Reklama

Reklama

Krtek a raketa

  • Československo Krtko a raketa
Animovaný / Rodinný / Krátkometrážní
Československo, 1966, 9 min

Krtek objeví na hřišti raketu a vydá se s ní na dobrodružnou výpravu. (oficiální text distributora)

Recenze (54)

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Hovorí sa že, najlepší je život krtka, lebo cez deň spí a v noci trtká. To však určite nie je tento prípad. Krtek a jeho zvieraci priatelia z tohoto českého, animovaného seriálu sú banda nudných slušákov. Dosť sa pozastavujem nad všeobecnou obľúbenosťou tohto produktu u našich západných susedov. V Čechách je to takmer kultová záležitosť. U nás na Slovensku sa to ani zďaleka neteší takej popularite. Priznám sa, že ani ja nepatrím medzi Krtkových obdivovateľov. Navyše nechápem načo je, tu na čsfd, možnosť hodnotiť a komentovať jednotlivé diely. Stačilo by sa vyjadriť ku tomu ako ku celku. ** ()

tomtomtoma 

všechny recenze uživatele

Krtek byl životním dílem výtvarníka a filmaře Zdeňka Milera. Nejmenší ratolesti rozvíjí potřebným směrem společenské potřebnosti, užitečnosti a slušnosti. Chvályhodné v každém čase. Krtek a raketa byla aktuální tématem a je nadšená ve zvídavosti a hravosti. Zdeněk Miler si za Krtka zaslouží poděkování. ()

Reklama

ArsenalEagle 

všechny recenze uživatele

Krtek a raketa: Kdo vy věřil, že se o 45 let později podívá krteček opravdu do vesmíru (s americkým astronoutem jako nádherný český plyšový krtek Krteček je symbol mého dětství, ať jsem se na něj podíval v televizi, ať jsem si ho prohlížel v knížkách, a nebo ať jsem se s ním bavil s kamarády ve školce.. Kouzelný krtek, takřka bez chyby.. 90% ()

duddek 

všechny recenze uživatele

Krteček nejdřív ukradne a rozbije cizí raketu, aby si pak, zatímco ostatní tahají jednotlivé součástky z vody, začal hrát v láhvi. To už se spravedlnost dožere a mrští jím o kámen, čímž ho ale zároveň vysvobodí... Mezitím se ostrov několikrát zvětší a objeví se tam věci jako taška želv nebo kbelík s rybkami. Krtek se zas začne vrtat v tom, co mu nenáleží, s krabem napáchají nejednu škodu, a když se krtkovi podaří v poslední chvilce uletět před potápěčovou harpunou, ještě na něj dělá dlouhý nos... no kde to jsme? ()

Happykubas 

všechny recenze uživatele

Nádhera! Vždy jsem tvrdil, že je Zdeněk Miler opravdovým mágem v oboru výtvarnictví a také režísérství. Krtečka mám rád od dětství a mnoho dílů jsem si oblíbil právě ještě v útlém věku. Avšak tohle je jeden z těch, které jsem zhlédl až teď a připomenul si tak kouzlo a pohodu bezstarostného dětství. Nápadité a neotřelé, to jsou přívlastky, které jsou zde rozhodně na místě. Myslím, a zároveň doufám, že krtečkova dobrodružství budou ještě dlouho zpříjemňovat chvilky malých dětí u obrazovek, protože si to tento skvost české kinematografie určitě zaslouží! 5* ()

Reklama

Reklama