Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Chybějící konkurenční prostředí a nedostatek firem dožene radnici obvolávat na pohovor občany města, které umějí nějaké řemeslo, aby městu pomohli vystavět chybějící inženýrské sítě, bez kterých město nedostane povolení stavět byty. Stavitel Drápal (Ladislav Boháč) nezvládá nával organizační práce a na nátlak starosty na svou funkci rezignuje. Není první ani poslední, kdo tempu probouzejícího se městečka a dynamickému starostovi nestačí. Dceři Bohunce (Milena Steinmasslová) se narodí holčička, její biologický otec z města zmizel za nabídkou do automobilových závodů v Mladé Boleslavi. Starosta si nechá od projektanta Mikuláše (František Němec) zpracovat projekt pro sídliště, ten mu navrhne vybourat půlku historického jádra a stavět tam, ale nedohodnou se. Mezi manžely Bavorovými vzniká první konflikt, jeho žena Jitka má dostat vedoucí funkci ve firmě, kde pracuje, ten jí to ale nechce dovolit. (sator)

(více)

Recenze (2)

sator 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Chybějící konkurenční prostředí a nedostatek firem dožene radnici obvolávat na pohovor občany města které umějí nějaké řemeslo, aby městu pomohli vystavět chybějící inženýrské sítě, bez kterých město nedostane povolení stavět byty.  Stavitel Drápal (Ladislav Boháč) nezvládá nával organizační práce a na nátlak starosty na svou funkci rezignuje, není první ani poslední kdo tempu probouzejícího se městečka a dynamickému starostovi nestačí. Dceři Bohunce (Milena Steinmasslová) se narodí holčička, její biologický otec z města zmizel za nabídkou do automobilových závodů v Mladé Boleslavi. Starosta si nechá od projektanta Mikuláše (František Němec) zpracovat projekt pro  sídliště, ten  mu navrhne vybourat půlku historického jádra a stavět tam, ale nedohodnou se. Mezi manželi Bavorovými vzniká první konflikt, jeho žena Jitka, má dostat vedoucí funkci ve firmě kde pracuje, ten jí to ale nechce dovolit. ()

Kekik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Škoda, že to Bavorovi s Jituš nakonec nevyjde. Bohdalka hraje Jituš skvěle. Moc jim to spolu sluší. Konečně jsem se dočkala Františka Němce. Je to můj oblíbený herec. ()

Reklama

Reklama