Nastala chyba při přehrávání videa.
 • špaček421
  ****

  Chcete, aby z města vypadl doktor? Dobrá, tak na jeho místo nastupuje Sugar Colt! Zábavná blbost, která sice nedává moc smysl a ani neví, jestli chce být normální spaghetti western, parodie nebo bondovka v západních kulisách, ale dobře se na to dívá. Hunt Powers mi tu nevadí a Soledad Miranda byla vážně pěkná, škoda jí...(20.5.2018)

 • Rodriguez
  ****

  Pěkné lokace s hordou vojáků, gringů a jedním doktůrkem, který přijíždí do města, aby léčil lidi. Jenže né všichni ho tu rádi vítají a tak je ve střetu zájmů s místní bandou. Po nějaké době se provalí kdo opravdu je a kvůli čemu tu je. To se samozřejmě nikomu nelíbí a tak s nepochopením musí čelit větší přesile.... 75%(12.3.2015)

 • clint123
  *****

  Zaujímavý a pohodový spaghetti western. Prvá polovica filmu je skôr v komediálnom štýle - zvláštny cuzinec (doktor), barové bitky a pod. a v druhej už prichádzajú klasické prvky špageťáku - prestlelky, prašné prostredie, mlátenie,únos, konečný suboj atd. Hudba je pekná a je v mnohých témách, prostredie štýlové, postavy ujdu, číže špageťáková pohoda.(29.4.2013)

 • LiVentura
  ***

  Ničím příliš nevybočujicí spaghetti s trupkou znějící z horských průsmyků, která znamená záchranu a spravedlnost.!! :-)(2.1.2014)

 • kkarx
  **

  Bylo to vcelku slibné dokud se na scéně neobjevila Fidaniho dvorní hvězda Hunt Powers (aka Jack Betts) jako obstarožní seladon Sugar Colt a nezačal pomrkávat pro dívky (?) na kameru. Bože, jen to ne! Sugar Colt se nechá najmout otcem jednoho zmizelého vojáka a v "důmyslném" přestrojení (nepochopil jsem ani jeho důvod, stejně ho nikdo nezná!) za doktora Toma Coopera se snaží v odhlehlém městě něco zjistit. Vypadá při tom jako naprostý kretén a doufal jsem v jeho smrt. Pak nastává zlom, po kterém vypadá ještě jako větší kretén... Banditi jsou věru překvapeni, když doktor Tom Cooper odhodí brýle, cylindr a sako a prohlásí, že přichází Sugar Colt! Musel jsem přitom vyprsknout smíchy, více homo přezdívku jsem ve westernu nikdy v životě neslyšel. I ten komparz vypadal autenticky zmateně, člověk jim z tváří skoro čte "Sugar Colt? V čem to zase ku*va hraju". Ještě, že má Sugar Colt kouzelný prsten, ve kterém zvětšeně vidí každé nebezpečí, jedenáctikomorový kolt, jinak by byl dávno v pr... Ke vší smůle a k jeho vlastní nelibosti se do Sugar Colta bezmezně zamiluje nejkrásnější dívka z města. Kdo by mu také mohl odolat. I když spíš myslím, že se dotyčná chtěla pouze dostat ze zapadlého města a věděla, že se Sugar Coltem jí nehrozí žádné nebezpečí.(11.5.2015)