• Rodriguez

Málem jsem jim to celé zbaštil. I když ptačí chřipka (a jeho bratrská mutace) furt sem a tam vyleze ze špíny, ale aby se hlavní hrdina po celou dobu co leze mezi tím svinstvem a objevuje ho nenakazil?! Je snad imunní? Jo, pije actimel! To jediné mě tahalo za nervy po celou dobu filmu, jediné štěstí, že alespoň ten mladý doktor se při své machrovince zranil a onemocněl. Sem celkem rád, že pak neměli konec nemoce (epidemie) hned druhý den (jak to ve správným "ejmerickým" filmu bejvá zvykem!!!), ale až za půl roku. Film bych zase jako celek až tak neodsuzoval.(20.5.2008)

• JAn

Rději dostat ptačí chřipku, než vidět tenhle skvost znova.(4.5.2006)

• sud

Za natočení tohoto výtvoru bych tvůrce nakopal do zadku. Fakt že to vysílají v době, kdy ptačí chřipka opravdu zabíjí ptáky. Ale proboha, zabíjí ptáky, ne lidi (a pevně věříme spolu s vědci že ani nebude) !!!!!! Ale i když pominu tento fakt, je to stejně ubohý film. Herci jsou toporní až běda, režie mizerná, příběh rádoby šokující a napínavý, ve skutečnosti je však nic neříkající a nikam nezařaditelný. Ani jako nechtěná komedie. Prostě jedním slovem blábol.(3.5.2006)

• hladass

Co na tenhle "skvost" naspat a neopakovat se? Asi nic... Zrůdný děj, zrůdní herci, zrůdné triky... Zrůdný film...(28.2.2018)

• lukasd

První polovina je naprosto klasickým neoriginálním filmem v hlavním roli se smrtícím virem. Je veskrze průměrná a ničím nezaujme, ale ani neurazí. Co se však děje ve druhé polovině filmu nad tím zůstává rozum stát. Dějové zvraty jsou extrémně nepravděpodobné a korunu tomu nasadili elfové a skřítci:-)(3.5.2006)

• - Natáčelo se ve Francii, na Islandu a v Göteborgu a Trollhättan ve Švédsku. (Cheeker)