Na Juniora se vždycky ráda kouknu, už jen pro tu scénu, kdy se Árnýmu zdá sen o tom, že mu sličná sestřička nese jeho dítě a v náručí se mu rozkřičí jeho malá napodobenina - nikdy se neubráním smíchu. A vidět ho jako ženu? Tedy bývalou německou atletku, kterou kdysi v mládí pumpovali steroidama? Paráda! :D(24.6.2012)

Tak já půjdu proti davu. Třetí spolupráce Reitmana a Schwarzeneggera, a já řeknu, že se mi od nich skutečně líbila nejvíce. Z Dvojčat se navíc setkáváme opět s Danny DeVitem. Ano film se rovná těhotný Arnold. No a proč ne, v komediích se objevili i větší hlouposti. Na rozdíl od nich mě ale Junior dokázal skvěle pobavit. Právě bych to nečekal, ale byl jsem skutečně překvapen. Ve filmu se rozvijí i hezká romantická zápletka mezi Arnoldem a Emmou Thompson. A Emma mi do role skvěle zapadne. Možná mám jen odlišní vkus nebo vnímám humor jinak, ale Arnie to zahrál vážně dobře. "Já nemám co na sebe." a "Já nenávidím své tělo." mě prostě rozbilo. Takže dle mého soudu je Junior vážně milý a hezký film. Zároveň díky situačnímu humoru i zdařilá komedie. (75 %)(24.2.2015)

Úchylné, chvílemi vtipné. Řemeslně zvládnuté. Americky zábavné. Ach jo. Jak tohle hodnotit. Dvě a půl mimihvězdy a co víc? Docela nechápu, že roli v téhle ptákovině mohla vzít Emma Thompson. No, je to taková hejlywoodská legrace. Nakonec to tedy se sebezapřením zaokrouhlím nahoru, za tu scénku s mimiarním... Až mráz mi přeběh po zádech...(23.12.2005)

• MM_Ramone

Začiatkom deväťdesiatých rokov bol Arnold Schwarzenegger už tak populárnou hollywoodskou hviezdou, že diváci ho chceli vidieť aj v iných úlohach ako bývalo u neho zvykom. Tak sa zrazu stáva z nekompromisného akčného hrdinu komediálny herec. Lenže s Arnoldovým herectvom je to dosť rozporuplné. Chýba mu výraz, vzdelanie a aj prirodzený talent. Je jednoduchšie hádzať granáty a drsné pohľady do kamery ako sa pokusiť stvárniť charakternejšiu úlohu. Ako povedzme vo filme "Junior", tehotného vedca, ktorý nosí v sebe dieťa svojej kolegyne a pripravuje sa na pôrod. Ale to by bolo asi priveľa aj na omnoho lepších hercov. **(19.12.2010)

Co je na tom tak strašlivého? Já jsem se docela dobře (a škodolibě, nutno dodat) bavila. Určitě se s nikým nebudu pouštět do hádky na téma umělecká kvalita Juniora, ale na zasmání o jednom sychravém zimním odpoledni to bohatě stačilo. A nemají filmy krom jiného taky bavit? Nevi, je od tebe hezké, že ve své svaté válce za očistu fanfiction neúnavně pokračuješ, ale mám za to, že ČSFD k tomu není až tak vhodné místo.(6.8.2007)

• - Alex Hesse (Arnold Schwarzenegger) pronesl větu: "Moje tělo-moje volba", což je slogan typický pro zastánce hnutí for-choice, kteří zastávají právo žen na samostatné rozhodování o svém těle. (megan017)

• - Ze všech filmů, které režisér Ivan Reitman natočil s Arnoldem Schwarzeneggerem, je Junior jeho nejoblíbenější. (HappySmile)

• - Film má dve nominácie na Zlatý glóbus za Najlepší mužský výkon pre Arnolda Schwarzeneggera a Najlepší ženský výkon pre Emmu Thompson. (Greenpeacak)