poster

Elektra

 • USA

  Elektra

 • Slovensko

  Elektra

 • Velká Británie

  Elektra

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Krimi

USA, 2005, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  *

  Vznik tohoto filmu datuje období, kdy bezmoc tvůrců natočit povedený film na motivy komiksu šplhá k nejvyššímu vrcholu ubohosti. Začal to Spider-man, který sosal z lidí prachy jak na běžícím páse. Nenechalo se dlouho čekat a jako odpověď na to vznikala celá várka takovýchto filmů. Průměrný Daredevil má s tímto filmem asi nejvíce společného. Ten totiž potvrdil, že ne každá postava dokáže mít takový charakter. No tak do dalšího filmu prskli ženskou, vcelku pěknou ženskou s profesionálním názvem Elektra. Možná z důvodu toho, že to bude pro někoho přitažlivé, ale nevšímali si příběhové linie a pak to dopadlo tak, jak to dopadnout muselo. Povedlo se jim totiž natočit jeden z nejnudnějších a nejkýčovitějších filmů na námět komiksu vůbec. Bitky jsou většinou potmě za pořádného deště a jediné co zaujme je viditelná snaha tvůrců udělat z Elektry rádoby cool záležitost. Nejen já, ale i hodnocení zde, může potvrdit jen to, že se letmá snaha o povznesení filmů tohoto tipu příliš nevydařila. --- Nemůžeš ji zadržet. Nikdo ji nezadrží. – Jí? - Bál jsem se. že když ti to řeknu, tak tu práci nevezmeš.(31.8.2007)

 • Aleee89
  ***

  Tak jsem zhlédla další komiksový film. Není určitě z těch nejlepších, ale myslím, že zase tak strašné to nebylo. Ten film se mi docela líbil, zase tak tragicky bych to nebrala. Toho děje tam sice moc není, ale film mě nenudil, docela pěkně to ubíhalo. Líbil se mi více než Daredevil, Batman... Fakt to není tak špatné, Jennifer to sluší, efekty jsou taky fajn.(27.6.2013)

 • Nin
  *

  Elektra nestojí za nic. Mně osobně opět nejvíc vadilo totální zmršení postavy, která původně není vůbec špatná. Nejdřív jsem vinil Jennifer Garner, že je v jejím podání ten drsný nepřístupný nájemný zabiják opět spíš taková fňukna, která se svý depky snaží zakrýt křečovitě drsným obličejem, ale on i scénář jí nevychází vůbec vstříc... Ta drsná vražedkyně totiž není schopná zabít svůj cíl poté, co tu rodinku nechtěně na pár hodin pozná a dokonce se jí rozhodne bránit před všema ninjama, co po ní jdou... Dojemné. Ale abych to zkrátil, tak jediná zajímavá věc na filmu je právě Jennifer Garner v sexy červeném oblečku, který ovšem nepřipomíná Elektru, ale spíš by se občas skvěle hodila do nějaké roli v příběhu podle Sin City (třeba v Tátova holčička). Jinak je místy film až k smíchu. Například - Jste Elektra. Velkej borec vám zrovna jednu fláknul a vy jste odletěli. Poté po vás rychle mrštil nějakou velkou kládu. Co uděláte? a) Skrčíte se __ b) Přeskočíte jí __ c) Otočíte se, utíkáte před ní a poté vyběhnete na strom, který bude tou kládou zničen, takže budete padat (c je správně). P.S. Taky vám nepřípadá moc cool malá holka, co mláti zlý chlápky zlatým řetízkem? (1/10)(17.11.2006)

 • viperblade
  ***

  Já bych tak přísný, jako jsou tu ostatní, nebyl. Sice je to jen bezduchá akce, ve které se najde spousta nelogických věcí a mnoho hluchých míst, ale na takový páteční večer, kdy se vám fakt nechce přemýšlet, či dělat něco prospěšnějšího, je to akorát. Navíc Garner je vcelku sympatická, takže tak .. :-)(1.11.2008)

 • Fallen_One
  ***

  Dobrá podívaná, která má rozhodně na víc % než tu má. Jennifer Garner je v tom jejím červeném oblečku víc sexy než Uma v Kill Billovi a s těma svýma věcičkama taky zachází docela působivě. Na pohled (vim, že je to počítačový, nejsem blbej, neasi :-D). Příběh jednoduchý, ale třeba taková hudba nebyla špatná. Co příběh schazuje je pár těch záporáků, kteří se snaží být nejvíc echt zlí jak jen to jde a pak ten typoň co z něj lezly ty zvířáci...to už bylo opravdu přitažené za vlasy - ale pokud to tak bylo v komiksu tak pardóón.(31.10.2008)

 • - Elektra se poprvé objevila v roce 1981 v komiksovém sešitu "Daredevil #168". (Bube1)

 • - Oproti komiksové předloze, kde má Elektra hnědé oči jako má ve skutečnosti Jennifer Garner, ve filmu herečka nosí zelené kontaktní čočky. (Roman.Ticka)

 • - Film měl být původně ohodnocenem ratingem přístupnosti R. Nakonev se však tvůrci rozhodli zpracovat snímek s přístupností PG-13, aby byl přístupnější většímu publiku. (Beckett51)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace