Krvavá Amazonka

• Itálie Schiave bianche: violenza in Amazzonia (více)

Pralesní dobrodružství se mění v boj o holý život. Měl to být příjemný výlet, kterým by osmnáctiletá Catherine Milesová oslavila ukončení svých studií na střední škole. Spolu s rodiči se na člunu vydávají do srdce Amazonie, kde jsou však ze zálohy přepadeni divochy. Rodiče jsou mrtví a Catherine unesena pralesními lidmi. Aby přežila, musí se přizpůsobit zvykům a obyčejům domorodců, mnohdy brutálním a pro civilizovaného člověka nepochopitelným. Pomalu ale střádá plány na útěk zpět do civilizace, spojený s krvavou pomstou… (oficiální text distributora)

moviefan4

Docela priemerny horor. 3* dávam preto lebo je na tomto filme viac vecí čo sa mi pačilo než vecí ktoré sa mi nepáčili. Kladne: - mne dosť sympatická hlavná hrdinka - dobrá hudba ktorá okrášlovala dej filmu na maximum -príjemné prostredie ktoré ma uchvátilo(napr krásny vodopáda pod) -fajn dej filmu -smutný koniec Mínusi: -strašne pomalé tempo daju -nesympatický hlavný hrdina -málo nechutností pričomž to mal byť film o kanibaloch ale neból -.štvalo ma to že hned od začiatku som vedel kto zabil Catherinich rodičov(ale to asi všetci) ()

Carnosaurus

Snímek na mě působil spíše jako romantické dobrodružství o civilizované dívce, která se zamiluje do divocha. Je zde pár drastických scén, ale celkově se jedná o takové lehčí pokoukání pro (hodně) nenáročného diváka. Celkově jsem však při závěrečných titulcích nebyl nějak zvlášť spokojen, ani nijak zvlášť ehm...nespokojen. Prostě šeď, která ve vás nezanechá nic. Za zmínku stojí hlavně hudba Franca Campanina. ()