Past

Vyšetřovatelka pojišťovny Gin (Catherine Zeta-Jones) přesvědčí svého šéfa, že jedině ona je schopna chytit exkluzivního zloděje Roberta "Maca" MacDougala (Sean Connery) do nastražené pasti - sama se bude vydávat za profesionálního lupiče. Společně pak, přes vzájemnou nedůvěru, naplánují bombastickou akci v předvečer roku 2000. Hra může začít! Ale kdo je tu kočka a kdo myš? (Bontonfilm)

quelhar

Nenáročná zlodějská oddychovka, která nejspíš nenadchne, ale rozhodně neurazí. Cílem tohoto filmu je pobavit a to se mu daří velmi dobře. Oba herci v hlavních rolích jsou sympatičtí a dávají filmu tu jednu hvězdičku nad průměr. ()

jasiska

Všetkým sa hrozne páčilo, ako to iskrilo medzi Connerym a Zeta-Jonesovou. K tomu len toľko - veď by mohol byť jej dedko!! Inak podľa mňa priemerný film. ()

Prochy38

Nádherná C. Zeta-Jones a vždy charizmatický S. Connery nemohou tento průměrný snímek z průměru vytáhnout. Líbilo se mi to, ale velký zážitek jsem si z toho neodnesl. Jednou a dost... ()

ThomasCrown

Veľmi dobrý film a som rád, že nemá vyššie hodnotenie, lebo by mohol zapadnúť do priemernosti. Sean Connery po napití sa z grálu stále mladne a Catherine to číslo šiat 4 naozaj pristane. Zápletky a prevedenia ala Thomas Crown milujem, k tomu prekrásne prostredie Škótska, nič viac mi nechýba. ()

Hanes88

Dát dokupy krásnou Catherine Zetu-Jones s charismatickým Seanem Connerym byl velice dobrý nápad. Film byl jinak taky hodně dobře vymyšlený a ten závěr byl taky supr :-). Už jsem myslel....... :-). 75%. ()

22matelko

Tento film by bez Seana Conneryho a Catherine Zeta-Jones stratil svoju zaujímavosť. Ako keby bol šitý presne na nich. Režisér presne vedeľ koho dosadiť do hlavných úloh. Tento film so už videl milión krát a pozriem si ho ešte znova. Dávam jednoznačne *****. Niet očom. ()

Yardie

Takových lepších 50%. Film sám o sobě nemá v podstatě žádné charisma a šmrnc. To, co se tam odehrává jsme viděli už v jiných filmech, takže nic objevného. Na film se dá koukat asi jen z důvodu dvou hlavních protagonistů a proto, že to vyloženě nenudí. Je to prostě film na jedno podívání, který nenadchne ani neurazí. Howgh! ()

peto580

Dobrý film, skutočne dobrý. Mal som zakliknutých 5 hviezd. Potom som to zmenil na 4. A teraz keď tak sedím a rozmýšľam: ono to vlastno šlo o 4* film. Ale zároveň aj o žánrovu pecku takže podľa toho si to aj zaslúži tu jednu na vrch :) Hoc už len za to ako Cathrine Z. J. vyzerala. Je to neskutočne krásna žena. ()

Kratoc

Základním předpokladem pro sledování tohoto filmu je, že před úvodními titulky si vypnete mozek. Protože pokud začnete přemýšlet na nedomyšleností scénáře a všemi chybami, které v sobě obsahuje, tak zákonitě musíte dojít k tomu, že film je blbost. A ona to z tohoto pohledu blbost sice je, ale poměrně zábavná. Děj odsýpá, prostředí je velmi atraktivní - od anglického hradu až po asijské supermrakodrapy, mezi ústřední dvojící to sympaticky jiskří, byť Connery je už pro takové role poněkud starý, ale pořád mu to jde. No a pak samozřejmě pozadí Zeta-Jones, když trénuje průchod přes laserovou síť přináší filmu také nějaké kladné body. ()

Grafito

Průměr.. Sean už je přeci jen trochu moc starej a až moc nápadně oparukovanej na to, aby se před Zetou-Jones mohl natřásat jak bujnej hřebec.. a to natřásání mohlo být tak to jediný, co mohlo zachránit poměrně dost prostinký scénář.. ()

pend

Film jako takový nic nového nepřináší, snad jenom ukázku toho, jak inflační je doba, dříve stačily statisíce, dnes miliardy...Connery jako vždy elegantní, Zeta-Jonesová okouzlující. ()

missbee

V tomto případě mi k mému filmovému štěstí stačí dvojice Sean Connery a Catherine Zeta-Jones, odvádí skvělou práci. PS Nejlepší hláška filmu: "Je to nemožné... Ale půjde to!" ()

Johnny

Tento film ma už mnohokrát výborne pobavil. Čím to bude? Zrejme má tie správne ingrediencie namixované "just perfect". Asi že hej. ()

Akana

I přes pokažený konec jde o velmi slušnou, svižnou a elegantní zlodějskou romanci. Ústřední dvojici není co vytknout, k tomu pár fikaných chmatáckých nápadů ve velkém stylu, nějaká ta adrenalinová pasáž, špetka erotického jiskření a máme tu ideální pohodovou výplň zimního večera. 70% ()

mala_kea

Standardní lupičské řemeslo, které nedokáže pozvednout ani neustále vystrčený zadeček Catherine Zeta. Ne že by to k tomu stačilo, ale snaha se cení. Průměrná akce, průměrní herci, nepříliš zajímavé loupeže a co víc, zdlouhavé. Filmová loupež musí mít grácii, nonšalantnost a charisma, musí být obrovská, svým provedením nepřekonatelná, scénáristicky propracovaná a obsazením nedostižná. Inu, obsazení by bylo, jenže to je tak všechno. Filmy o loupežích jsou především o přípravě a provedení oné loupeže a i to by tu bylo. Jenže to je všechno jaksi nedomrlý. Nic vás neposadí na zadek, tedy kromě lapsů typu příprava vloupání během dvou dnů nebo jistého prasklého ocelového lana, které samo o sobě muselo vážit přinejmenším desetkrát tolik, co zátěž navíc. Svým způsobem tenhle film nemá co nabídnout, protože na první pohled neproveditelná loupež tu už byla provedena dřív, líp a mockrát. P.S. Jone, bud rád, že závěr neberu na těžkou váhu. ()