Na dotek

Oscarový režisér Mike Nichols (Absolvent) přináší na filmové plátno adaptaci uznávané divadelní hry Patricka Marbera, erotikou nabitý příběh lásky, osamělosti a zrady, v jehož hlavních rolích excelují Julie Robertsová, Jude Law, Natalie Portmanová a Clive Owen. Na dotek, sarkastický a upřímný pohled na současné citové vztahy, vypráví příběh o náhodných setkáních, spalující přitažlivosti a nečekaných zradách čtyř obyvatel Londýna – čerstvě rozvedené úspěšné fotografky Anny, začínajícího spisovatele Dana, který píše nekrology, sebevědomého dermatologa Larryho a tajemné Alice. Zábavný a silný film, který se odehrává v současném Londýně, je připomínkou Nicholsovy klasiky Kdo se bojí Virginie Woolfové? a Tělesné vztahy. (Cinemax)

PetrC.

Při sledování mě napadla jen jedna jediná otázka: proč by mě sakra mělo zajímat, jak to s těma čtyřma dopadne? 41 % ()

nosik89

Je to sice romantický film, ale značně reálný, nevídaný a jeho konec je překvapující. Skvělé herecké obsazení tomu dodává na šťávě. ()

Pitryx odpad!

Naprosto mi unikl záměr. Nuda, šedivost, utrpení. Ani herci to bohužel nemohli zachránit. 260120135000/10937 ()

subic

Velmi dobrý a zajímavý příběh milostného propletence, akorát po prvním shlédnutí nenechal zrovna velkou paměťovou stopu. Na internetové seznamce se Dan vydává za Annu. Anna se tak seznání s Larrym a vezme si ho. Mezitím Dan spí s Annou a náhodně potká Alici. Dan žije s Alicí, ale pořád spí i s Annou. Anna se chce rozvést a chce za Danem. Larry se vyspí s Alicí. Alice odešla od Dana... a otevřený konec tomu moc nepřidal. ()

fordhont

Divnej film. Romantickým bych ho určitě nenazval. Je fajn, že se místo sladkých keců objevovala otevřená forma diskusí plná urážek a opravdu realistických rozhovorů. O to víc mě otravovalo, jak se banda nevyzrálých idiotů pořád dokola schází a rozchází, podvádí se a nepodvádí, milují a za dvě vteřiny nemilují. Absolutně to degraduje veškerý cit a stává se z toho jen hra na vztahy. Je to jakoby se řeklo, že doba romantických slaďáků skončila, teď se budeme dívat na bandu vidláků. Oslava egoismu a iracionalismu. To pro mě není. ()

petite fille

už dlhšie som nevidela snímku, ktorú hodno chváliť predovšetkým za scenár a kvalitné svižné dialógy. prekvapenie bolo o to väčšie, že film obsahuje Juliu Roberts. ()

Petule3

Naprosto bez chyby...není to asi pro každého, perverzně sprosté je to ažaž, ale za mě pecka. Stačí čtyři skvělí herci a máte film na 5*, přijde mi, že byli jeden lepší než druhý. Nepříjemná pravda a realita vztahů...syrové, upřímné, skvělé! ()

PlysovyMacko

Milostny stvoruholnik. Vsetci sa vzajomne podvadzaju, vycitaju si to a ziarlia na seba. Postavy sem tam spomenu city, ale stredobodom ich konverzacie a zivota je len sex. Jude Law je slizky ako had, nechapem, ze mu nejaka baba skoci na lep. ()

seba

Dvěma slovy. Mrazivá konverzačka. A ač Natalie Portman je moje oblíbenkyně, tak tohle byl film Cliva Owena (tímto mu odpouštím tu mizérii v Artušovi). ()

pOne

Hodně ostré zrcadlo spletence vztahů mezi čtyřmi lidmi plné časových skoků. Velmi chladně natočeno. Výborné dialogy. ()

Marg

Jak se čtyřmi postavami udělat skvostné dílo? Takhle. Skvělý scénář, výborní herci, jímavá hudba, brilantní dialogy. Dostalo mě to a donutilo přemýšlet. ()

Grellenort

Skvělý scénář, výborné dialogy, famózní herecké výkony. Nenápadná, ale perfektně padnoucí hudba, délka tak akorát. Celý film je v podstatě jeden dlouhý dialog a přesto si dokázal mou pozornost udržet od začátku do samého konce. ()

Efreeti

GENIÁLNÍ DIALOGY A HLÁŠKY...jen to stačilo, abych se královky bavil celých 100minut...ale bylo toho samozřejmě víc ()

Plague.

První polovina - slabé **, pak to přechází ve *** a konec má u mě silné ****. Takže bohužel celkově pouze ***, ale musím vyzdvihnout výborné dialogy a hlavně herecké výkony, které jsou (snad až na Julii) fenomenální. ()

Zemřel režisér Mike Nichols

Zemřel režisér Mike Nichols