Taková nenáročná, oddychová hloupost :) V dětství mě to docela bavilo ale dnes musím uznat, že je to opravdu spíše pro dětského diváka. Dobrých vtípků co za to stojí tam není mnoho. Pro dospělého je to příliš jednoduché a infantilní! Nevím jak do takového filmu získali hvězdy typu Arnold Schwarzenegger a Danny DeVito ale alespoň o tom se dá říci, že se Ivanu Reitmanovi povedlo na 100%! Za mě 2,5* za 51%(13.7.2015)

• Gilmour93

Ovuluj, Arnie, ovuluj..! Terminátor v naději zmítaný hormonálními poryvy v utahané komedii pod úrovní jinak vysokého Reitmanova standardu. Zázrak zrození nového života v mužském těle by si zasloužili prožít i někteří místní filmoví intelektuálové, jenž by pak s vlhkýma očima a citlivými bradavkami konečně docenili krásu německých romancí na motivy románů Rosamunde Pilcherové..(5.2.2010)

Nejbláznivější film komediálního tvůrce Ivana Reitmana, jehož tvorbu mám velmi rád. Dnes mi to nepřijde tak špatné, jako kdysi. Arnold tady docela přesvědčivě hraje, čím dál víc citlivějšího muže, jenž čeká potomka (jen tu paruku a ženské šaty si mohl odpustit) a jeho trpasličí kolega Danny DeVito je tradiční zárukou skvělého herectví. Junior je zábava pro celou rodinu, jen my - Arnoldovi obdivovatelé - budeme občas trošku kroutit hlavou.(8.10.2013)

• SOLOM.

Nehorázná píčovina které se Arnold Schwarzenegger propůjčil. Tohle že mělo být vtipné? Téměř po celou dobu jsem se za samotné tvůrce a hlavně oba scénáristy cítil dost trapně. Na tohle jít do kina, tak minimálně týden s nikým od zlosti nepromluvím. Ještě teď když si na to vzpomenu, tak mě otřepe. Hnus jeden fialový…(7.4.2018)

• Reapper

Arny, Arny jak se k tomuto filmu dostal??? Trapné, nevtipné, bez špetky citu pro scénář, o kterém nemá cenu hovořit. Arny si nasadí intelektualské brýle a páchá filmový zločin celých 109 minut.De Vito v roli bezcenného doktůrka a Arny v rodinném provedení se snaží doslova katapultovat filmové fanoušky na MĚSÍC.(16.9.2010)

• - Natáčení probíhalo v kalifornských městech San Francisco a Berkeley. (Terva)

• - Kampus ve filmu je nazvaný "Leland University". Natáčelo se ale na Univerzitě v Kalifornii v Berkeley, jejímž sportovním rivalem je univerzita Stanford v Pablo Alto v Kalifornii, pojmenovaná po Lelandu Standfordovi. (HappySmile)

• - Režisér Ivan Reitman má na konte aj komédiu Dvojičky (1994), kde si spolu tiež zahrali Danny DeVito a Arnold Schwarzenegger. (Greenpeacak)