• HOCKEYKA

Nemozem si pomoct,ale tento film povazujem za jeden z najstupidnejsich preslapov hereckej kariery Arnolda Schwarzeneggera.Mozno keby rolu tehotneho chlapa zverili nejakemu naslovovzatemu komikovi,trebars Chevymu Chaseovi,clovek by sa ochotne povzniesol nad debilitu celeho filmu,vidiet vsak Arnolda s tehotnym brusiskom,melancholickeho a ufnukaneho jak nechutnu staru babu po prechode,tak to je nad moje sily..Otrasny film plny stupidnych momentov,nad ktorymi zdravemu cloveku zostava rozum stat.Arnolda mam rada,dokonca aj v komedialnych ulohach,ale toto fakt niekto riadne pohnojil.Otras!(9.4.2012)

Ano, vím. Je to naprostá slátanina. Je to nechutně stupidní. Je to příšerné, hnusné a nepřekousnutelné. Ale je to film mého dětství.. Nějakou křečí osudu jsem jako malá Arnieho milovala.. A rodičům přišlo lepší nechat mě koukat na Juniora, než na Terminátora.. Teď nevím co by pro mě bývalo bylo lepší.. Ale tak z nostalgie-4*.(4.12.2008)

nevim co proti tomudle a Dvojčatum všichni maj... příjemná odpočinková rodinná komedie.....všichni očekávaj Arnolda jen jako vraždící stroj ale on se snaží ukazat, že umí hrát (což teda uznavam že moc neumí..:-D) i něco jinýho.... je to zábava....i když Dvojčata mám radši a když chci švarcíka tak si pustim Terminatora 2, Predatora a Komando(10.9.2011)

• C0r0ner

Schwarzenegger má za sebou spousty legendárních filmů a taky spoustu slušných sraček. Junior logicky patří do druhé kategorie, protože námět je hodný opravdového trotla. Srandy tam bylo dohromady tak dvě špetky a děj mohl mít tak o hodinu méně, než měl. Znám hodně horších filmů, ale špatné to bylo dost. 35%(13.5.2017)

"Dovolte, abych potřásl rukou muži, který bude matkou.." ;) Těhotný Terminátor ?? Ale jistě !! Ačkoliv to tu vypadá jako v ovčíně, touhle komedií mě rozhodně československý rodák Ivan Reitman moc potěšil.. Nebudu vůbec řešit, kde vzal Arnie dělohu, protože Junior platí za nesmírně zábavný film, v němž je však Arnold Schwarzenegger, svému hereckému rozsahu navzdory, natolik přesný, že by to jiný těžko zvládl, paradoxně stejně přesvědčivý a zábavný zde jako v Conanovi či již zmiňovaném Terminátorovi..(1.8.2015)

• - Natáčení probíhalo v kalifornských městech San Francisco a Berkeley. (Terva)

• - Alex Hesse (Arnold Schwarzenegger) pronesl větu: "Moje tělo-moje volba", což je slogan typický pro zastánce hnutí for-choice, kteří zastávají právo žen na samostatné rozhodování o svém těle. (megan017)

• - Film má dve nominácie na Zlatý glóbus za Najlepší mužský výkon pre Arnolda Schwarzeneggera a Najlepší ženský výkon pre Emmu Thompson. (Greenpeacak)