• Master19
  **

  Pro mě překvapivě vysoce hodnocená konverzační moralita, která je sice plná výborných herců, ale také nudných dialogů a suchých postav. Z nich vyčnívá jen ironický "major Zeman".(24.8.2007)

 • Rodriguez
  ****

  "Nechte ho bejt nebo si vzpomenu kdo mě v tý tmě vzal židlí po hlavě." 75%(14.2.2014)

 • Pitryx
  *

  Nemám rád filmy, které musím dávat podruhé, abych vůbec pochopil o co go. Tady mi to moc nepomohlo. Byla to naprosto zbytečná motanice, proč, a kdo dal po dítěti pátrat, to mi uniklo, a do toho blbé hemzy těch dvou mladých. Na chalupě se nic nedělo, tam nuda, v případu zase nesrozumitelnosti. Nakonec jsem to vzdal a měl klid. Výjimečně tak trochu souhlasím s ofic textem distributora. Prostě celý film nestál za nic. Hodnotím do plusu herce ve vedlejších rolích, a lokace. Boušková byla naprosto příšerná.(20.10.2016)

 • pytlik...
  ***

  Ano, dialogy nepůsobily moc přirozeně. Ano, objevili se zde ti nejméně sympatičtí čeští herci, jako je Boušková (naštěstí bez typického afroúčesu), Hrušínský ml. nebo Brabec, který sem prosublimoval z majora Zemana a vzal sebou jeho gesta a chování (pravda, velice účinné při eliminaci zločinu, neboť při pohledu na tiky v Brabcově oku a tajtrlické poskakování a máchání rukama se i nevinný radši přizná k čemukoli). Ale na druhou stranu film nese nezpochybnitelnou ideu dobra, a to oceňuji.(8.9.2013)

 • dr.fish
  *****

  Mně osobně se film velice líbil. Nevšední způsob vyprávění, taková poetická detektivka, to mi vyhovovalo. Postupné odkrývání příběhu starého deset let. Postavy naprosto věrohodné, příběh jednoho zpackaného života a jednoho policajta, který na tom zpackání měl svůj podíl. Pro někoho možná nuda, pro mne zásadní film do videotéky. 85%(5.4.2015)

 • - Filmovanie prebiehalo v dedinke Ounuz, ktorá sa nachádza v okrese Tábor. (dyfur)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace