Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radyo
  odpad!

  Malá hádanka: Co je daleko horší než Arnold Schwazenegger coby Mr. Freeze v Batmanovi a Robinovi? Nevíte? Poddáváte se? Tak já to teda řeknu. Horší je těhotný Arnold Schwarzenegger v růžové teplákovce namaškařený za ženskou a předstírající porodní bolesti!! Protože tohle je teda fakt moc i pro otrlé! Já osobně jsem při sledování téhle blitky trpěl bolestma bezesporu srovnatelnýma s těmi porodními. Co to ten Reitman vyváděl, jak mohl natočit takový maglajz?? Nepochopím do nejdelší smrti, jak se k tomu mohla propůjčit i Emma Thompson, jinak vynikající herečka, tady si ale koledující o ránu z milosti. Danny De Vito již dříve několikrát dokázal, že je schopen vzít roli v čemkoliv, ale tímhle filmem překonal vše. A Arnold? Conana na něj!!! Ten by mu svým obouručním mečem udělal císařský řez a pitvu zároveň a nás diváky by alespoň zbavil dalších utrpení. Snad už teď dá Arnold od filmování pokoj, když je tím guvernérem...(27.12.2003)

 • atmen
  *

  Málokdy něco kritizuji nad únostný rámec, vždy nejdříve vidím tu práci, kterou si tvůrci s tím kterým filmem dají. Ale zde musím udělat vyjímku. Je mi záhadou, proč se tato zfilmovaná hrůza těší takové oblibě, že jí rok co rok několikrát v tv reprízují. Koukat na zženštilého A. Schwarzeneggera z těhotenským bříškem je vstupní brána k mé šílenosti... Nevím proč, ale myslím si, že kdyby měl Arnold jako Dutch z filmu Predátor před sebou sebe samého jako "Juniora" a filmového predátora, tak nehledí na své zdraví a sejme Juniora a sepne ruce k nebi a řekne zaplaťpánbůh...(21.12.2011)

 • Shakers
  ***

  Medzi tými komedialnymi blbostami čo sa točia, je toto aspoň pozeratelná blbost. Síce celý film sa vlečie v priemere a prekvapivo osvedčené trio Reitman - Arnie - DeVito prídu len občas s nejakými vtipnými hláškami, či scénami, ale prekvapivo ako celok sa to dá zniesť. Hlavne záver je celkom dobrý a taktiež aj hudba Jamesa Newton Howarda. 60% - 3*(8.8.2014)

 • Campbell
  ***

  Špatný film to jistě, ale svojí blbostí je celkem zábavný, i když teda Schwarzenegger podává jeden ze svých nejhorších výkonů, a hraje fakt úděsně. Film samotný by potřeboval dost zkrátit protože je neúměrně dlouhý a v plno scénách není ani zábavný tak jak by měl. Nuže, i mistrům to ne vždy vyjde...(25.1.2010)

 • Deratizer
  *

  Tak toto je právě ten případ, kdy slavný akční hrdina a tvrďák si odskočí od klasických drsných rolí v akčních filmech do komediálních vod a pokusí se natočit komedii, která je trapným propadákem. On Arnold je svým způsobem herec, který se hodí do tvrďáckých akčních filmů a sluší mu dobře udělané, občasné humorné scény, kterými probouzí sympatie, ale není to herec pro vyloženou komedii, jako je tato. Není to filmový komik, je to jen akční herec. Sluší mu akční humorné hlášky. Možná by se pro tuto roli hodil např Piere Richard, ale Arnold tam prostě nepatří. Policajt ze školky či Dvojčata, to už je jiný kafe, tam se jedná o akční žánr s humornou vsuvkou a odlehčením, což je zpestřením, ale toto je fakt volovina.(24.1.2011)

 • - Alex Hesse (Arnold Schwarzenegger) pronesl větu: "Moje tělo-moje volba", což je slogan typický pro zastánce hnutí for-choice, kteří zastávají právo žen na samostatné rozhodování o svém těle. (megan017)

 • - Režisér Ivan Reitman má na konte aj komédiu Dvojičky (1994), kde si spolu tiež zahrali Danny DeVito a Arnold Schwarzenegger. (Greenpeacak)

 • - Kampus ve filmu je nazvaný "Leland University". Natáčelo se ale na Univerzitě v Kalifornii v Berkeley, jejímž sportovním rivalem je univerzita Stanford v Pablo Alto v Kalifornii, pojmenovaná po Lelandu Standfordovi. (HappySmile)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace