Akční / Dobrodružný / Fantasy / Krimi

USA, 2005, 95 min

Tak je to jeden z filmů, který je až příliš proklínán. Zápletka je stupidní, ale v té době veškeré komiksové filmy nebyly nikterak převratné. S první hodinkou jsem neměl žádný problém, Garner se do role nesmírně hodí, záparáci jsou pestří a akce docela šlape.. Bohužel poslední půl hodinka je nepochopitelně pokažená. Především akční scény se bortí tvůrcům pod rukama, kdy je triková přeplácanost a nad některou choreografií, zvlášť například za létající prostěradla by se nestyděl ani Aladin. Proč do prdele nějaké mizení záporáků a tolik nadpřirozena? Kdyby to celé působilo reálněji, mohla to být naprostá pecka. Není to propadák, ale zahození slibného potenciálu.......5/10(28.11.2016)

• TeeAge

Prečo obdarovaný vyššími silami vždy bývajú vo vilách a sú bohatý? Je to trocu nespravodlivé, nie? Od začiatku do konca klišé. Na scenári cítiť, že bol vytvorený zámerom ,,Aby bol,,. Stotožnenie sa ani len s jendnou postavou, ba ani náznak emocionálneho alebo fizyckého povzbudenia od Elektry. Taký material, a celkom premrhaný. V polovici som zaspal. Hviezda za Terensa Stamp-a ako slepého učiteľa a biliardového uklízeča (38. minúta), a hviezda za umenie uspať ma. To bolo to najmagickejšie, čo sa počas hodine a pól dokázalo stať.(15.11.2008)

• OG_Swifty

Vcera po praci jsem si rikal, ze si dam nejakej hardcore, tak dostala prostor Elektra.. a hardcore to skutecne byl. Marvelovky z predmarvelovskych casu jsou kvalitativne dost niz nez jsme v dnesni dobe zvykli a zatimco Daredevila jsem uz uplne zapomnel (vcetne toho, ze tam nejaka Elektra vubec byla) a jen podle prumernyho ratingu si vzpominam, ze to nebylo az takovy utrpeni, tak Elektra utrpenim byla. Zacalo to docela zajimave, ale pak je pulka filmu nekde na chalupe v lese a divak sleduje trio debilu (otravnou holku + muze a zenu v reproduktivnim veku) a pak par scen a jsme zase v lese... a nekde na zahrade se pak odehraje final battle. Jak mam Jennifer Garner rad, tak tohle byla proste nuda... jen tu chodi a je drsna, drzej spratek je super ninja s nejakyma koralkama a padousi chcipali celkem bez boje. Tagawova postava zbytecna a on jako herec naprosto nevyuzitej. Zbytek vicemene neznam a nijak me nezaujal, takze se na tom v dohledny dobe nic menit nebude..(9.5.2018)

Tak jsem zhlédla další komiksový film. Není určitě z těch nejlepších, ale myslím, že zase tak strašné to nebylo. Ten film se mi docela líbil, zase tak tragicky bych to nebrala. Toho děje tam sice moc není, ale film mě nenudil, docela pěkně to ubíhalo. Líbil se mi více než Daredevil, Batman... Fakt to není tak špatné, Jennifer to sluší, efekty jsou taky fajn.(27.6.2013)

• Fleur6

Elektra je imo o triedu horší komix ako Daredevil a to už je čo povedať. Najvýraznejšia črta je trápnosť a najväčšie lákadlo (aspoň pre istú časť publika) - Jennifer Garner, ktorá síce vie vyzerať sexy, ale akosi by sa mohla naučiť aj hrať (na poslednú bojovú a "oživovaciu" scénu mi napadá len reakcia: "Wtf?!"). Takže ešte raz dodávam - najhorší Marvelov komix, aký som mala tú smolu vidieť.(27.9.2008)

• - Elektra se poprvé objevila v roce 1981 v komiksovém sešitu "Daredevil #168". (Bube1)

• - Film měl být původně ohodnocenem ratingem přístupnosti R. Nakonev se však tvůrci rozhodli zpracovat snímek s přístupností PG-13, aby byl přístupnější většímu publiku. (Beckett51)

• - Scény Bena Afflecka, které zde natočil, byly nakonec z finální verze vystřiženy. (Roman.Ticka)