• bosseth

Strašné! Je to dokonalý prototyp filmu, pri ktorom človek nevie, či má roniť slonie slzy alebo sa smiať do roztrhania bránice. Ale nie preto, že by to bolo také smiešne, ale preto, že niekto vôbec je schopný pri plnom vedomí, bez preukázaných psychologických závad natočiť čosi také. Čosi, v súvislosti s čím by aj slovo „absurdné“ bolo najväčšou poklonou na svete. Veď už ako juniorovi mi Junior neprišiel vtipný, a to ani zďaleka. Tehotný Schwarzenegger je už aj na mňa príliš odvážnym experimentom a určite by sa našiel niekto, pre koho to decko s jeho ksichtom bolo značne traumatizujúcim zážitkom.(22.5.2008)

• Gilmour93

Ovuluj, Arnie, ovuluj..! Terminátor v naději zmítaný hormonálními poryvy v utahané komedii pod úrovní jinak vysokého Reitmanova standardu. Zázrak zrození nového života v mužském těle by si zasloužili prožít i někteří místní filmoví intelektuálové, jenž by pak s vlhkýma očima a citlivými bradavkami konečně docenili krásu německých romancí na motivy románů Rosamunde Pilcherové..(5.2.2010)

• rakovnik

Asi jen ze soucitu k Arnoldovi...když pominu absolutně hloupou zápletku, tak těhotný muž nikdy nebude roztomilý jako těhotná žena. A asi nejen pro muže...nevím, jestli ženy cítí nějaké zadostiučinění, když koukají, jak Arnold paroduje jejich problémy, starosti i slasti, provázející těhotenství. Zde se podle mě tvůrci mýlili.(17.2.2012)

"Dovolte, abych potřásl rukou muži, který bude matkou.." ;) Těhotný Terminátor ?? Ale jistě !! Ačkoliv to tu vypadá jako v ovčíně, touhle komedií mě rozhodně československý rodák Ivan Reitman moc potěšil.. Nebudu vůbec řešit, kde vzal Arnie dělohu, protože Junior platí za nesmírně zábavný film, v němž je však Arnold Schwarzenegger, svému hereckému rozsahu navzdory, natolik přesný, že by to jiný těžko zvládl, paradoxně stejně přesvědčivý a zábavný zde jako v Conanovi či již zmiňovaném Terminátorovi..(1.8.2015)

Tady musím trochu nesouhlasit. Osobně si totiž myslím, že Arnold je velmi dobrý komik a ne že ne. Samozřejmě ve filmech moc ne, ale jeho předstírání hormonálních vedlejších účinků, jeho dojímání se blbostmi, či jeho předstírání východoněmecké atletky mě nutí pohlížet na tento výtvor řekněme nejednoznačně. 50%(28.12.2007)

• - Režisér Ivan Reitman má na konte aj komédiu Dvojičky (1994), kde si spolu tiež zahrali Danny DeVito a Arnold Schwarzenegger. (Greenpeacak)

• - Arnold Schwarzenegger strávil nějaký čas v čekárnách u doktorů, aby zjistil, jak se chovají těhotné ženy. (HappySmile)

• - Natáčení probíhalo v kalifornských městech San Francisco a Berkeley. (Terva)