• Dale

Som celou svojou dušou proti rasizmu, no po tomto filme sa rasistom až tak nedivím. Tu afroameričania degradujú svoju rasu sami, keby toto videl LIncoln, tak sa na zrušenie otroctva vybodne. Zmes nechutností a nevtipnosti, proste hnus, jediné vysvetlenie je, že Snoopy doniesol matroš pre celé osadenstvo filmu a všetci boli sjetí. Stupídna černošská komédia už pomaly začína byť samostatný žáner. To sa vážne nezmôžu na niečo s kúskom inteligencie? Jedine Spike Lee to dokáže?(26.3.2013)

• mysiak

No dokelu..čo som to práve videl?...totálne wtf na tento film...Snoop Dogg pimpujú ako nahúlený s lietadlom?...alebo trápne poskakujúci biely chlapec tváriaci sa ako ťažký gangster, ktorý by si zaslúžil kopanec do gulí...alebo proste zavrieť režiséra za tento film?...alebo za asi najhorší slovenský dabing čo som počul...Lil Wayne = Malý Wayne?..ako wtf?...nechápem, nechápem(21.12.2009)

• kaylin

Pár docela dobrých scén by se zde našlo, ale Kevin Hart je pro mě herecky tak otravný, že mě prostě nebaví se na něj dívat. Jeho humor mi nesedí, a to popravdě ani na živých vystoupeních. Ale Snoop to místy docela dobře rozjel, letadlo "lowflyer" je výborné, ale to je opravdu tak nějak všechno. No, snad až a ty kočky, které se zde promenádují.(29.7.2015)

• Castorr

Tak tahle "komedie" mě opravdu nudila. Je to hovadina s černochama, kteří myslí, že když narvou do filmu plno bab s kozama bude to nářez. Hvězdičku dávám za Buznu teda Baznu :-D a docela mě bavil Snoop Dog. Jinak pokud jste na omamných látkách a je večer před akcí, myslím, že se vám to bude líbit. Ale pokud budete koukat střízliví a chcete se pobavit tak doporučuju nekoukat!(29.9.2011)

• Hopper

Už pri úvodnych titulkoch som tušil, že to asi zle dopadne a sám so sebou som sa stavil, ako dlho bude trvať, než sa objaví prvý fekálny kvázi vtip. Musím sa priznať, že som prehral, lebo to trvalo ďaleko, ďaleko kratšie. Nevtipný, až otravný film, otrasný v tom, čo si tvorcovia predstavovali že je cool, nechutný. Pokiaľ nie ste černoch, vyrastajúci na ktoromkoľvek predmestí ktoréhokoľvek USA mesta, mestečka, alebo akousi perverznou hračkou prírody neslintáte nad tučnými, natriasajúcimi sa, repujúcimi negricami, tak cieľová skupina zrejme nebudete. Že do toho vôbec niekto investoval....(17.6.2006)

• - Snímek se umístil na 47. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném čtenáři časopisu "Empire". (orkadimenza)