• C0r0ner

Schwarzenegger má za sebou spousty legendárních filmů a taky spoustu slušných sraček. Junior logicky patří do druhé kategorie, protože námět je hodný opravdového trotla. Srandy tam bylo dohromady tak dvě špetky a děj mohl mít tak o hodinu méně, než měl. Znám hodně horších filmů, ale špatné to bylo dost. 35%(13.5.2017)

• Pete1790

Tohle je totální pohřeb pro akčního ničitele Arnolda Schwarzeneggera. Snížit se k tomuhle je skoro až nepochopitelné! Stupidita tohohle snímku by se dala krájet. Je tam pár povedených hlášek, které ale nemají dost sil na to, aby sami vykopaly pohřbené dílo z hlubokého filmového hrobu. Jedna hvězdička za odvahu tohle publikovat!(25.10.2010)

• HOCKEYKA

Nemozem si pomoct,ale tento film povazujem za jeden z najstupidnejsich preslapov hereckej kariery Arnolda Schwarzeneggera.Mozno keby rolu tehotneho chlapa zverili nejakemu naslovovzatemu komikovi,trebars Chevymu Chaseovi,clovek by sa ochotne povzniesol nad debilitu celeho filmu,vidiet vsak Arnolda s tehotnym brusiskom,melancholickeho a ufnukaneho jak nechutnu staru babu po prechode,tak to je nad moje sily..Otrasny film plny stupidnych momentov,nad ktorymi zdravemu cloveku zostava rozum stat.Arnolda mam rada,dokonca aj v komedialnych ulohach,ale toto fakt niekto riadne pohnojil.Otras!(9.4.2012)

• Lacike

Tehotný Arnie? Ach jaj, to je šialený nápad. Ale napriek tomu som vďaka Arniemu v detstve túto volovinu niekoľkokrát videl. Dnes už to bolo utrpenie. Najviac mi tam vadil samotný Arnie. Nechápem prečo zobral úlohu vo filme, ktorý vôbec neberie ohľady na jeho namakanú kondičku. Hrá tam obyčajného vedca, ktorý v jedinej potenciálnej bitke zbabelo uteká jak o život. Tehotného kľudne mohol hrať DeVito a nebol by v tom žiadny rozdiel. Naviac Arnieho postava je zo začiatku dosť nesympatická a keď sa začne správaľ zženštile, tak je iba trápny. No a vrcholom je, keď sa oblečie do ženských šiat. To je už regulérne peklo. Samotná zápletka je volovina, ale teoreticky ponúkala nejaké tie vtipy. Lenže na nijaké poriadne scenárista tohto filmu neprišiel. Nenašiel som už žiadnu scénu, ktorá by ma bavila a len z nostalgie dávam aspoň jednu hviezdičku. 3/10.(17.6.2016)

• tron

„Mám rád poriadok. Čo je na tom zlé?“ Strašne bizarný film, oproti ktorému sú predchádzajúce Arnoldove komédie veľdiela. Som benevolentný a občas mám bizarný zmysel pre humor, ale tu ma skôr mrazilo, než že by som sa smial. Nápad o tehotnom mužovi sa hlavne ku koncu berie neskutočne vážne, vinou čoho som sa cítil ako pri pozeraní hororu. Niektoré scény a nápady sú fajn (pasáž s gigantickým množstvom batoliat, „Mám citlivé bradavky.“, pozeranie romantických filmov) a Arnold je so zväčšujúcim sa bruškom pôvabný („Daj si Mozartove guľky.“). Avšak väčšinu času podpriemerný až trápny (!) a úchylný (!!) žánrový hybrid. Navyše treba dodať, že okrem Arnieho a Dannyho DeVita Junior trpí strašne zlým kastingom (Emma Thompson, Frank Langella). Kino Považan NMnV 1995(30.10.2004)

• - Alex Hesse (Arnold Schwarzenegger) pronesl větu: "Moje tělo-moje volba", což je slogan typický pro zastánce hnutí for-choice, kteří zastávají právo žen na samostatné rozhodování o svém těle. (megan017)

• - Režisér Ivan Reitman má na konte aj komédiu Dvojičky (1994), kde si spolu tiež zahrali Danny DeVito a Arnold Schwarzenegger. (Greenpeacak)

• - Natáčení probíhalo v kalifornských městech San Francisco a Berkeley. (Terva)