Zvláštní, myslel jsem, že tohle je jedna z těch oblíbenějších Arnieho komedií. Mně se teda vždycky dost líbila. Rozehraná dost absurdní zápletka navíc v souvislosti s akční hvězdou první třídy, to jsem považoval už za první vtípek a tahák pro lidi. Navíc ani příběh, přestože se od klasických klišé z jiných snímků tohoto typu moc neliší, není vůbec marnej a nejenže se člověk pobaví, ale párkrát i usměje (mimino s Arnieho hlavou je dokonalý, nebo když se Pam Reed dozví, že arnie je těhotný a DeVitův výraz v té chvíli - doslova otcovskej). Emma Thompson je opravdu úžasná jako nepohyblivá doktorka-kopyto a opravdu dlouho mi trvalo, než jsem uvěřil, že to opravdu jen hraje. No a vidět Arnolda, jak rodí a je převlečenej za ženskou, jak do háje opravdu hraje, tak to se nedaří každej den. A myslím, že tu je taky dost poznat ruka týmu, kterej dělal třeba dvojčata aj. atmosférou mi je to totiž dost připomíná. Co se mě týká, tak je to opravdu dobrá komedie, na jakou se vždycky rád podívám. Jindy Zvyšuju hodnocení a to i přesto, že je tam spousta faktických hovadin, který jsem si při psaní komentu neuvědomil. Ale film se mi líbí a tak to je.(30.10.2006)

Ano, vím. Je to naprostá slátanina. Je to nechutně stupidní. Je to příšerné, hnusné a nepřekousnutelné. Ale je to film mého dětství.. Nějakou křečí osudu jsem jako malá Arnieho milovala.. A rodičům přišlo lepší nechat mě koukat na Juniora, než na Terminátora.. Teď nevím co by pro mě bývalo bylo lepší.. Ale tak z nostalgie-4*.(4.12.2008)

• Hever

Ani nevim, proč jsem tento film zapomněl ohodnotit, tak to dodatečně udělám teď. Ač už je to poměrně dávno, co jsem jej viděl, ještě teď mám v živé paměti, jak se - pochopitelně příšerně nasírací - Arnold svěřuje se svými ženskými problémy i jak se z něj skoro stává citlivá žena a - co Bůh nechtěl - dokonce si pamatuji i scénu Arnoldova porodu. Vážení dámy a pánové, je mi opravdu líto, ale nemohu jinak.(26.9.2004)

Zas tak špatný to neni, dokážu si představit daleko horší filmy než je tohle. samozřejmě že Arnold je spíš akční hrdina než komik, ale rozhodně se v komediích neztratí a i tohle se mu po herecký stránce docela povedlo, fakt vypadal jako ženská, až na ty svaly a držku. Taky děj je docela jasnej, ale aspoň si nedělá žádný ambice na něco víc a můžu říct že jsem se u tho nijak zvlášť nenudil a některý vtípky byly docela dobrý, ale i když jsem se občas bavil a Arnold je muj oblíbenec tak tomu víc než 3* prostě dát nemůžu(4.7.2005)

Co je na tom tak strašlivého? Já jsem se docela dobře (a škodolibě, nutno dodat) bavila. Určitě se s nikým nebudu pouštět do hádky na téma umělecká kvalita Juniora, ale na zasmání o jednom sychravém zimním odpoledni to bohatě stačilo. A nemají filmy krom jiného taky bavit? Nevi, je od tebe hezké, že ve své svaté válce za očistu fanfiction neúnavně pokračuješ, ale mám za to, že ČSFD k tomu není až tak vhodné místo.(6.8.2007)

• - Natáčení probíhalo v kalifornských městech San Francisco a Berkeley. (Terva)

• - Arnold Schwarzenegger strávil nějaký čas v čekárnách u doktorů, aby zjistil, jak se chovají těhotné ženy. (HappySmile)

• - Ze všech filmů, které režisér Ivan Reitman natočil s Arnoldem Schwarzeneggerem, je Junior jeho nejoblíbenější. (HappySmile)