Alexander Hesse je zapálený vědec, který v univerzitním centru pro porodnost pracuje na vývoji preparátu příznivě ovlivňujícího těhotenství. Úřad ale testování léku nepovolí a výzkum ukončí. Místo toho se bude financovat projekt dr. Diany Reddinové se zmrazenými vajíčky, která dostane i jejich laboratoř. Přesto se Alex rozhodne, že s kolegou gynekologem Arbogastem budou pokračovat na vlastní pěst, a začne testovat lék sám na sobě. Larry ukradne z Dianina projektu zmrazené vajíčko s označením Junior a oplodní ho Alexovým spermatem. Situace se jim však brzy vymkne z rukou a po čase se u Alexe začnou objevovat příznaky těhotenství. To všechno ještě zkomplikuje všetečná šéfka univerzitního výzkumného programu, Arbogastova těhotná ex-manželka Angela... (TV Nova)

mirec88

Nerozumiem, čo sa vám na tom filme nepáči. Je to jednoducho vtipná oddychovka a tak by sa to malo brať. Mne sa ten film páči aj teraz, tak ako keď som bol dieťa. ()

manonfire

Tady musím trochu nesouhlasit. Osobně si totiž myslím, že Arnold je velmi dobrý komik a ne že ne. Samozřejmě ve filmech moc ne, ale jeho předstírání hormonálních vedlejších účinků, jeho dojímání se blbostmi, či jeho předstírání východoněmecké atletky mě nutí pohlížet na tento výtvor řekněme nejednoznačně. 50% ()

spikey1

špatné, strašně špatné, úchylné bojím se že někdo se zvráceným vkusem a humorem se po noční poluci rozhodl natočit film o těhotném schwarzeneggerovi a vzhledem k tomu že když se ráno probudil tak si nevzal prášek tak mu tato myšlenka zůstala v hlavě. ()

ssfan

Je to kravina, ale hraje tam Arnie a Danny DeVito. Navíc pár vtipných momentů tam je. :) Dám tomu klidně 3 hvězdy, ale je to tak na 50% ()

Pecival

Arnolda mám rád, moc rád. Mám kupodivu rád i Policajta ze školky nebo Dvojčata. Ale tohle zvěrstvo jsem nikdy nedokoukal, to by prostě bolelo víc než bych unesl. Tomuhle peklu vyhnout se obloukem - tj jediná rada kterou můžu dát. ()

tommy187

Pekný film. Dá sa pozerať. Jeho umelecká hodnota nie je na vysokej úrovni, ale ten nápad s tým, že muž bude tehotný ... :). To stojí za to. Arnold Swarzenegger sa mi do tohro filmu, ale vrcholovo nehodil. On má miesto v akčných filmoch, ale nie v niečom takomto. Takže **. ()

ranp

Tak tohle je slabší záležitost. Arnoldovi prostě podle mě nejlíp sedí akční role typu Terminátor nebo Predátor. Film o těhotném chlapovi asi jen těžko bude přesvědčovat diváky o svých kvalitách. A nezachrání to ani Danny DeVito. ()

lskala

Svalovcům z akčních filmů z 95% komedie nejdou. Tohle není vyjímka, ale zase takový průser to není. Arnie v saku a s pupkem vypadá jak ferrari na plecháčích ... 50% - 3*** ()

Cejny

Hloupý film s ulítlým námětem a o komedii se pokoušejícím Arniem. Tak to opravdu moc nezafungovalo, smát se budete spíš té naivitě a hlouposti, ale je možné že i o to tvůrcům šlo. 10 % ()

Frankie

Arnoldovi odvážný výlety do komediálního žánru nejsou zas až tak hrozný, stačí vzpomenout na slušná Dvojčata, ale tady trochu přepísk. Kdo rychle zapomene na tenhle experiment tomu bude hned na světě líp! ()

uzzi odpad!

Tohle není film, ale špatný vtip. Těhotný Arnold a jeho "herectví", ultratrapná "komedie". Děs. ()

MARTIN*I

Ač mě to mrzí, nemůžu dát víc jak jednu hvězdičku... Je to fakt hrozná blbost... Další film, který se na Švarcýka vůbec nehodí!! ()

Nemik96 odpad!

Když jsi vspomenu na Arniho jak nese kmen stromu na rameni v komandu nebo jak nakopává prdel predatorovi holýma rukama, tak se mi při pohledu na tuhle sračku chce brečet.Arnie který má na sobě misto neprůstřelné vesty těhotenskou soupravu a místo doutníku a pořádného granátometu veze kočárek. ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman