Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Alexander Hesse je zapálený vědec, který v univerzitním centru pro porodnost pracuje na vývoji preparátu příznivě ovlivňujícího těhotenství. Úřad ale testování léku nepovolí a výzkum ukončí. Místo toho se bude financovat projekt dr. Diany Reddinové se zmrazenými vajíčky, která dostane i jejich laboratoř. Přesto se Alex rozhodne, že s kolegou gynekologem Arbogastem budou pokračovat na vlastní pěst, a začne testovat lék sám na sobě. Larry ukradne z Dianina projektu zmrazené vajíčko s označením Junior a oplodní ho Alexovým spermatem. Situace se jim však brzy vymkne z rukou a po čase se u Alexe začnou objevovat příznaky těhotenství. To všechno ještě zkomplikuje všetečná šéfka univerzitního výzkumného programu, Arbogastova těhotná ex-manželka Angela... (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (349)

chrispe 

všechny recenze uživatele

Na Juniora se vždycky ráda kouknu, už jen pro tu scénu, kdy se Árnýmu zdá sen o tom, že mu sličná sestřička nese jeho dítě a v náručí se mu rozkřičí jeho malá napodobenina - nikdy se neubráním smíchu. A vidět ho jako ženu? Tedy bývalou německou atletku, kterou kdysi v mládí pumpovali steroidama? Paráda! :D ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Tehotný Arnie? Ach jaj, to je šialený nápad. Ale napriek tomu som vďaka Arniemu v detstve túto volovinu niekoľkokrát videl. Dnes už to bolo utrpenie. Najviac mi tam vadil samotný Arnie. Nechápem prečo zobral úlohu vo filme, ktorý vôbec neberie ohľady na jeho namakanú kondičku. Hrá tam obyčajného vedca, ktorý v jedinej potenciálnej bitke zbabelo uteká jak o život. Tehotného kľudne mohol hrať DeVito a nebol by v tom žiadny rozdiel. Naviac Arnieho postava je zo začiatku dosť nesympatická a keď sa začne správaľ zženštile, tak je iba trápny. No a vrcholom je, keď sa oblečie do ženských šiat. To je už regulérne peklo. Samotná zápletka je volovina, ale teoreticky ponúkala nejaké tie vtipy. Lenže na nijaké poriadne scenárista tohto filmu neprišiel. Nenašiel som už žiadnu scénu, ktorá by ma bavila a len z nostalgie dávam aspoň jednu hviezdičku. 3/10. ()

Reklama

Hever odpad!

všechny recenze uživatele

Ani nevim, proč jsem tento film zapomněl ohodnotit, tak to dodatečně udělám teď. Ač už je to poměrně dávno, co jsem jej viděl, ještě teď mám v živé paměti, jak se - pochopitelně příšerně nasírací - Arnold svěřuje se svými ženskými problémy i jak se z něj skoro stává citlivá žena a - co Bůh nechtěl - dokonce si pamatuji i scénu Arnoldova porodu. Vážení dámy a pánové, je mi opravdu líto, ale nemohu jinak. ()

KukulienkaHO 

všechny recenze uživatele

Má to bezpochyby množstvo problémov, či už malých alebo veľkých (čo inak očakávať od tak absurdnej, avšak vtipnej zápletky). Ale "Junior" je milá rodinná komédia, ktorej chýba síce úplný dostatok humoru, ale rozhodne som sa nenudil. Pôrod a zároveň celé vyvrcholenie boli zato veľmi podarené. Arnie a Danny DeVito si to užili, to bolo jednoducho cítiť. ()

tom88 

všechny recenze uživatele

Je pravda, že Arnoldovy podobné úlohy až tak neseknú, ale predsa sa snažil a vyšla z toho pohodová komédia aj keď so silnými prvkami typicky americkej stupídnosti, ale pozerateľná oddychovka. Film by potreboval skrátiť o minimálne 20 minút, ktoré sú tam navyše. Reitman má aj lepšie kúsky, no nebudem tento film odsudzovať. Bavil som sa síce len priemerne aj na to, že to je komédia, no zopár scén bolo naozaj fajn. 50% ()

Galerie (56)

Zajímavosti (11)

  • Kampus ve filmu je nazvaný "Leland University". Natáčelo se ale na univerzitě v Berkeley, jejímž sportovním rivalem je univerzita Stanford v Pablo Alto (obojí v Kalifornii), pojmenovaná po Lelandu Standfordovi. (HappySmile)
  • Alex Hesse (Arnold Schwarzenegger) pronese větu: "Moje tělo - moje volba", což je známý slogan Američanů, bojujících za práva těhotných žen svobodně si zvolit, zda podstoupí interupci. (megan017)

Související novinky

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman

14.02.2022

Nálož filmových novinek a trailerů ze Super Bowlu narušila v noci z neděle na pondělí smutná zpráva. Zemřel totiž legendární režisér Ivan Reitman. Autorovi filmů jako Krotitelé duchů, Policajt ze… (více)

Reklama

Reklama