Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy

• Československo Smolíkovi (více)

Epizody(13)

Smolíkovi jsou obyčejná rodinka z maďarské Budapešti, která žije běžný život… Dokud se ovšem jejich geniálnímu synkovi nepodaří navázat kontakt se svým potomkem z 33. století! Tím se všechno mění. Zdánlivě banální problémy Smolíkových se komplikují o to víc, že jim z budoucnosti dorazí „na pomoc“ vynálezy, na které není v 70. letech 20. století lidstvo připraveno – a Smolíkovi už vůbec ne… Nepomáhá ani to, že se do jejich patálií často připlete zvědavý soused Halíř. A tak si Smolíkovi musí poradit s urychlovačem výroby, usměrňovačem času, létajícím talířem, nebo dokonce meteoromutomotorem. (TV Prima)

Sadova302b50

Výborný seriál s dobrými hláškami a výtečným situačním humorem, ovšem absolutním favoritem se pro mě staly až Ládínkovy výlety v nafukovací raketě. ()

Lur

Jeden mých NEJ dětských seriálů...Bezva hitovka v úvodu (Samozřejmě jsem jí vždycky z plna hrdla vyřvávala s nimi :-))) ) Skvělý humor i sci-fi zápletky. ()

J.Crusader

Kultovní seriál, který to ale na pět hvězdiček nedotáhne. Z jedné strany díky opravdu slabé kresbě (především pozadí jsou velmi často skutečně odbyté mazaniny) a z druhé především díky existence další řady - Ládínkovy výlety do vesmíru jsou prostě jiná liga. ()

BigJohn02

Srandovní seriál mého dětství, který trpěl i na svou dobu zoufalou animací. Když tak o tom přemýšlím, je zajímavé, že od našich bolševických "přátel" znám z každé země právě jeden seriál - tohle od Maďarů, Jen počkej od Rusáků, Bolka a Lolka od Poláků a nakonec i od dederonů: Unser Sandmännchen (vzpomíná někdo na tu vlezlou písničku: Skřítku, milý skřítku...?) ()

3Libras

Geniálny počin. Podľa mňa je to úplne plnohodnotné sci-fi. Skvelá 1.séria a ešte lepšia tá ďalšia s cestovaním po vesmíre. Len tá cestovacia prázdninová bola už nudnejšia. Ale celkovo naozaj klobúk dole pred fantáziou tvorcov tohto seriálu. Som šťastná, že toto bolo súčasťou môjho detstva. ()

Aleshgang

Hodně nadčasový seriál. Jsou to starší Simpsonovi. Narozdíl od Simpsnů tady postavy nevypadají jak divní LEGO panáčci ( Omlouvám se předem fanouškům novější verze smolíkových). Děje v jednotlivých epizodách mají Pointu (ne prásk a z důchodců se stanou dinosauři).Taky nesmí chybět super humor. A nadčasová postava Nuny. A postavy se chovají normálně. Záleží čistě na vás jestli si vyberete Simpsny nebo Smolíkovi. Já osobně preferuji tuto verzi. ()