeba i psy a policisty, u kterých se člověk za břicho popadal. Nejlepší (a zdaleka ne všechny) díly: BugBall, Ducksoup, Carnival is in town, Night at Opera, Heatwave, Its all under control, Cit and Cat, Race to the Finish, Welcome to Paris, Happy campers a mnoho mnoho dalších. Nevím kdy to přesně začalo, ale z aktuálních dílů nebo i z nového filmu se úplně vytratila podstata tohoto seriálu. ()

Potjoc

Jeden z těch seriálů, který sleduji celé roky. A není to pro mě zas tak drsné, jak to tady píšou. Ve srovnání s některými díly Spongeboba je to o něco mírnější. Na kresbě se mi líbilo to stínování, textury a odstíny. A ve srovnání s Jerry, ty škodíci jsou někdy i poraženi. Líbí se mi naschvály a nejvíc ze všeho se mi libí, když se objeví buldog a jeho neustálé zbití - řvu smíchy. A to mňoukání při ránách - dříve jsem bral ten efekt jako důraz týrání zvířat, ale teď se tomu směju a požaduji to v každém díle. Jeden z málo seriálů, jehož grafika a styl se drží po celé roky na stejno. Co se týče posledních dílů z roku 2012 - sice grafika je stejná, hudba je stejná, ale ty díly už nejsou tak vtipné a Oggy, Jack a buldog jsou nejlepší kamarádi. ()

Evee04

Tá najlepšia možná variácia Toma Jerryho aká sa na televíznych obrazovkách objavila.Sledovat ako traja malý šváby,ktorí sa pokúšajú za každú cenu,ponížit a ublížit Oggymu,je na nezaplatenie,a nehovoriac o jeho najlepšom kamarátovi,či susedovi psovi.Vždy si s radostou pozrem hocijakú epizodu a o úsmev je postarané.__95% ()

bax

Drsnejšia vykrádačka Toma a Jerryho, ale zato porovnateľne zaujímavá a zábavná. Aj teraz sa na to rád kuknem. Zvlášť sa mi páčia rôzne bizarné nepomery vo veľkosti interiéru vzhľadom na budovu. Ale to je na tom tá najväčšia sranda. ()

LukasCL

Francouzská variace na Toma a Jerryho. Není to špatné, najdou se zde velmi dobré epizody a narozdíl od Jen počkej! nebo právě Toma a Jerryho nevyhrává vždycky pouze 1 a tatáž strana. ()

JackieD

Tohle mě donutilo ráno vstávat dřív. A věřte, že za 13 let ve škole se to ničemu nepodařilo. Skvělý humor, občas dost brutální. Každý to tu srovnává s T&J, jasně, hlavní pointa je stejná, ale tohle je přeci jen originálně vymyšlené a u T&J jsem se tak nepobavila (i když by pro mě souboj s Oggym v hodnocení vyhrál). ()

Zanian

Nejsem si vůbec jistý, co to je za příšerky a co modrej a zelenej mezi sebou maj, ale funguje to. Tom a Jerry jsou mrtví, ať žije Oggy! ()