• Aleee89

Tohle je film, kterému musím strhnout body za více věcí. A to za prvé: hraje tu Arnold Schwarzenegger a jeho role je docela pitomá. Za druhé: celý námět filmu nemá moc inteligentního ducha a i když se sem tam pousmějete nebo máte při útoku hollywoodských filmařů na vaše citové buňky slzy na krajíčku, pořád to prostě nezachrání přitroublý film.(9.6.2014)

• Reapper

Arny, Arny jak se k tomuto filmu dostal??? Trapné, nevtipné, bez špetky citu pro scénář, o kterém nemá cenu hovořit. Arny si nasadí intelektualské brýle a páchá filmový zločin celých 109 minut.De Vito v roli bezcenného doktůrka a Arny v rodinném provedení se snaží doslova katapultovat filmové fanoušky na MĚSÍC.(16.9.2010)

• Dever

Soundtrack James Newton Howard: 1. Is There a Mother? [2:30] 2. Diana Moves In [1:14] 3. Main Titles [2:40] 4. The Lab [4:17] 5. Thunder and Lightning [2:34] 6. My Body, My Choice [2:09] 7. Natural Born Mother [1:35] 8. Labor [4:08] 9. First Pregnant Man [3:13] 10. It's a Girl [2:43] 11. Junior [3:01] 12. I've Got You Under My Skin - Cassandra Wilson [3:08] 13. Are You in the Mood? - Stephane Grappelli [3:29](7.5.2011)

• Pete1790

Tohle je totální pohřeb pro akčního ničitele Arnolda Schwarzeneggera. Snížit se k tomuhle je skoro až nepochopitelné! Stupidita tohohle snímku by se dala krájet. Je tam pár povedených hlášek, které ale nemají dost sil na to, aby sami vykopaly pohřbené dílo z hlubokého filmového hrobu. Jedna hvězdička za odvahu tohle publikovat!(25.10.2010)

• Terva

CITÁT - Haló?! Je tu někdo? Halóó!!! Je tu dítě!! Pomóc!!!!......... Malej "Arnold" mě teda dostal, fuj, to byla noční můra. CITÁT - Mama, mama, mamááááá........... Arnold Schwarzenegger jako otec matka se mi do příběhu vůbec nehodil. Scénář dobrej, ale výběr postav je příšernej. CITÁT - Já nemám co na sebe....... Čím víc se to blížilo konci, tím to bylo trapnější.(31.7.2014)

• - Režisér Ivan Reitman má na konte aj komédiu Dvojičky (1994), kde si spolu tiež zahrali Danny DeVito a Arnold Schwarzenegger. (Greenpeacak)

• - Film má dve nominácie na Zlatý glóbus za Najlepší mužský výkon pre Arnolda Schwarzeneggera a Najlepší ženský výkon pre Emmu Thompson. (Greenpeacak)

• - Kampus ve filmu je nazvaný "Leland University". Natáčelo se ale na Univerzitě v Kalifornii v Berkeley, jejímž sportovním rivalem je univerzita Stanford v Pablo Alto v Kalifornii, pojmenovaná po Lelandu Standfordovi. (HappySmile)